הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אתה כרגיל לוקח את אוהדי מכבי ת"א כמשהו הומגני ואחיד. אתה יודע שהם כולם שרים את ההמנון, אתה יודע שכולם סוגדים לשמעון. אתה גם לא מודע לפרטים ומשייך את הכל כדי שיסתדר לך התדמית המפונקת והדורסנית של אוהדי מכבי. אז יש כמה עובדות - בנוגע לשירת ההמנון, זה לא בוצע בגלל סקר שהשתתפו בו אוהדי מכבי שכולם טענו שמעכשיו שרים את ההמנון, אלה כמשהו מאוד ספונטני ביום מסויים לפני 7 שנים במשחק נגד אולימפאיקוס, כשהיה חשוב שלעצמו ביד אליהו, ובמקביל אירע פיגוע רצחני במרכז הרב בירושלים. כאקט ספוטני והדיווחים מירושלים מגיעים ואיתם כמות ההרוגים, קם איזשהו יצר פטריוטי (בכלל לא משהו שאנחנו רואים אחרי פיגועים, נכון?) וחלק מהאוהדים שרו את ההמנון. מאז שער 11 הפך לסוג של מנהג לפני כל משחק יורוליג לשיר. חלק מהקהל מצטרף וחלק נעמד לאות כבוד להמנון. סוגדים לשמעון? שמעון מזרחי הגיע למכבי ת"א כשהיא כלום ושום דבר ואפילו לא הקבוצה הבכירה בארץ והיום היא אחת האימפריות הגדולות של אירופה, ממש מפליא שסוגדים לו.

תשנאו אותנו כמה שבא לכם - זכותכם. אבל תפנו אל אנשים ספציפים כאילו הם מייצגי המערכת והמועדון. יש לי את הטענות שלי נגד האוהדים, נגד ההנהלה ונגד שמעון. יש כאלה שיש להם משהו אחר. להגיד את מה שאתה אומר זה כמו שאני אגיד שכל אוהדי הפועל ת"א גזענים ומאחלים נאצות.

ועוד טעות ענקית שלך - "לספור אליפויות" ,"בחרתם לאהוד מהסיבה הזו" - זה אולי אחת הטעויות הכי גדולות של אנשים. העובדה שמכבי הפכה למה שהיא (גם אצל ההורים שלך) היא ניצחונות הירואיים על קבוצות בעלי תקציב עתק שהיו 90 רמות מעליה (צסק"א ההיא וכו'). אף אחד לא התחיל לאהוד את מכבי בגלל גבעת יגור וניצחונות על ר"ג. הזירה האירופאית, שבה מכבי בדרך כלל לאורך השנים נחותה, היא זו שמיגנטה אליה את אוהדי מכבי - דווקא מהמקום של החלשים שמנצחים את החזקים. אם מכבי הייתה לוקחת 40 אליפויות בארץ ולא עוברת סיבוב באירופה משנות ה-60, לא הייתה רואה שום דבר ממה שקורה היום.

אלעד, orimor2212, Milanista ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  2. VAR Member

מצחיק שמכבי שלך באה מהמקום של החלשים מול החזקים. אין לזה קשר במקרה לכך שהחלשים הם יהודים והחזקים הם גויים? כי פה בארץ לא מפריע לכם לרצות שהחזקים לא רק ינצחו את החלשים אלא גם ידרסו אותם.

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

ניצחון של "חזקים" על "חלשים" זה לא דבר פסול, אלא טבעי.
    ניצחון של "חלשים" על "חזקים" הוא פשוט ממגנט ומרגש, ע"ע סיפור סינדרלה.

אני המום לקרוא את כמות השטויות שאתה כותב בשרשור הזה. כמו ילד קטן שטוף מוח.

4. VAR Member

זה בסדר, הפרשנות שלך לדברים שאני כותב זה לא משהו שיותר מידי מרגש אותי

5. זכאי Member

נתפס במערומיו ציבורית ומוסרית, לא משפטית

6. yakov_y YNWA

מה נסגר עם הפועל ירושלים ? לא מעוניינים בחיזוק ? צריכים לקבל שם כאפה דחוף כי ה״הצלחה האירופאית״ מסנוורת, גייטס משוחרר מהקבוצה הסינית מוקדם מהצפוי והם לא רוצים אותו ? מקבל אבל חובה להגיע סנטר !

