הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

מוקדם לשפוט את גפני.
    רביב עם 18 נקודות זה יותר משמח אותי.

2. yakov_y YNWA

מה מוקדם ? הבנאדם שיחק כאן שנתיים, מכירים מעולה את היכולות שלו.

מקי יירד לספסל, כנראה שפרנקו קורא כאן והקשיב לעצה שלי או שעברו לנו אותם מחשבות, החלטה אמיצה וטובה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/17
  3. DRORIKO Member

רחוקה? חוץ מלמכבי ולירושלים למי יש סגל יותר טוב?

4. yakov_y YNWA

הפועל חולון, בפער.
    לא הייתי פסול את הפועל אילת ומכבי ראשון שבמעט טובות יותר.

הפועל ת״א מאוד בינונית כמו שאר קבוצות הליגה, אין לה שום יתרון על קבוצה אחרת בליגה כמעט, קשה לי להגיד שהסגל של אשדוד או חיפה פחות טוב.

5. DRORIKO Member

למה יש לך אחלה סגל. יש לך בסיס ישראלי טוב, והוא יהיה עוד יותר טוב אם לימונד ימשיך להיראות ככה. יש לך זרים על הכיפעק.יש לך את אחד המאמנים הטובים בליגה.

6. Telkiyski Member

לפני מכבי: אוהדי ירושלים התעמתו עם שוטרים

לפני מכבי: אוהדי ירושלים התעמתו עם שוטרים
    רוסס גז מדמיע. אוהדת נפצעה ברגלה וקיבלה טיפול

רק אוהדי הפועל, אה? מר רומא.

7. DRORIKO Member

קלאסיקעלק

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצערי ראיתי רק את החצי הראשון שם נהנו אליהו, אוחיון והלפרין מטיילת רצינית. לפי המספרים אחרי ההפסקה מכבי התחילה לשחק הגנה כשירושלים קלעה רק 24 נק'. בשני הרבעים הראשונים היא קלעה 48. זה אומר הכל. אליהו חגג בהתחלה ואחרי ההפסקה נעלם. ברגע שמשחקים הגנה הבחור נעלם. ברור גם למה כי עם זריקה כזאת מטומטמת אי אפשר לקלוע מול שחקן ששומר ברצינות.

האוול כן המשיך להרשים אותי. מבחינתי עדיין גניבה כי אין לי מושג למה מכבי לא נכנסו למרוץ כדי להחתים אותו. ללא ספק הגבוה הישראלי הטוב בליגה.

בכל זאת הרשו לי לצחוק משהו. הציטוט הבא בא מהכתבה בוואן:
    "הצהובים הוכיחו לאלופה שהם פשוט גדולים עליהם"
    ברצינות, משחק אחד בליגה? וזה בסיבוב הראשון!?! איזו שטויות. זה היה בסה"כ משחק ראשון בין השניים. הדבר לא אומר שבגומלין ירושלים אולי ינצחו אותנו שלא לדבר על הפיינל פור. רמה עלובה של עיתונות.

אז זהו, פשוט ממשיכים הלאה למרות שאני כבר לא זוכר מתי פתחנו עונה בליגה עם שמונה ניצחונות ללא הפסד...

9. Roma מנהלים

נו ואני מאשים את המשטרה והסדרנים? האוהדים אשמים, כן האוהדים שלנו אשמים ומגיע להם. הכל בסדר עדיין לא פצענו סדרנית יא חבורת נמושות. כמובן שאחרי בירור עם אוהדים, ספורט 5 נפיחו את האירוע ואפילו לא הייתי קורא לזה אוהדים. העיקר מצאת מקרה להשוות זה הכי חשוב.

אל תשווה פעם בשנה לפעם בשבועים.

תמשיך להתעסק בזהבי\קרויף בדיון הכדורגל... כי אני לא חושב שאתה בכלל אוהד הפועל אלא שונא כל מכבי שיש בעולם.

---

הפנים לרביעי, ברגע שקינסי לא נרשם לא היה סיכוי לנצח. מכבי זיינו אותנו כפליים, הלפרין ואליהו עוד היו סבירים ועכשיו יקבלו קרדיט.

נערך לאחרונה ב: ‏3/12/17
    idans10 אוהב/ת את זה.
  10. Roma מנהלים

הבעיה שהוא היחידי שטוב בקו הקידמי כרגע.

