הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

רק עיוור לא יראה שירושלים היו פייבוריטית ברורה. גם מבחינת מאזן המשחקים בשנים האחרונות, גם בבית, גם מול הקהל שלהם, גם העונה הגרועה והמשברים במכבי. זה נטו יותר הפסד ירושלמי.

Civil אוהב/ת את זה.
  2. Telkiyski Member

מזה השטויות האלה עם הפייבוריטית?
    על סמך מה החליטו פה שירושלים כזו קבוצה יותר טובה ממכבי?

בליגה מכבי ראשונה עם איזה 14-4 וירושלים שלישית עם 7 הפסדים כולל הפסדים כפולים לחולון ותבוסות באשדוד ובהרצליה.
    אז לפי מה החליטו את זה? כי מכבי מפסידים ב"יורוליג" לקבוצות טובות בעוד שירושלים מצליחה ביורוקאפ?

3. Roma מנהלים

כמו שלפני שנתיים זה הפסד של ירושלים? כמו הגמר של הפיינל פור בשנה שעברה?

את ה-DNA של הלוזרים שלנו ייקח זמן לשנות. הקבוצה הזאת הייתה צריכה לנצח היום ב10-15 הפרש בקלות אבל השחקנים פשוט קפאו, יותר מ-10 דקות ללא סל שדה במהלך המחצית השנייה.

לא חושב שהבתיות נותנת לנו יתרון, מעדיף לפגוש את מכבי בהיכל.

4. Telkiyski Member

מי שזוכר, גם כירושלים לקחה אליפות, היא באה לארנה אחרי ניצחון 15 הפרש באילת וגם במשחק בית כאילו לפרוטוקול אילת הובילו חצי ראשון איזה 13 הפרש.

אם זה היה נגמר באליפות של אילת זה היה כבר שיא השיאים. למזלה של ירושלים היה לה אז את ברייסי רייט.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה קרה, לא התמוטטנו? :lol:
    לא ראיתי את המשחק לכן לא יכול להגיד משהו על מה שקרה על הפרקט. מה שכן, הניצחון הזה הוא בעיניי גם ניצחון מנטלי. הקרב על האליפות יהיה גם יוכרע במשחק אחד אז סביר להניח שבמכבי ירגישו הערב טוב.

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

נו, אבל זה מה שאמרתי מלחתחילה. אולי לראשונה בהיסטוריה, אתם באתם פייבוריטים למשחק על תואר מול מכבי. איך שלא תסובב את זה. אני גם פחות מאמין בנושא ה-DNA של הלוזרים, למרות שאנחנו אוהבים להגיד את זה, אבל ירושלים בקיפאון באמת בלתי מוסבר, כי תן לה עוד 10 פעמים את המשחק הזה והיא לא מפסידה אותו. לכן אמרתי, זה יותר הפסד שלכם מאשר שלנו כי גם אנחנו לא שיחקנו טוב.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מה שהיה בירושלים בחצי השנה היה פשוט בלתי נתפס. שחקנים לא מסוגלים לעשות סל. גם מעבר לכדורסל מקצועי נטו, השחקנים היו ניראים חסרי אנרגיות בצורה קיצונית. לא מבין איך אפשר להגיע למעמד כזה, מול הקהל הזה, ומכבי ניראית בטירוף הרבה יותר גדול מהשחקנים הביתיים.
    ירושלים פה איבדה צ'אנס שאני לא יודע מתי יחזור עבורה שוב (החולשה של מכבי).

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מה לא היה ברור לך במשפט שרשמתי מעליך?

9. Telkiyski Member

למה לך כזה ברור שכתבתי את ההודעה הזו ספיציפית אלייך? כל הודעה שאני כותב פה אמורה להיות ישירות אלייך?
    אם הייתי רוצה לכוון משהו אלייך הייתי מצטט אותך., למשל.

10. DRORIKO Member

1:1

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מי אמר שחשבתי שאתה מכוון אליי? למה אתה נעלב ישר? שאלת על סמך מה קבעו כאן שירושלים פייבוריטים ואני פוסט אחד לפני פירטתי בדיוק מדוע הם פייבוריטים. לכן שאלתי, מה לא היה ברור במה שרשמתי שעל סמך זה קבעתי שהם פייבוריטים?

12. Telkiyski Member

שימו לב שבניגוד ללפי שנתיים שהיו עקיצות מהצד הצהוב (על הבמות שירושלים כביכול הכינו), הפעם אין יותר מדי כאלה אחרי המשחק.
    הייתי די בטוח שנשמע כל מיני פניני ואוחיון וכאלה אומרים שזה מה שמגיע למי שחושב שהוא פייבוריט נגד מכבי וכאלה.

אורי אלון בפייסבוק כתב פוסט על כמה צריך להרים את הראש ואיך ירושלים בדרך למעלה.

אולי זה חלק מהברית החדשה בין שני המועדונים.

13. Telkiyski Member

יש דרך להתנסח.
    "מה לא היה ברור" זה נוסח די מתלהם ותקיף בעיני, שלא לצורך.
    נעלב בטח שלא אל תדאג.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אוקיי אז מתנצל, הכוונה כמובן לא היתה להתקיף אותך בתגובה שלי.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אני אגיד לך את האמת - האיטלקי מתרץ אבל הוא צודק שהשחקנים גמורים. אבל זה אשמתו. המשחק נגד חולון היה מלחמה, מאוד אגרסיבי וקיוותי שירושלים תהיה עייפה ובחצי השני זה בא לידי ביטוי. העניין הוא שזה אשמתו. מכבי נותנת לשגב משהו כמו 20 דקות - אבל אצלו רוזפלט בקושי רואה דקות, רנדל וג'ונס לא נרשמים ואותם 6-7 שחקנים (גם פיטרסון לא משחק הרבה) משחקים המון ובמחצית השנייה האורך של מכבי היה לטובתה עם הרמה של האגרסיביות בהגנה. שלושת הישראלים של ירושלים - טימור, אליהו והלפרין נראו סחוטים (שוב, בעיה שלו שלא משחק עם רוזפלט) ומכבי נראתה מאוד חדה ברבע האחרון עם סמית, אייברסוןוהלקה הישראלית - מקל, אוחיון, פניני. ובגלל ששגב שיחק הרבה ולנדסברג שיחק (היה גרוע, אבל שיחק) מכבי היו הרבה יותר רעננים וטריים בסוף.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.