הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

פיני גרשון על ירושלים אחרי משחק אימון שני:קבוצה גרועה,זרים שזרים לענף, בשביל זה הביאו מאמן מאיטליה?
    פיני גרשון על מכבי אחרי הפסד בגביע וינר,הפסד ביורוליג,ניצחון דחוק על נהריה: נכון שהדברים עוד לא מתקתקים,אבל צריך לתת לארז זמן לחבר את הקבוצה,זה לא דבר שקורה ביום-יומיים.

אני לא צוחק, צריך לפסול את האינטרסנט העלוב הזה מלפרשן את מכבי/ירושלים. זה כבר עובר כל גבול. שילך לפרשן את נהריה-קריית גת.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון קל של מכבי על אילת. משחקים כאלה לא ממש מכינים אותך לריאל, אבל זה מה יש.

3. DRORIKO Member

החיבור בין גאודלוק ו-וימס נראה טוב וביחד עם סילבן/דווין למכבי יש קו אחורי שעל הנייר הוא מאד מוכשר. אבל צריך לסייג,קודם כל מכבי שיחקה היום נגד יריבה חלשה שהיא לא מדד ליורוליג בשום אופן. דבר שני גם אם השלישיה גאודלוק-וימס-סמית/סילבן תתחבר טוב ביורוליג עדיין נשאלת השאלה בכמה משחקים בשנה כולם יהיו בריאים בעת ובעונה אחת,כי הצוות הרפואי של הקבוצה מאד מדאיג אותי.

ויקטור ראד עדיין לא מוצא את עצמו בקבוצה. מקל דווקא נראה יותר טוב.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. yakov_y YNWA

מישהו ראה גבוע/גליל נגד אשדוד ? משחק הזוי.

5. DRORIKO Member

אני,שידרו את זה בהצלבה עם מכבי-אילת. משחק נוראי,אבל כל המשחקים בליגה יראו ככה. להוציא את מכבי,ירושלים ואולי הפועל וראשון כל הקבוצות בליגה הן פח, הרמה של הליגה היא ברצפה. זה גם החוק הרוסי וזה גם בחירה לא טובה של זרים.

6. yakov_y YNWA

אני עדיין בספק ויכול להיות שטעיתי אבל עדיין גלבוע חלשה והחלשה בליגה לטעמי, אולי לא בהיסטוריה.
    54-32 לגלבוע בריבאונד ועדיין היא מפסידה, אשכרה אשדוד הייתה מתחת לכל ביקורת אבל גלבוע נתנה להם את המשחק במתנה.
    מספרים הזויים יש בסטטיסטיקה, סיגרס 4/20 מהשדה !

7. DRORIKO Member

עצוב לראות את אדם אריאל ובן אלטיט,שניים שסומנו בקדטים ככשרונות גדולים ופשוט הולכים לאיבוד בליגה. גם הערב הם לא נראו כמו כלום. אני מאד מקווה שהעונה תהיה עונת הפריצה שלהם,הבעיה שאני בספק אם מאמן חסר ניסיון כמו טפירו ידע איך לקדם אותם.

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

כדאי מעכשיו לסגור הרמטית את החוזה של גאודלוק... יש לנו עוד אופציה לשנה, אבל כמו שזה נראה כדאי מעכשיו להרחיב. הרבה זמן לא ראיתי כזה שוטר לובש את המדים שלנו, פשוט תענוג. זה נראה שהוא עושה סל מתי שהוא רק רוצה.

משחק טוב היה אתמול גם ללנדסברג, אומנם מול אילת אבל זה גם משהו. בכללי הקבוצה נראתה לפרקים גדולים טוב יותר. אני לא מסיק מכך כלום, יש את הליגה ויש את היורוליג, אבל במכבי של השנתיים האחרונות, גם בליגה לא הצלחנו לנצח בצורה משכנעת.

פניני לוהט!!! משחק מעולה של הקפטן ע 5 מ-6 לשלוש וחייבים לנצל את המומנטום החיובי שלו גם ביורוליג. טוב לדעת שהוא עדיין לא איבד את הכדורסל שלו.

ההגנה עדיין לוקה בחסר ומחרתיים יש לנו את ריאל מדריד. כשהקבוצה הזו תתחיל להתחבר הגנתית והיא תתחיל, אני מאמין שכל העסק ייראה הרבה יותר טוב. אתמול אומנם קלענו באחוזים מטורפים לשלוש ולא תמיד זה יהיה ככה, אבל בניגוד לאשתקד, הפעם יש לנו גם אופציות התקפיות מתחת לסל. אם לצירבס היתה הגנה, הוא לא היה במכבי. התקפית הוא יכול לעשות סל בצבע מתי שהוא רוצה. יש לו מאסה ונוכחות וגם אחלה תנועות, כמו הסנטר שלא היה לנו בשנתיים האחרונות. אני פשוט לא מבין איך כזה הר אדם נראה הגנתית כמו עלה ברוח...

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/16
  9. zivmay Member

אני עדיין חושב שיש בעיית קצב במכבי. מן הרגשה כזו שמשהו לא עובד באימונים, או שהם ברמה נמוכה מדי או שהשחקנים לא מסוגלים פיזית ( למרות שיש סגל טוב מאוד על הנייר).
    בתקופת דייויד בלאט, שחקנים היו טורפים את הפרקט, עם סיבולת מפחידה וכאמור, לא היו פציעות.
    מישהו צריך להתחיל להפיק לקחים.

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הדבר שהכי חסר הוא גבוה הגנתי שחוסם ומשנה זריקות. כנראה שלא יהיה אחד כזה העונה, אבל אני מקווה שיהיה תלכיד טוב ונעשה תוספות כאלה ואחרות בקיץ. העובדה שאין שחקן שמגן על הטבעת זועקת.

אני מת על סוני.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

11. Telkiyski Member

הבחור מאשדוד שקלע 23, עונה ראשונה בליגה? השם שלו מוכר לי.
    בכל מקרה יש עתיד שם ?

12. DRORIKO Member

יפתח זיו, עונה שלישית שלו,שיחק לפני כן במכבי חיפה ובני הרצליה. האם יש עתיד? אומרים שכן. העונה הוא יהיה בן 22 ככה שכמו אלטיט ואריאל גם הוא אמור לעשות את הפריצה שלו. נראה אם המשחק אתמול היתה רק הבלחה או שבאמת תהיה לזה המשכיות.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינתי החוק הרוסי נועד לשפר את השחקן הישראלי, אבל לדעתי חוץ מבר טימור אני מתקשה לראות שחקנים חדשים מתפתחים. מה דעתך דרור?

14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זה כמו הוויכוח בכדורגל - השיפור נעוץ למטה, לא בדקות המשחק בבוגרים, שנועדו לשפשוף.
    לקבע את מקומם של שחקנים נחותים זה לא באמת הופך אותם לטובים, רק מוריד את הרמה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  15. DRORIKO Member

אין ספק שבשנים האחרונות לא יצאו שחקנים דומיננטים, להוציא את בר ודאוסן. עם זאת בוא נהיה הוגנים ונזכיר שתחת החוק הזה יצאו עמרי כספי,גל מקל,רביב לימונד ושאר השחקנים שמרכיבים את הנבחרת הנוכחית (כאשר היוצא מן הכלל זה ליאור אליהו שפרח עוד לפני החוק)

מצב נושא:
הנושא נעול.