11. Telkiyski Member

אהה הבנתי היה פה ניפוח. הבנתי אותך.
    וממש לא מעניין אותי מה אתה חושב.

12. Roma מנהלים

לא צריך להיות גאון גדול כדי להבין זאת. פורסם רק בספורט 5 ורק מקריאה בריפרוף אפשר להבין שהאשמה של חבורת האוהדים שרצתה לשבת ביחד למרות שהכרטיסים הראו אחרת. בעיה שלהם.

יש אנשים שיודעים להגיד מתי הקהל שלהם אשם וקיבל בצדק את עונשו ויש את אוהדי הפועל שיבחרו להאשים את כל העולם ואישתו אבל הם צדיקים גדולים. אל תדאג האירוע הבא שלכם מחכה מעבר לדלת, פשוט אתם ברצף ניצחונות אז אין לכם את מי להאשים בזה, ההפסד הראשון ושוב הקהל הברברי שלכם יופיע.

DRORIKO ו-idans10 אוהבים את זה.
  13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני אשקר אם אומר שלא שמחתי על הניצחון, בטח בחוץ ובטח שלא עשינו את זה בליגה בערך שלוש שנים, אבל תנו לי להפסיד היום ולהבטיח ניצחון על ולנסיה ואני לוקח בשתי ידיים. בחצי הראשון היה משחק מצויין של שתי הקבוצות, לפחות בהתקפה, אבל בחצי השני פשוט עשינו לירושלים בי"ס. מצד שני וצריך גם להודות, הסיכוי שדייסון ולוקאס ישחזרו ערב כל כך שחור מבחינתם, הוא קלוש. לא בטוח שהם היו מנצחים גם אם היו מעמידים מספרים טובים יותר, אבל בלעדיהם באמת שלא היה סיכוי (וגם בלי קינזי כמו שרומא רשם).

אצלנו ה-MVP היה כמובן ג'קסון עם משחק אדיר של 18 נק' ו-10 אסיסטים ובולדן שהיה השחקן שעליו החלטתי להתמקד השנה והתאכזבתי מפתיחת העונה שלו. אז לאט לאט הוא צבר את הביטחון מספאחיה שהמשיך להאמין בו ועכשיו אנחנו רואים איך הוא רק הולך ומשתפר ולא לשכוח שהבחור בן פאקינג 21. היה כיף לראות אותו מדביק שתי גגות לאליהו בקלילות רבה ובכללי אני ממש מרוצה ממנו, גם טיוס ורול היו נפלאים, משעור נתן דקות טובות ביחס לכך שלא שיחק כמעט העונה ומהעבר השני הלפרין, אליהו והאוול החזיקו את הירושלמים.

ושוב מילה לגבי שגב: באמת שלא נעים לי, רואים שהבחור מתאמץ בהגנה, שומר, נלחם וקופץ, אבל וואלה הבחור פשוט לא שחקן. היום ראיתי סל שדה ראשון שלו שלא מגיע מהטבעה מתחילת העונה ואז אח"כ ישר עוד החטאות מביכות כולל איירבול. זה לא זה. אני מניח שבהנהלה רוצים שספאחיה ידחוף אותו, בכל זאת לא נעים לראות קפטן שכמעט ולא משחק, אבל אני לא בטוח שהוא בכלל מתאין לליגה הישראלית, בטח לא התקפית. המזל הענק שלו זה שאין מספיק ישראלים גבוהים נורמלים, אז הוא נחשב לאחד מהם. אבל כשחקן כדורסל הוא סופר מביך.

ניצחון נאה ועכשיו עם הפנים לחמישי.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

https://fb-s-a-a.akamaihd.net/h-ak-fbx/v/t1.0-9/24231874_10155909953839738_1698909334612551290_n.Xxx?oh=487746dbeae22893aff4908f2a8dc923&oe=5ACDDC0A&__gda__=1519698644_e7e38c491a5385bbb94fe966f995165a

לילה טוב לכולם.

15. Roma מנהלים

http://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FILES/4/759534.Xxx

לילה טוב :) מקווה שלא תברחו שצסק"א תגיע להיכל.

מצב נושא:
הנושא נעול.