הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אפרופו חוקי ומסריח. ריצ'ארד הוואל ובת זוגו הישראלית נפרדו. האיש התחתן והחל תהליך אזרחות ארוך ומיד בסופו הם נפרדים (אין חשש לת.ז שלו היא תשאר כחולה).
    תבדקו מי הסוכן שלו שכבר סיבך קבוצות לא פעם (חוזים כפולים, העלמות מס וכו) ותעשו אחד ועוד אחד.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

yakov_y, Telkiyski ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  2. Roma מנהלים

מביך.
    לא מגיע לקהל שלנו את הקבוצה הזאת, קבוצה כל כך לא מחוברת ועלובה.
    • אליהו צריך לקבל עונש ולא לשחק עד סוף העונה וללכת לעירוני נהריה, שחקן של 20% מהקו לא צריך לשחק כדורסל אלא אם קוראים לו שאקיל אוניל.
    • ג'נטילה פשוט הגיע לצבור דקות והכנה בישראל לקראת הטורניר בקיץ, מביך. המאמן האיטלקי והשחקן עשו פה וואחד קומבינה.
    • ג'רלס? הזייה השחקן הזה. מחריב את המשחק ברובו ובסוף מוכיח שהוא כן יכול להיות שחקן נהדר. שחקן שהוא כל כך 2 בולט ולא רכז ראשי. לא חבל שהבנייה של הקבוצה כל כך עקומה שהוא חייב להוביל את הכדור. שחקן כמו קיצ'ן יכול לעזור פלאים לירושלים ומכבי.
    • קינזי - היחיד שאני אוהב בקבוצת אהבלים הזאת.
    חולון שונאים את ירושלים הרבה יותר ממכבי, טבעי שיבחרו לארח במנורה גם בגלל הקהל וגם הקרבה. נסיעה לירושלים בשעות האלו זה חתיכת הפקה וחולון ות"א זה מרחק יריקה(תחבורה ציבורית כמו רכבת\אוטובוסים פשוט נהדרים במרחק הזה).

הרצליה עד המוות אוהב/ת את זה.
  3. ייא Member

גרלס זה לא ההוא שתפר לכם 4 סלי ניצחון העונה?
    אם היתם מנצחים אמש - עדין היית סוער כך?
    והאם אתה חושב שלא תעלו לחצי באמת?

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בוודאי שהם יכולים לא לעלות. אנשים חושבים שאם לקבוצות קורים "מכבי ת"א" או הפועל ירושלים, אז השם כבר יעשה את העבודה. ממש לא! השנה אלו קבוצות כדורסל מזעזעות וממש לא היו הכי טובות בליגה. נהריה קבוצה לא רעה שיכולה וצריכה לעלות ל-0-2 ואז העצבים של ירושלים ישחקו תפקיד. כרגע אני רואה את הסדרה כ-60-40 לנהריה.

5. Roma מנהלים

כל העונה אני בא בביקורת לשחקן הזה. הוא לא מתאים להיות בעמדה מספר 1 והוא נוגע בכדור יותר מדי וזאת בעיה עבורנו(פאקינג מכדרר יותר מ-15 שניות בהתקפה). בדקות האחרונות כן הוא צריך לקבל את הכדור כי במילא המשחק הופך לבידודים סטייל NBA וזאת נקודת החוזקה שלו וכמעט אין שומר בליגה שיכול לעצור אותו. אין ספק שאני רוצה את הכדור אצלו בדקות האחרונות והוא חייב להיות על המגרש אבל מה בשאר המשחק? 3 רבעים הוא פשוט משחק בצורה אגואיסטית שפוגעת בצורה קשה בשאר השחקנים.
    בעיה נוספת שלי עם שחקן כמו ג'רלס שהוא מוציא לגמרי את הביג מן שלנו - הוואל וסטודמייאר מהמשחק. הם לא מקבלים כדורים וכתוצאה מכך גם המשחק שלהם נפגע ואין פלא שהשני כבר מתלונן על כך פעם שלישית העונה ובצדק!

אנחנו נעלה וגם נעלה לגמר וסיכוי טוב שניקח וזה עדיין יהיה בלוף.

6. Telkiyski Member

ענק. אגב איך הוא בירושלים?

7. DRORIKO Member

לפי החוק ברגע שמשרד הפנים מגלה שהבן אדם קיבל אזרחות בנישואים פיקטיבים הוא רשאי לבטל לו את האזרחות. כבר היו לכך תקדימים.

8. ייא Member

נגמר הסיפור שלנו. אמרתי שניצחנו במזל במש 1 והיום אין ספק בכך. נצטרך הרבה מזל כדי לעלות לפינל 4. המאץ אפ שלנו איתם קשה

9. Telkiyski Member

חיפה זה סיפור די מדהים.
    כל שנה וכל קיץ אנחנו שומעים כמה ג'ף רוזן ביזיון ואיך הוא מנהל הכל מארצות הברית, וכל שנה מחדש מכבי חיפה פשוט קבוצה טובה שמגיע לפליאוף או פיינל פורים (כולל אליפות ושני גמרים ברזומה).
    אלי טביב של הכדורסל. הוא גם גר במיאמי? כי הוא חולה על הליגות של מרכז אמריקה.

הלוואי שיבוא להפועל פעם איזה פורטו ריקני.

10. yakov_y YNWA

אשכרה אלי טביב של הכדורסל, גדול, איך לא חשבו על זה קודם ? אחד לאחד.
    בקשר למכבי חיפה, בקיץ נבנתה רע ושיחררה הרבה זרים, אמרתי שהבעיה היא כמו שנה שעברה בקו הקדמי והם בנו קו קדמי חדש לגמרי עם 2 גבוהים נהדרים ואנטון שוטבין, תוסיפו את קופרברג ואבירם הצעירים לעת צרה ותקבל קו קדמי שכישלון איתו לא קיים בלקסיקון ושום מילה על הקו האחורי הנהדר שבנוי שם.

לא ברור לי למה מכבי חיפה לא הולכת לנקודת התורפה הברורה של הפועל חולון והוא הקו הקדמי, מחסל את אטקינס ועשית את העבודה.

11. DRORIKO Member

אם היה אפשר לחבר את גורקה של העונה הסדירה לשיבק של הפליאוף היה יכול לצאת אחלה מאמן

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים עולה מכבי ליתרון 2-0. אחרי ניצחון קל ההגעה לפיינל פור מתקרבת. מחר ירושלים בנהריה.

13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אז מתי נתחיל לקרוא שמכבי של שיבק הפייבוריטית לזכות בתואר?

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

היא לא פייבוריטית. היא תזכה בתואר. לצערי אני אומר את זה. אפשקט המאמן החדש עבד כאן ועכשיו ההנהלה תרקוד על זה שאחרי הרבה שנים יש לנו דאבל. מעבר לכך שבגאצקיס פשוט היה גרוע, אני לא מאמין שהשחקנים ששיחקו תחתיו נתנו הכל. הם עשו שביתות איטלקיות בכיף, לא יכול להיות שקבוצה שעד לפני חודש לא הצליחה לחבר ניצחון ביד אליהו בליגה הישראלית במשך חודש וחצי, פתאום מפרקת את הרצליה שעשתה עליה סוויפ עונתי בממוצע של 20 הפרש בשני משחקים.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מחכה עם התגובות החיוביות. זה נכון מה שאתה אומר לגבי הרצליה עידן, אבל בשלב הבא זה שוב משחק אחד. לדעתי השינוי הוא גם גאודלוק. אני מקווה שימשיך בעונה הבאה.

מצב נושא:
הנושא נעול.