הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. גלץ Member

כנראה המוטיבציה של אומיץ גם עלתה אחרי שהוא ראה את המדינה שלו זוכה באליפות אירופה, קחו את זה בחשבון.

לירושלים יש שחקנים שאחד מהם זכה ביורוקאפ ואחד זכה שלוש פעמים ביורוליג(ומקום 3 עם יוון ביורובאסקט 2009) וניסיון זה דבר חשוב מאוד בקבוצה.
    לא זוכר שחקן שהתמוגגתי ממנו במשחקי אימון כמו שהתמוגגתי מדיי שהגיע מגלאטאסראיי.

אני נזהר מלפתח ציפיות כי אף פעם אי אפשר לדעת איך זה ייראה כי זה לא מתמטיקה וזה תלוי בהמון דברים, אבל סגל עם פוטנציאל עצום(לדעתי ההישארות של גרלס ודייסון גאונית וזה המהלך הכי טוב של ירושלים בקיץ)

נערך לאחרונה ב: ‏22/9/17
  2. yakov_y YNWA

@Telkiyski
    מקי - בנקס - מנקו - אלן - הווארד
    שולמן - לימונד - בן משה - גינת - איידן

קבוצה מאוד מאוד בינונית, קבוצה נמוכה מאוד, מי יהיה הזר הרביעי אם בכלל ? סמול פורווד ? הקו הקדמי מדאיג.
    ככה אי אפשר להתחיל את הליגה זה בטוח, פרנקו לא יגיע לפלייאוף התחתון אפילו ככה.

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

החמישייה הראשונה לא רעה. לא מכיר את הווארד אבל אם יהיה טוב זו חמישייה שכן תגיע לפלייאוף. הבעיה היא שבאמת אין ספסל - לא מבין איך תמיר בלאט שוחרר בכזו קלות.

4. yakov_y YNWA

הקו האחורי לא מוכשר מספיק, הפוטנציאל שלו הוא ממוצע פלוס, קו אחורי מהגרועים בליגה.
    קו קדמי מאוד בעייתי, מאוד נמוך, לא אגרסיבי מספיק ובטח שלא טכני מבחינה התקפית.
    במידה ויוחתם גבוה זר, הפוטנציאל גבוה מאוד אבל אין סיכוי שזה ייקרה, ייחתימו סמול פוורורד ותלווה את הפועל ת״א עונה בינונית במקרה הטוב, רבע גמר פלייאוף במקרה הטוב.

תמיר בלאט שוחרר כי רוצים להמשיך את המסורת שכל מאמן עושה טעות שתתלווה שנים, רמי הדר והוואל, עכשיו פרנקו ובלאט, אם רועי חגאי היה בחוץ בטעות היו מוותרים על בנקס.

לא ברור לי איך לא בונים בליגה הזאת קבוצה עם 3 זרים בפנים ? באנקר להצלחה או לפחות בסיס בטוח, אני מבין את החיסרונות של גארד זר אחד אבל זה עדיף.

5. yakov_y YNWA

ג׳וש סמית׳ יצטרף למסע של מכבי חיפה בארה״ב :ph34r:*/aaa021:D

אין לי מילים לתאר את מה שאני מרגיש, הלם.

6. גלץ Member

לא הבנתי את זה. רק למסע או באופן כללי?

7. yakov_y YNWA

רק למסע אבל לך תידע מה ייקרה, שיחק בסין בעונה האחרונה.

8. גלץ Member

אני אף פעם לא הבנתי מה הקטע של מכבי חיפה עם המשחקים האלה נגד קבוצות NBA.
    זה באמת משפר להם את היכולת, נותן להם חשיפה?
    דרך אגב, חבל שחיפה שהגיע לגמר בפלייאוף לא משחקת בשום מפעל אירופי השנה. קצת מוזר.

9. Telkiyski Member

הוא לא שוחרר. היה לו סעיף שמאפשר לו להשתחרר.

10. Telkiyski Member

מה זה החרא הזה?
    על מה ולמה השופטים שלחו שם את פרחוסקי לשתי זריקות 5 שניות לסוף? טוב נו. אין פה משהו מפתיע.

מה שכן הפתיע אותי זה ההופעה של הפועל.
    שיחקנו בתכלס עם זר וחצי.
    אהבתי מאוד את מנקו וגינת. חבל מאוד מאוד על רביב. מקווה מאוד שיחזור לעצמו. גם ל70% ממה שהיה.

11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

יותר הפתיע למה השופטים שרקו 4 בלתי ספורטיביות נגד מכבי, (לעומת 0 נגד הפועל, כולל עצירת זוסמן במתפרצת) כששלוש מהן היו עבירות רגילות, כולל אחת בדקה האחרונה. טוב נו, גם פה אין משהו מפתיע. הפעם לא הלך להם.

הייתי בחולון, היה משחק ראשון חרא ומשחק שני לא יותר טוב מבחינת כדורסל, אבל גם צריך לזכור שזו תחילת העונה.

