הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

אם אפשר להתפשר, אז תן לחולון או לחיפה לארח את הגמר. זה בכל זאת רק גביע לא?

2. DRORIKO Member

אני אבהיר את עצמי. יש את עקרון השוויוניות ויש את ההגיון הכלכלי. בגביע, בגלל שהוא משני בחשיבותו, אני מוכן ללכת יותר לכיוון של הכלכלי. בגמר פליאוף עקרון השוויוניות חשוב יותר ובגלל זה לא צריך לשריין את זה רק לארנה וליד אליהו. מה שכן העסק הזה הוא מורכב בגלל הסיבה שפירטתי בהודעה הקודמת, לכן בגמר פליאוף לדעתי גם צריך לעשות סוג של פשרה, אבל יותר מתונה מבגביע. כלומר להרחיב האולמות שיכולים לארח גם לחולון ולחיפה. מי שתסיים ראשונה/הכי גבוה מבין 4 המארחות הפוטנציאליות תארח את הגמר. זה לבטח עדיף על המצב היום שבו אם אני לא טועה רק הארינה ויד אליהו כלולים בעסק, מה שאני מוכן לקבל בגביע אבל לא בפליאוף.

נערך לאחרונה ב: ‏11/1/18
  3. Roma מנהלים

היית קרוב לקבל לייק, אם היה חצי לייק היית מקבל.

מסכים עם החלק הראשון, ביזיון מוחלט שבטורניר כמו גביע השיטה היא כזאת. ולכן אני מציע פיתרון:
    בחצי גמר - האירוח יהיה באולם הגדול ביותר שהוא לא של הקבוצות והבחירה לפי מרחק. לדוגמא חצי גמר בין חיפה לירושלים אז היכל מנורה ייבחר. דוגמא אחרת, ירושלים מכבי אז אופציה חיפה או חולון אבל חולון ייבחר מטעמיי מרחק.
    בגמר - יותר פשוט חוץ ממכבי - ירושלים בגמר אז ישחקו בארנה\מנורה. כל גמר של מכבי ללא ירושלים - ארנה והפוך.

הכי מתחשב בפן הכלכלי והספורטיבי. המצב המושלם חצי גמר ללא ירושלים\מכבי ואז אפשר לקיים את כל המשחקים באולם אחד.

לגבי החלק השני, אתה תמיד חייב להוסיף עקיצה ולהוכיח כמה אתה מתוסכל ממכבי, נמשיך לעבוד על זה ובעזרת השם גם זה יעבור.

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  4. yakov_y YNWA

בעקבות הניצחון של אילת, תגובות כמו: יעקב הגאון ועוד ייתקבלו בברכה.

ברצינות עכשיו, אילת שיחררה זר (למה ?) וגם רוסאריו הנהדר ברח להם ועם 3 זרים מצליחים, אל הכבוד.
    הלוואי ויהיו עוד קבוצות כמו אילת והרצליה שמשחקות עם 5 זרים ומכוונות להצלחה.

Roma אוהב/ת את זה.
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאחר קרב קשה מול באמברג מכבי זייפה הערב כל המשחק, אבל פייר ג'קסון שוב היה האיש בדקות האחרונות. ניצחון 90-86 בהרצליה. אגב יעקב, ההגנה שלנו לא מרשימה...היה כיף לראות את משעור שבלט היום. גם דקות טובות לפראחוסקי ותומאס. ממול נתן ג'ף אדריאן משחק טוב. תום מעיין עם חצי שני טוב.

זהו, עכשיו פנינו לכיוון היורוליג.

6. גלץ Member

אחי בטעות שמתי אותך על "להתעלם ממשתמש זה" , איך מבטלים את זה? /:

עריכה: הצלחתי לבטל את זה

סיונרה אוהב/ת את זה.
  7. yakov_y YNWA

מכבי ת״א הייתה נהדרת הגנתית בפתיחת העונה, מאז ה-7:4 ביורוליג/הפסד לחולון, ההגנה של מכבי ת״א רעה יותר מההגנה האיומה בשנה שעברה, לי זה מרגיש בליגה זורקים *** וביורוליג זה האיכות של היריבות (ובנינו, היה למכבי ת״א רצף משחקים רצחני ביורוליג, 4/5 המשחקים לפני באמברג אלה הפסדים בטוחים).
    עוד פעם, זה לא עניין של יכולת אלא עניין של גישה בליגה ואיכות באירופה.

כולם קטלו את הבלארוסי חוץ ממני, שמח שהוא מפציץ כל משחק ומשחק, לשים דגש בסטט׳ שלו על דקות המשחק והחסימות, סנטר מעולה !

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@yakov_y
    מסכים איתך שלא פשוט לשחק באותה אינטנסיביות ביורוליג ובליגה. בסה"כ ניצחנו הערב ויותר לא חשוב לי. טוב לראות את משעור נותן משחק טוב, את תומאס קולע סלים חשובים וכמובן את פראחוסקי שנראה כאילו אט אט מוצא את מקומו. בסוף היום נראה גם שפייר ג'קסון ווינר יותר גדול מרייס ג'וניור...

9. Roma מנהלים

10. Telkiyski Member

ספאחיה אמר אתמול לשופט "פאק יו".
    מנהיים, ששפט, הגיב : "זה חלק מהמשחק".
    חחחחחחח

11. DRORIKO Member

בני הרצליה היתה מרחק פסע מאליפות-התרסקה בעונה שאחרי. מכבי ראשון לקחה אליפות-התרסקה בעונה שאחרי. מכבי חיפה עשה גמר-מתרסקת בעונה שאחרי. רק מראה כמה ששיטת הפייינל פור משקרת.

12. DRORIKO Member

בדרך לשדרוג במועדון

13. Telkiyski Member

מכבי חיפה שנה שעברה סיימה מקום 8 והדיחה בסדרה את הקבוצה שסיימה מקום ראשון (חולון). רק מראה כמה ששיטת הסדרות משקרת.

14. yakov_y YNWA

במקרה של מכבי חיפה לא, החתימו באמצע עונה הרבה שחקנים ושיחררו, וארגס ופינקני שינו להם את העונה והם היו הקבוצה שהכי כיף לראות, אני זוכר שבניצחון על הפועל תל אביב במחזור האחרון, אמרתי לחבר שלי (אוהד חיפה חסר מושג) שמכבי חיפה תדיח את חולון ותזכה באליפות והגיע הזמן שנגיע למשחקים, בסוף לא נסענו וחיפה הייתה קרובה.

אני לא אוהב סדרות ומעדיף את שיטת הכדורגל אבל אם אני פציעות, בדר״כ אין הפתעות בסדרות.
    י-ם התחזקה משמעותית עם הוואל ככה שזה לא נחשב, גם מכבי חיפה, הרצליה נפלה בגלל מכת פציעות.

15. Telkiyski Member

זה לא תלוי רק בפציעות.
    קבוצה יכולה להחתים פתאום שני זרים שמקפיצים אותה למעלה והיא לפתע מועמדת לאליפות.

הפועל של 14/15 הייתה זוכה באליפות לדעתי אם הייתה עוברת את ירושלים (או לחילופין אם השופטים לא היו מחליטים שהם רוצים את ירושלים בפיינל פור).

מצב נושא:
הנושא נעול.