הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Roma מנהלים

חייב להגיד משהו, שונא את כל השטויות האלו של "אופי בעייתי" וכדומה. מאמן רציני וחזק יודע להשאיר את האופי של השחקן מחוץ למשחק. הרי ברור שהיו בעיות שנה שעברה והמאפיונר האיטלקי, שאני מאוד מתחיל להתגעגע אליו, דאג להשתיק את זה בדרכו. שנה שעברה הישראלים בכו, אמארה התלונן, דייסון גם קיבל אומץ ועוד שחקנים במהלך השנה יצאו נגד האיטלקי ובסוף כולם התיישרו כמו סרגל.

אם כך לכל הישראלים בלי יוצא מן הכלל יש אופי בעייתי. שיטפלו קודם בהם. אם כל הצרות שג'רלס יעשה ועושה לפחות הוא יכול לתרום מקצועית.

עכשיו חומסקי והראל הגאונים צריכים למצוא מחליף בזריזות כי עכשיו גם אין לנו הגנה וגם אין את ה"כוכב" של הקבוצה בהתקפה ואיש ההכרעה שלנו. הבחור ברגעים של חשק החזיר אותנו למשחק במחזור האחרון ביורוקאפ.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Roma
    הכל תלוי בתוצאות ידידי. ברגע שיש הפסדים לא צפויים השחקנים עם "האופי הבעייתי" הם אלה שמשלמים ראשונים את המחיר. כמו שאתה מציין היו בעונה האחרונה גם בעיות, אבל אליפות והצלחה באירופה מנעו מהבלון להתפוצץ. נראה מי יחליף את ג'רלס והאם השחרור יעזור.

3. Roma מנהלים

התוצאות בליגה היו קטסטרופליות בתחילת העונה ורק באירופה היינו עוד בסדר. קל להגיד שהאליפות ואירופה מנעו מהבלון להתפוצץ כי אף אחד לא חשב שנגיע למצב כזה בסוף העונה.

בסגל הנוכחי, לא כולל קינזי, אין שחקן שיכול להוציא את הקבוצה מהבוץ שנקלענו אליו באירופה ואם זאת המטרה אז אולי השיחרור הזריז הוא טעות. הליגה לא מעניינת כרגע. לדעתי היווני ואופי הבעייתי צריכים היו למצוא פתרון לפחות לשלב הבתים באירופה.

4. shlomydavid מנהלים

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/he/thumb/a/ad/Winner_basketball.Xxx/250px-Winner_basketball.Xxx

https://srv214.Xxx.co.il/images/4976983_250x250.Xxx
    משחקי המחזור ה-3

במוצ"ש: מכבי ת"א מגיעה לגן/נר.

במוצ"ש: הפועל ת"א מארחת את הפועל י-ם.

טיי מקי: "הפועל תל אביב הרבה יותר משפחתית מהפועל ירושלים" - ראיון מיוחד.

* שני המשחקים יועברו בשידור ישיר בספורט 5.

5. Roma מנהלים

מתי כבר יתנו להפועל עונת רדיוס? עד מתי הקהל המגעיל הזה? גועל נפש. כל משחק נגדם אותו דבר, זורקים דברים מהיציע, מקללים, אלימות..
    העיקר תמיד הקבוצה הזאת מקשקשת על ערכים ובלה בלה בלה. מזל שהם לא באירופה.

הכרוז הוא הדבר היחידי שנורמלי שם, פתח במרד. גדול!

idans10, de Middenweg ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  6. yakov_y YNWA

מכבי חיפה פתחה עונה עם באומן וקופברג בלבד כגבוהים, אחרי התבוסה ב-29 הפרש במשחק הראשון ועוד נגד קו קדמי מפחיד כמו של אשדוד, עשתה בשכל והתחזקה בגבוה יוצא מן הכלל שיאזן אותם, יופי של קו קדמי יש להם כעת.

7. Roma מנהלים

אל תעשה את זה יותר, סיקרנת אותי וגרמת לי לבדוק. כולה רג'ינלד באקנר, חשבתי כבר החזירו את אמארה מפרישה.

???? ?????: ??'???? ????? ???? ????? ????

8. DRORIKO Member

תגיד מה קורה רומא, יש איזה סמיילי משהו?

9. Roma מנהלים

מחפשים מחליף, לא יודע מה יש לשוק להציע. סיימלי יהיה עצוב ביום רביעי.

אוסטיין דיי שחקן התקפה ברמת ה-NBA. הגנה? הוא לא יודע מזה. לחשוב שיכלנו לשחק איתו ועם קינזי ואמארה ואז החולשה הזאת יכלה להיעלם.

10. DRORIKO Member

אגב שי האוזמן אמר היום בדיוק את מה שאתה אמרת. שהשאלה אם בהנהלה באמת בוטחים בקציקריס שיעלה אותם שלב, ועוד בלי השחקן הכי טוב. זאת שאלה לגיטימית כמובן. ועדיין אני חושב שההנהלה פעלה נכון, גם אם זה יחרבש לנו את העונה, כי החשיבה שלי היא מעבר לעונה הנוכחית.

11. shlomydavid מנהלים

12. Roma מנהלים

זאת הנקודה המרכזית, בכדורגל ההמשכיות זה דבר חשוב. בכדורסל? שחקנים כמעט לא ממשיכים בקבוצה יותר מעונה, בין אם נכשלים או מצליחים. אפילו המאפיונר האיטלקי שלנו עזב ברגע שקיבל הצעה מהיורוליג. עכשיו יש לנו ביד גארד מוכיח ברמת היורוליג מול מאמן טוב אך ללא ניסיון בלקיחת תארים. לא יודע את מי הייתי בוחר כנראה שבמאמן בגלל שעדיין מאמן קודם לשחקנים אך היה אפשר לנסות לסדר את העניינים. במקרה הכי גרוע להעניש את ג'רלס ולקוות שהוא יבין, לחתוך אותו ישר זה פשוט להקריב את אירופה כרגע. אמרתי ואומר שוב, כדאי להראל למצוא מחליף ברמה דומה.

היום במשחק, אליהו שקיבל דקות מועטות שיחק בשביתה. אומיץ' ודייסון נראים לא מרוצים מהמאמן ואפילו הוואל אבל איתו אי אפשר לדעת הוא פשוט לא מרוצה אף פעם. אני מקווה שג'רלס השחקן האחרון שיחתך מהקבוצה, השחקנים לא מרוצים ממנו ולמרות הביקורת חלקם מאוד אהב את ג'רלס.

13. DRORIKO Member

אגב כשהוא הגיע היתה כתבת פרופיל עליו של אראלה וייסברג, והוא כתב שקציקריס כל כך מכור לספרד שכשהוא אימן מחוץ למדינה הראש שלו כל הזמן היה בספרד ולא בקבוצה. לך תדע אם זה לא ככה גם בירושלים.

14. Telkiyski Member

עונה רביעית רצוף בלי הגנה.
    משחק שני רצוף מקבלים 100.
    נשבר הזין.

15. yakov_y YNWA

להפועל ת״א אין הגנה ? ממש מפתיע, אני בהלם, הייתי בטוח שהקו הקדמי שכולל את אלן - גינת - איידן ירתיע את שחקני הפנים של היריבה.
    קו קדמי הכי חלש בליגה, אילת והרצליה עם קו קדמי כמו שלהם במחזור הבא תחגוג עליכם, אשדוד בעתיד גם כן תהנה, 59 נק׳ היום לגבוהים של י-ם.

מצב נושא:
הנושא נעול.