הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Roma מנהלים

אני לא באמת מאמין שנצליח לעשות 3-2, סתם הלצה על הקבוצה הזאת שחושבת שהכל יגיע לה בקלות.

הגיע הזמן להיפטר מהאוכל חינם שנקרא גיא הראל. בליגה הכישלון שלנו הרבה יותר גדול משלכם. אני כבר לא לוקח את הקבוצה הזאת ברצינות, ההנהלה עדיין חושבים שהכל ורוד אבל בסדר את הסטירה בקרוב הם יחטפו.

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

הבעיה היותר גדולה מבחינתי במועדון הזה, היא שגם אם הם יחליטו לזעזע את המועדון ולבנות מחדש, איכשהו לאורך השנים, גם את הזרים שהיה צריך להשאיר הם שחררו. רק בשנתיים שלוש האחרונות היו כאן זרים באמת ברמה לא רעה בכלל, שכבר לא נמצאים במועדון רק בגלל קבלת החלטות שגויה.

3. Roma מנהלים

גיא הראל.

4. Telkiyski Member

האוול זה בן זונה שמסריח את הפרקט עם הזריקת זין שלו.
    הוא גרוע אצלכם?

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אוהדי ירושלים מביכים. מקללים את ג'ינטילה ביציאה אבל אליהו וטימור אתרוגים שלא מקבלים חלילה שום ביקורת.
    ירושלים עוברים.

idans10 ו-ייא אוהבים את זה.
  6. Roma מנהלים

אתה יודע מה יותר גרוע משחקן גרוע ללא יכולות? זה שחקן שזורק זין ויכול לקרוע את כל הליגה בצבע וזה מר הוואל היקר. אתמול הוא היה גרוע וקיבל עבירה טכנית מפגרת שפתחה את הפער העצום ברבע השלישי ומשם לא הצלחנו לחזור. אחרי כמה דקות שוב הצליח לחרב אותנו.

שחקן עם אופי מאוד בעייתי.

7. Roma מנהלים

אליהו וטימור לא הגיע לירושלים להציל את הקריירה שלהם, אליהו וטימור לא זוכים ליחס של אב מהמאמן שלהם. בגדול? אליהו וטימור לא זורקים זין כמו ג'נטילה.

בכללי כל השחקנים קיבלו קללות, אולי התמקדו בג'נטילה או זר אחד ובצדק.

8. ייא Member

לדעתי מגדל תעלה אבל אם לא אז יהיה מענין לראות פינלפור עם 7000 איש גג. נהריה חיפה ואילת מביאים יחד 3000. מכבי לחצי גג 4000 ואני מאד מפרגן פה.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אולי אתה בקטע של ניחוס, אבל אם נדבר תכלס ברצינות, הקבוצה הזו, שנחנקת גם כשלא צריך, לא מצליחה להרים את עצמה. אז במצב של 0-2 ועם רגל וחצי בחוץ?! אני גם לא אתפלא אם ייגמר 0-3 ואם לא, אז 1-3. בדיוק כמו מכבי, גם ירושלים קבוצה חולה שכל קשר בינה לבין כדורסל הוא מקרי בהחלט. השם הפועל ירושלים לבד לא יעשה את העבודה מול נהריה. אין שום סרט בעולם שירושלים ידפקו על נהריה עכשיו 3 ניצחונות תוך שבוע. נתת להם וואחד קרדיט.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  10. Telkiyski Member

הסדרה הזו לא כזו גמורה, נותרו בה 3 משחקים (כביכול) שבשניים מהם ירושלים אמורה לנצח כמעט בוודאות (השלישי והחמישי). המשחק המכריע יהיה הרביעי בעין שרה.

11. DRORIKO Member

מעולה, שהמנהלת תשלם על הפיינל פור המטופש הזה

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

גם את הראשון היא היתה אמורה לנצח וראית מה קרה. עכשיו המצב עוד יותר גרוע, כי הם בסופר לחץ ואתה יודע מה קורה להם כשהם לחוצים. בד"כ הם מתפרקים ולא לכיוון שהם רוצים. אז זה לא גמור מעשית, אבל אני לא רואה אותם חוזרים למשחק חמישי.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

נו, אז מסתבר שהמוסר הכפול של הירושלמים עולה מדרגה. אחרי שהם הצטרפו לזעקות השבר על איך שיבק עובד בחינם ורק מכבי מסוגלים לעשות לו את זה (אגב, אני מסכים שההסכם הזה דוחה), מסתבר שגם אדון ג'נטילה הגיע לכאן בחינם וללא חוזה. לפחות על שיבק עוד לא ירקנו וקיללנו את אמא שלו...יש בי אהבה עלק...

14. Roma מנהלים

תשמע אתה מקשקש הרבה וקצת שכחת פרטים...

אדון ג'נטילה היקר הגיע בעיקר בזכות המאמן והוא בשיקום על חשבון הקבוצה בזכות מוצאו של המאמן שלנו. אין קבוצה בארץ כולל אתם שישלמו לו את החוזה שהוא עקץ ממילאנו ופנא. למה שלא יקללו אותו(אני לא בעד)? הוא מחריב את המשחק שלנו ונמצא כאן בקומבינה שכרגע דופקת את הקבוצה.
    ג'נטילה לא רוצה פה חוזה והוא לא רוצה להישאר, הוא פה להיכנס לכושר לקראת הקיץ ולמצוא קבוצה חדשה.

בלי קשר אצל שחקנים שעוברים קבוצה זה הרבה יותר מקובל אי תשלום השכר\שכר מופחת והשלמה ע"י הקבוצה הקודמת והבעיה עם שיבק שהוא בא בדיוק לחודש וגם לא מקבל על זה כלום. כמובן שאני לא דואג לשיבק, דון שימון וחבריו ידאגו לפתם את שיבק היקר שמקבל כסף מראשון לציון אם יצליח להביא את האליפות.

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

טעות. אתה מקשקש הרבה. לא שכחתי שום פרט וארץ המוצא של המאמן שלכם מעניינת לי את התחת. פשוט מדהים אותי לראות כמה אתם מביכים את עצמכם כל פעם מחדש בין אם זה אלאל ישראל, ליגיון הזרים של מכבי או חוסר התשלום לשיבק כשבפועל אתם עושים בדיוק, אבל בדיוק אותו דבר. מביך. לא יכולים לעמוד בתקציב שלו? אל תביאו אותו. הוא הסכים לבוא בחינם? שלפחות יהיה לכם מינימום כבוד לסתום את הפה כשהיריבה שלכם עשתה אותו דבר.

Sent from my D2303 using Tapatalk

ייא אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.