הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

את מכבי אני לא מאשים. את מאמן ירושלים שמשחק ביול"ב ואומר "לא מתאים לרמה שלנו" אני מאשים ועוד איך. אגב, אני לא לוקח את דוסון למכבי, גם לא עכשיו. ההגנה של הבחור קטסטרופה ועל הקליעה שלו אי אפשר לסמוך. תרשה לי לנחש שביורוליג הוא לא יתעופף לדאנקים המהדהדים שלו.

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זין...

https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13407234_568013806705256_2027031836450980468_n.Xxx?oh=f513c8b7cc78212a3880b9efe5cae98e&oe=57C71941

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שהוא לא צבע את שיעריו בכתום. זה היה הרבה יותר נחמד :D

idans10 אוהב/ת את זה.
  4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

היה דומה למאמנה החדש של מכבי FOX ת"א

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אפי בירנבוים יהיה המנהל המקצועי של הפועל ת"א.

6. yakov_y YNWA

הפועל י-ם 16/17:
    1:
    2: הלפרין, טימור, מאיור, אריאל.
    3. סמית׳, מנקו.
    4. אליהו, כהן.
    5. גייטס.

פרנקו סיים חוזה, רולנד עם אופצייה להפועל י-ם להאריך את החוזה, כרגע זה לא קרה, דאנקן והולמן סיימו חוזה והם השחקנים הראשונים שהייתי משאיר מהסגל, אדם אריאל, ג׳ייק כהן (!) ויינסי גייטס (!) חוזרים מהשאלות. אין שום שחקן שהפועל י-ם משלמת לו פיצוי.
    פיספסתי שחקן או מושאל ?

מעניין מאוד איך תראה הקבוצה הנוכחית של הפועל י-ם, מקווה שהם למדו לקחים מהטעויות הרבות שביצעו העונה כגון: שיחרור ברייסי, שיחרור ג׳נגיט ופישר, השארת חור בעמדה מספר 2 עם הלפרין וטימור הבינוניים, רכז בודד כמעט לאורך עונה שלמה, אין מחליף אמיתי בעמדה מספר 3, סנטר אחד לאורך עונה שלמה ואני לא יציין את השיחרורים המטומטים בקיץ כמו טאי מקי וחוסר הדקות של המאמן הגאון לדאנקן והולמן, איזה אידיוט, חייב לסיים את תפקידו בהפועל י-ם.

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

המצב שלהם גרוע יותר משלנו כי הם תקועים עם חוזים גדולים להלפרין, אליהו וגם דונטה. ודווקא שנה הבאה החלום הגדול של אורי אלון, להיות ביורוליג, מקבל נפח יותר גדול. לזכות ביורוקאפ זה משימה מאוד קשה אבל להגיע ל-4 האחרונות עם התקציב של ירושלים (שבטח יגדל) זה משימה אפשרית בהחלט. לא קל, אבל אפשרי.
    הם ימשיכו עם רולנד ודונטה אני די בטוח. הבעיה היא כרגע שעמדות 4-5 שלהם נראות רע וחסר להם גארד מוביל. אם הם יפגעו בסקנד גארד מטורף ושחקן 4-5 מצויין יש להם סיכוי. אבל כרגע זה נראה לא טוב. גם על דונטה הייתי מתווכח.

בכל מקרה, אגב, זאת שנה אחרונה של דונטה כי משנה הבאה המיסוי שלו יהיה מיסוי ישראלי ולא נראה לי שישאירו אותו כשנפח החוזה יתנפח משמעותית.

8. yakov_y YNWA

הפועל י-ם עם צרות של עשירים.
    אני לא מודאג כלל, אין לי ספק שייבנו שם קבוצה חזקה, יש יותר מידי שחקנים טובים בסגל הנוכחי ובשוק, קשה להכשל עם תקציב כזה, בטח שהרבה יותר להכשל מאשר להצליח עם הכסף ששופכים שם.
    טענתי לאורך על העונה שפרנקו החזיק בסגל הרבה יותר איכותי בעונה הראשונה מאשר בעונה השנייה, בכל מקרה הסגל הקיים מצוין עם בסיס טוב, לא צריך מהפכה בסגל השחקנים אבל אני מאוד מקווה שגיא הראל לא ייבנה את הסגל ושלא ייבנו שם סגל עם סנטר אחד בלבד, רצוי להחליף גם מאמן.
    הייתי שוקל להחזיר את מקי ותומפסון מעונת האליפות, בכלל להעתיק כמה שיותר את סגל האליפות יהיה מצוין אבל בכל מקרה, דאנקן והולמן הם הראשונים שאני משאיר לעונה הקרובה.

שמתם לב שדונטה הסתכסך עם ג׳ף רוזן, דני פרנקו, רולנד, מקי וברייסי רייט, עושה רושם שהוא ״סרטן״ בחדר הלבשה.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ושניהם לא ישארו. הולמן בטוח לא, לדעתי גם דאנקן אלא אם יבוא מאמן אחר שידבר איתו ויבטיח לו שיהיה גורם משמעותי העונה.

10. Roma מנהלים

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

שרון דרוקר יחלוק עלייך.

בליגה עם שיטות ורגולציות תקינות זה ועוד איך הרס לראשל״צ את העונה בליגה. במתכונת הנוכחית אפשר במילא לישון עד סוף הסיבוב השלישי כדי להיכנס לפלייאוף. כדי לעשות זאת מתברר יש 2 אפשרויות: 1) להביא מאמן שלא שם ז*ן על מכבי. 2) להביא ניגר שלא שם ז*ן על אף אחד.

קצת יותר רצינות: השתתפות במפעלי שקר באירופה נותנת יותר חשיפה ואולי תגרום לזרים יותר טובים להגיע לשחק כאן. ואולי לא.

12. Raulito Madridista

אשמח להסיט את הדיון למקומות אחרים:
    אפי בירנבוים יהיה היועץ המקצועי של הפועל ת"א.
    דעתכם על ההחתמה הזו?

אני חושב שבשנים האחרונות אם אני לא טועה הקריירה שלו לא הרקיעה שחקים. ובכל-זאת על פניו זה נראה שידוך טוב בכל-זאת כי משהו בהתנהלות של שרון אברהמי לאורך כל העונה לא הייתה טובה, הפועל 'לא הייתה אמורה' לסיים במקום השמיני בליגה הסדירה וכך הייתה נמנעת ממפגש עם הפועל ירושלים בסדרה. אפי יהיה זקן השבט, איש מקצוע טוב שיודע לבחור שחקנים אני מניח ויתן את האקסטרה. מעניין אם הוא הונחת על אברהמי כמו רעם ביום בהיר או שלא, הרי ההצהרות של אברהמי לתקשורת שהוא מקבל אותו בברכה ושמח על שיתוף הפעולה לא באמת יכולות להעיד על משהו.

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה ייגמר בדם.

או כמו אלי גוטמן וגיא לוי.

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אחרי שמימשה את האופציה על ברתולמיאו, חיפה ממשיכה גם עם גרייבס שחתם לעונה נוספת.

15. Roma מנהלים

מצב נושא:
הנושא נעול.