הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

בקיץ החתימה הפועל תל אביב את אור לאומי ולמעשה הייתה אמורה לסגור את הסגל עם החתמתו.
    אני זוכר הודעה שלי כאן על כך שהתלהבתי שהפועל ת״א בנתה סגל אדיר לעומת תקציב לדעתי, זרים בינגו ומוכרים יחד עם צעירים מבטיחים (אור לאומי - שנתון 1996, 15.5 נק׳ בממוצע למשחק בלאומית אשתקד, שחקן בית של מכבי ת״א) ואז התחיל הבלאגן.
    העזיבה של אור לאומי זה פיספוס שעובר מתחת לראדר.

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

דני פרנקו הרגע אמר על ליונס "לך תגיע איתו לפליאוף". אנחנו מדברים על שחקן שלקח אליפות. על הראש של דני פרנקו.

3. yakov_y YNWA

הצגת את זה בצורה רעה.
    ליונס קלע סל, ״חגג״ עם הקהל והפועל ספגה סל בצד השני תוך כדי. תוסיף את המשחק האגואיסטי של ליונס במשחק הנוכחי יחד עם המצב הנוכחי (!) של הפועל ותקבל דעה מקובלת מאוד של דני פרנקו בנוגע לאמירה הזאת.

פרנקו מאמן מצוין ופרשן נהדר.
    אנחנו צריכים להגיד תודה שיש לנו בכדורסל הישראלי פרשנים ומאמנים כאלה איכותיים בניגוד לכדורגל הישראלי.

מאז שעלתה במרכאות לליגה, הפועל אילת הצליחה כל שנה כמעט להגיע לפיינל פור, ניהול מעולה יחד עם מאמן אדיר (שלא תגידו שלא אמרתי את זה כאן ופיקפקתם בי), המצחיק שהשנה זה קורה עם התקציב הכי נמוך שהיה להם.

4. DRORIKO Member

לא אמרתי שלא, אבל לי זה מרגיש שהוא הרבה פעמים הוא לא אוביקטיבי ומכניס את הרגשות שלו לשידור

5. yakov_y YNWA

אני לא מצליח להתאפק לסיום המשחק אבל גלבוע/גליל מפרקת את הפועל ת״א בדרייב אין עם 3 זרים.

הפועל ת״א - נקודות:
    רבע ראשון: 31 נק׳.
    רבע שני: 8 נק׳.
    רבע שלישי - 12 נק׳.

גריפין עם 14 נק׳ ו-13 ריב׳ ב-3 רבעים.

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

פיינל פור 2017 צפוי להיערך ככל הנראה בארנה בירושלים וזאת לאחר שנטייתה של הפועל אילת, הקבוצה שבסבירות גבוהה תסיים את העונה הסדירה במקום הראשון, היא לארח את המשחקים בבירה. כזכור, תקנון המנהלת קובע כי הקבוצה שתסיים במקום הראשון בסוף העונה הסדירה היא זו שקובעת היכן ייערכו משחקי הפיינל פור מבין האולמות שמכילים 10,000 צופים או יותר.

חלמאות, כבר אמרנו? "מבין האולמות שמכילים 10K ויותר", וואו, המבחר, איך אפשר לבחור? רציתם פיינל פור? תהיו גברים ותנו לאילת לארח על שלל 1000 המקומות שיש באולם. פחדנים. אילת סיימה ראשונה, לאילת מגיע יתרון הביתיות, לכל הפחות. הרי המזדיינים במנהלת לא תיארו לרגע שתהיה עונה שבו לא מכבי ולא ירושלים תסיימנה במקום הראשון אבל ליתר ביטחון הפליצו את השטות של ה-10K. הרי חיפה כבר אירחה גמר באולם של 5K והכל היה בסדר, אז מה לפאקינג עזאזל השתנה? ליגת פח. תפרוש כבר מהזין הזה, שמעון!

Roma אוהב/ת את זה.
  7. Telkiyski Member

באמת שיפרוש.
    האדריאטית אחלה ליגה.

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

כמו שהליגה הישראלית נראית, גם אם נצטרף לליגה הקירגיזסטנית זה עדיף. אתם באים? נראה לי יהיה להיט הדרבי שם.

9. Telkiyski Member

אנחנו זה או הבלקנית או כלום.

10. Roma מנהלים

שוב פעם תסכול? כן מה שעידן כתב נכון ב-100% ואפילו תומך מאוד בספורטיבית בשקל שאתה דוגל בה.
    אם זה באמת יקרה, הפיינל פור יתקיים בארנה, אז מה ההבדל לירושלין בין מקום 1 ל-4? יתרון ביתיות יש וגם בפיינל משחקים במגרש הביתי.

אני מקווה שהשנה נוכיח את מה שכל אוהד כדורסל ממוצע הבין כבר מזמן - העיקר להגיע לשמנייה הראשונה ומשם כבר צריך להתחיל להתייחס לליגה ברצינות.

idans10 אוהב/ת את זה.
  11. Telkiyski Member

אולי. אבל אתה יכול להגיד בדיוק אותו דבר גם על שיטת סדרות רגילה (שנה שעברה הפועל ממעמקי מקום 8 הייתה רחוקה סל או שיפוט נורמלי מלהעיף את מכבי וואנאבי).

שימון צריך לפרוש כי יש פיינל פור? אז שיפרוש גם מהיורוליג.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא בגלל הפיינל פור, איתי, כי כרגע פיינל פור זה הסיכוי היחיד של מכבי בליגה. אבל כמו שראית, אני הוגן גם נגד הקבוצה שלי.. כמו שפיינל פור לא היה ספורטיבי כשסיימנו ראשונים, גם עכשיו הוא לא ספורטיבי כשמגיע לאילת לארח ולא לבחור בין הארנה למנורה. שמעון צריך לפרוש כי הליגה הזו איבדה עצמה לדעת. הם ביחד עם מכבי, הצליחו השנה להוציא לי את החשק מכדורסל לגמרי.

13. Telkiyski Member

סבבה.
    אבל למה ביורוליג הפיינל פור בעינייך כן ספורטיבי?

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

עד השנה הוא לא היה ליגה, הוא היה במתכונת גביע וכבר דיברנו על זה. השנה כשעברו לליגה גדולה שבה כולם פוגשים את כולם, זה אכן לא ספורטיבי וצריך להיות מוכרע בסדרות. אגב, מבחינתי גם סדרות במתכונת הישנה, לא היתה לי בעיה.

15. Telkiyski Member

נו יפה. אז מי שעושה רעש במכבי שהפיינל פור פה הוא לא ספורטיבי, הייתי מצפה שיעשה את אותו רעש גם לגבי הפיינל פור ביורוליג.

מצב נושא:
הנושא נעול.