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מדהים שהם לא רואים כבעיה את הצורך שלהם בסנטר אחד נורמלי.

8. DRORIKO Member

ככה מתנהלים העניינים במועדון, אותו סיפור היה עם האליפות שסינוורה אותם והם החליט שיש להם שלד מספיק טוב לאירופה. אחרי שהם קיבלו את הכאפה הם רצו להביא את ג'נינג. ככה לא מתנהל מועדון רציני.

9. זכאי Member

את ג׳נינג הם הביאו כי ברייסי רייט נעלם להם...
    גייטס זה לא חיזוק רציני לקבוצה ברמה שלהם. הם חייבים תותח אמיתי בעמדה 5. אכן ניהול הסגל שלהם לא מספיק טוב ואיכותי כמו שציפינו אחרי שלקחו אליפות ורצו לבנות שושלת, אבל הפ עדיין פייבוריטיים לאליפות פה בארץ לדעתי

10. Hapoel_Tel_Aviv Member

חשבתם ששימון ישתוק?

הפועל תל אביב עומדת לדין בגין הקריאות שמעון מזרחי תתאבד כבר, החזקת תמונות גל בק (ממליצים להסתפק באזהרה), ולגבי השלטים נגד שמעון מותירים להחלטת בית הדין האם מדובר בעבירה. השלט עם "פשעי" שמעון והשירים נגד רגב, שלא היו עליהם הוכחות, וכן שירי השואה, לא נכללים.

איזה בושה זה אם נקבל עונש על זה שעשינו מחאה.

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ניצחנו וירושלים הפסידו...לא יקרה הרבה העונה אני מניח.
    אשדוד קבוצה נחמד מאוד.

ההשתתפות של ראשון באירופה, יפה ככל שזה יהיה, פוגע בה מאוד. היא הייתי יכולה להיות היום פחות 2 הפסדים ורייט שנפצע הוא לדעתי הסנונית הראשונה. קבוצה מעולה, אבל קצרה מדי לשתי מסגרות.

12. DRORIKO Member

שמח על ההפסד הערב, כי זה פותר לקבוצה הרבה כאב ראש. הדילמה המרכזית היתה אם להמר על שחקן חיזוק שיכול לשדרגג אותנו באירופה אבל מצד שני יכול לפגוע במרקם הקבוצתי (בדיוק כמו שהיה שנה שעברה עם דיז'ון תומפסון בהפועל), אז עכשיו הדילמה נפתרה כי אנחנו רואים שבכל מקרה אנחנו צריכים חיזוק,גם לאירופה וגם לליגה.

13. yakov_y YNWA

אומרים שהפועל ירושלים אלטרנטיבה למכבי תל אביב ויש עכשיו 2 קבוצות גדולות בליגה, אולי מתכוונים למכבי תל אביב הנוכחית אבל מכבי תל אביב בעידן בלאט הייתה לא סופרת את ירושלים.

הכישלון של מכבי ת״א לא שם דגש על הירושלמים וזה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות להם, הסגל לא מספיק טוב ואני לא בטוח אם גם ההנהלה, בעונה שעברה הסגל היה טוב יותר בהרבה !!!

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  14. DRORIKO Member

להזכיר לך שמכבי בעידן בלאט הפסידה עונה אחת אליפות לקבוצה שלא היתה מאריות אירופה. עונה לאחר מכן,עונת הטראבל החלומית, היא ניצחה רק בהארכה קבוצה שהשתתפה ביורוקאפ ולא בדיוק עשתה שם שמות.

עם החוק הרוסי ושיטת הפליאוף קשה מאד לקחת אליפות בעיניים עצומת,גם אם אתה אלוף יורוליג

Roma אוהב/ת את זה.
  15. Roma מנהלים

הסגל שלנו אולי היה יותר טוב ברגע שהגיע דיון תומפסון וכאמור גם אתה וגם אני מבינים ששחקן כזה לא היה ניתן להשאיר בקבוצה. מוזר שמכבי לא הלכה עליו.

עוד שחקן שאפשר להגיד שנחלשנו בגלל עזיבה שלו הוא ברייסי רייט אבל גם פה לא נותן לירושלים בררה. לאט לאט גם ג'אנינג מתחיל להיכנס לקצת והוא חתיכת ידית ככה שאני בסדר עם הסיטואציה שנוצרה.

מצב נושא:
הנושא נעול.