לגבי מכבי, צריך להסתייג מאוד מהיכולת הלא טובה כי תכלס שיחקנו בלי שני השחקנים הכי טובים שזה קול וג'קסון וגם בלי קיין. מה שכן לא אהבתי, זה שאין לנו משחק פנים בשיט. לא בהגנה ולא בהתקפה, לפחות לא כרגע. בולדן ותומאס מעדיפים לקחת זריקות מבחוץ. הראשון לא פוגע בכלום ועד כה הוא המאכזב שלי מכל הקבוצה (ממש ציפיתי ממנו להרבה יותר, מקווה שישתפר) והשני הראה יכולת קליעה לא רעה בכלל וגם נלחם יפה מאוד משני צידי המגרש, אבל אנחנו צריכים משחק פנים. פרחוסקי היה סביר, טיוס לא פגע ממטר ובגדול זה משהו שלאירופה לא יספיק גם אם כל שחקנים הפנים יראו שיפור. לצמרת האירופאית זה בוודאות לא מספיק, בטח לא הרכות המעצבנת מתחת לסלים.

מאוד אהבתי את דיברתולומאו, הראה הרבה נחישות ואסרטיביות בחדירות שלו, עשה נקודות אבל שוב, כשיהיו ג'קסון וקול, גם הדקות שלו יחתכו. גם את רול אהבתי, מאותן סיבות של ג'ונדי, רק שרול היה קצת יותר מפוזר. אבל בגדול, אלו שני שחקנים שאני יוצא איתם בשקט לעונה. מצד שני, שגב ממשיך להיות נגר וג'ייק כהן בכלל לא ברור לי מה הוא עושה כאן. שני שחקני פרווה שמתקשים מאוד התקפית בליגה שלנו, שלא לדבר על אירופה. לפחות שגב נלחם פה ושם בהגנה, אבל גם הוא די רך כמו מרגרינה. מאוד אהבתי את זוסמן, הפתעה נעימה הילד. גם קלע כמה שלשות, גם שיחק עם ביטחון. צריך להריץ אותו הרבה יותר בליגה, אין לי ספק שהוא עוד יתרום אם יקבל את הקרדיט מספחיה.

בגדול המשחק היה גרוע, גנבנו כאן ניצחון מהפועל, אבל בין אם נזכה או לא, הסקת המסקנות לגבי המשך העונה תגיע בעוד חודשיים-שלושה, לא כרגע.

de Middenweg, yon2303 ו-yakov_y אוהבים את זה.
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר כתבתי בדיון השני על הבעיות בקו הקדמי. ראיתי רק את הרבע האחרון ונורא בלט ההפקרות מתחת לסל שלנו. שגב וג'ייק כהן אלא שחקנים שאי אפשר לבוא איתם ליורוליג. פארחוסקי וטיוס זה לגמרי לא מספיק. זה למעשה הדבר היחידי השלילי שאני רוצה להתייחס אליו.

מילה אחרונה על העבירות. זה של דיבר היה בעיניי בלתי ספורטיבית. הוא לא הלך על הכדור. לגבי העבירה האחרונה. מאד גבולי. פארחוסקי עשה תנועה לעבר הסל, אבל לא מן הנמנע שחשב גם על מסירה.

כמו שכבר ציינתי. להפועל מגיעים מחמאות.

13. DRORIKO Member

הפסד מבאס. ההתקפה עובדת, אבל ההגנה שלנו לא טובה כרגע, נקווה לשיפור בהמשך.

כל הכבוד לאלפסי ונהריה. בהצלחה בהמשך הטורניר.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי את התוצאה בתחילת המשחק ואמרתי לעצמי שלירושלים יש הערב טיול. נו, זה לא קרה. בקיצור, מכבי מזיעה ומנצחת בסיום דרמטי, ירושלים מפסידה לנהריה. העשירות עדיין לא מחוברות...

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית בין מכבי לראשון: 37-26 למכבי.
    דיברתלומיאו שחקן שבטח בליגה יכול לעשות את ההבדל. המצטיין לזכותינו. קולע, חודר ומוסר אסיסטים. בהתקפה הוא לדעתי שחקן הרבה יותר טוב מאשר אוחיון ומקל. היות שגם ג'קסון וקול לא משחקים מעניין לדעת איך דיבר ישתלב כשהצמד יחזור.

מבחינתי הקו הקדמי ברור. למרות כמות ריבאונד התקפה נחמדה זה מעט מדי. אפילו בקנה מידה ישראלי זה אולי כבר לא מספיק. לראות את שגב וג'ייק כהן זה מביך. מפראחוסקי אני מצפה ליותר בהתקפה ודשון תומאס שחקן טוב, אבל תמיד יעדיף את הקליעה מבחוץ. טיוס היה ונשאר קפיץ, אבל גם הוא לא מצטיין בקליעות מוצלחות. זה אומר שכרגע הכל נופל על קליעה מבחוץ. 5-15 מחוץ לקשת וזה רק עד ההפסקה. זה אומר שמשחק הפנים על הפנים...

נראה מה יהיה בחצי השני.

נערך לאחרונה ב: ‏3/10/17
    גלץ אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.