הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

כן הם שרים את זה הטמבלים.
    ביטר חולון.

2. DRORIKO Member

אני לא זוכר מי אמר את זה, אולי גור שלף, אבל אחד הפרשנים בכל אופן אמר שהאווירה בדרייב אין נינוחה מדי. קבוצות שמגיעות לשם מרגישות שהן באות לבילוי. עכשיו מעולם לא הייתי בדרייב אין(כבר שנים לא הולך לכדורסל,להוציא את הארנה פעמים אחדות) אבל אולי המבנה והאקוסטיקה של האולם מוציאים את העוקץ מהקהל של הפועל. בתור אחד שבילה לא מעט באוסישקין הדבר האחרון שהיה אפשר להגיד על האולם הזה זה שהוא נינוח. בארנה למשל שימרו את האווירה הביתית של מלחה. לפי מה ששמעתי מחברים אוהדי חולון גם בקריית שרת שימרו את האווירה של הפחים. ולא סתם השתיים מנצחות שם כל כך הרבה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/1/18
  3. Telkiyski Member

האווירה בדרייב אין תהיה טובה כשהפועל תהיה טובה.

אני גם חושב שהגוש המעודד צריך להיות ביציע שלאורך המגרש ולא מאחורי הסל.

הרצליה עד המוות ו-Mahranlala אוהבים את זה.
  4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

קודם כל, שאפו להפועל. הגיע להם.
    אני בסדר עם ההפסד כי ברור שהרוטציות פוגעות במכבי ושמגיעות קבוצות טובות יותר (חולון) או עם דרייב כמו של הפועל זה לא מספיק מה שמספיק חצי 'לאץ' נגד אילת ונהריה. לצערי קול נפצע ומצטרף לתומאס וזה שני שחקנים בכירים שלנו שיושבים בחוץ בזמן הקרוב. עד כה היה לנו לא רע ביחס למה שקורה בקבוצות אחרות (תראו איזה בלאגן פציעות היה בריאל) בגל הנוגע לפציעות ויש פה קרדיט גדול לספאחיה. מדהים איך הוא מנהל את הדקות של השחקנים על השנייה - וכמו שזה טוב, ככה לפעמים זה רע ששחקנים חמים נגד הפועל ירדו לספסל כדי "לשמור" עליהם לקראת ריאל. קראתי הרבה טענות על הניהול שלו נגד הפועל ולדעתי זה שטויות. כן, צריך להסתכל על זה שיש לנו משחק בשישי - אי אפשר להשאר את טיוס 35 דקות על הפרקט.

כל הכבוד להפועל. בנקס כישראלי, אם ימשיך ביכולת הזו, יכול להיות מה שטיוס למכבי והוואל לירושלים. ממש ישראלי שנותן תפוקה של זר.

5. Telkiyski Member

בנקס נותן תפוקה של זר בחודש האחרון.

ההעפה של ג'ף אלן בשביל מאט הווארד נראית כמו מחדל מקצועי ענק של פרנקו.

הבנתי שהוא יעני עושה הגנה וזה, אבל הבנאדם נותן תרומה התקפית של אמיר ביר כץ.

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

tכן , יצא לי לשמוע מספיק אוהדי הפועל שמבכים את ג'יף אלן. זה לא שחור ולבן. דני פרנקו על ג'ף אלן: "מי שבאמת בר דעת מבין שאיתו להגיע רחוק לא נגיע" - סגור לי ת'פינה - הארץ
    מתוך הכתבה :"לאופיו הבעייתי ("יש אינפורמציה שאנחנו לא רוצים שתצא החוצה כי היא יכולה לפגוע במועדון, דברים בעייתיים מאוד וזה יעשה נזק אדיר")"

אני לא נוטה לתת קרדיט לאנשי הפועל. אבל כנראה שיש משהו שאנחנו לא יודעים. אם הבן אדם כל כך בעייתי לדעתי אין יותר מדי ברירה. זה שהווארד לא עונה על הציפיות ואולי נפלתם איתו זה פחות שייך.

7. Telkiyski Member

בסדר. כנראה אלה דברים שמחוץ למגרש.

מקצועית? כרגע נראה שאין מה להשוות בין ג'ף אלן להווארד.

אני לא מה"חותכים" שכל הזמן רק מחפשים להגיד כמה הכל ביזיון וזה, אבל תכלס פה באמת נראה שנעשתה טעות.

בסדר, אפשר יהיה אולי להחליף את הווארד ולהביא במקומו סנטר אחר ששווה משהו.

אגב, הגנתית הוא כנראה באמת טוב.
    קיבלנו ממכבי 73 בהיכל מנורה כשהוא רוב הזמן על המגרש.
    בגביע הוא היה בבעיית עבירות בונוהל קיבלנו את ה-100-95 נקודות.

8. yakov_y YNWA

המשחקים היום, שבוע הדרבי שהיה ובכלל הליגה השנה נהדרת, כיפית לצפייה, סוף סוף יש הרבה שחקני הגנה זרים בליגה הזאת.
    אילת עם ניצחון 4 ברצף מאז שטפירו עזב, מאמן איום ונורא, שמח בשביל אילת כי קבוצה שמוותרת על כסף בשביל הצלחה ומביאה 5 זרים מגיע לה להצליח והיא תצליח.

אליהו ורוברטס מככבים, איזה שחקן ענק רוברטס, אני מאוהב בו, אם הייתי גר בי-ם לא הייתי מפספס משחק שלו.

עריכה:
    אולי הפרטמטר הכי חשובה אצל שחקן כדורסל מבחינתי ובטח מגבוה זה החסימות.
    הפועל י-ם העונה:
    אומיץ׳ - 0.1 חס׳ למשחק העונה.
    הוואל - 0.3.
    אוחיון - 0.1.
    טימור - 0.2.
    אליהו - 0.3.
    פרפגולו - 0.2.
    דייסון - 0.1.
    רוברטס - 4 חס׳ למשחק.

זה אומר הכל.

נ.ב: עונה מזעזעת עוברת על אוחיון אבל זה היה ברור אבל קינזי מזעזע העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏4/1/18
  9. Roma מנהלים

איזה אווירה חשמל. כל הכבוד למחנות האוהדים.

שוב פעם לאכול את הלב שאנחנו לא נקבל סדרות של חמישיה משחקים ומעלה בין הקבוצות חולון, ירושלים והתל אביביות.

10. גלץ Member

לא מבין למה גם בחצי הגמר אין סדרה של 5 משחקים. זה פשוט כיף ועדיף בהרבה על פיינל פור של משחק אחד. וככה גם היינו מקבלים סדרה של 5 משחקים בין ירושלים לחולון או מכבי לחולון.

ולמה שלושה סיבובים בליגה, לא מספיק שתיים?
    אני בעד שני סיבובים ואז בדומה לכדורגל לעשות שתי ליגות - אחת של שש הראשונות ואחת של כל השאר. מצידי גם קיזוז אבל זה כבר לא ריאלי כנראה(-:

ואם כבר roma , מה דעתך על קבוצות שמסיימות 9-10 ביורוליג יורדות למפעל ליגת האלופות או יורוקאפ? רעיון לא רע. זה נותן לקבוצות היורוליג הבינוניות עוד יותר אקסטרה להתאמץ ולהילחם, וגם מעלה את רמת העניין של המפעל.

נערך לאחרונה ב: ‏6/1/18
  11. Roma מנהלים

שהמפעלים פרטיים האינטרסים קודמים לכל.

יורוליג מפעל פרטי ואפילו הליגה הישראלית הפכה למפעל פרטי של הקבוצות הקטנות שהחליטו שסדרות מקטין את הסיכוי שלהם לקחת אליפות ולכן אין סדרות. כי מבחינה כלכלית זה עוד בוכטה לקופה המצומצמת במילא.

12. גלץ Member

המנהל של הפועל תל אביב זרק כיסא על אוהד של חולון. יופי של דוגמא לשחקנים. בן אדם אידיוט.

13. Telkiyski Member

קיללו את הספסל של הפועל כל המשחק.
    חשבתי שאם מקללים אותך כל המשחק לגיטימי ללכת מכות לא?

ולמשחק - הפועל ככ פראיירים.
    3 פעמים כדור ב75-75 וכל פעם מחרבנים את זה.
    תומר גינת מקבל כדור לקרש סל ופוחד מבלוק אז עושה אירבול מביך.

הפסד צפוי בקיצור.

14. Roma מנהלים

העונשים: האוהדים המקללים מורחקים, המנהל של הפועל מורחק. שניהם לא ראויים להיות יותר במגרשי בכדורסל. סלאמת.

כבר אמרתי לך, מתומר גינת אל תצפה לכלום. שחקן פרווה ברמות אחרות.
    מקניל הרשים אותי, גפני מתחיל להיכנס לקצב - שחקן שהקהל מאוד יתחבר אליו בעתיד, בנקס היה צריך לקבל יותר דקות וביטחון בטח לאור המשחקים האחרונים שלו.

לחולון יש סגל מפחיד אבל הכל זה רייס. הבחור יכול להביא צלחת וגם הדחה מפתיעה. סגל נפלא אבל הכל בסוף תלוי במשוגע הזה.

15. Telkiyski Member

אני מצפה שיתחיל לגדל ביצים ושאם הוא מקבל כדור לקרש סל אז שיילך לסל ולא ייפחד מאיזה אמריקאי שמאיים לטרוף אותו עם איזה בלוק.
    אני מצפה מרפי מנקו שאם הוא עומד לבד על ה-3 בלי שמירה - שיתפור את השלשה. זה הטיקט שלו, לא?

את מקי והווארד הייתי משחרר היום.

מצב נושא:
הנושא נעול.