הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Roma מנהלים

אני רואה שלמדת משהו מפניני אה?
    אני לא יודע למה אתה מתכוון בקשר להעתקה בדרך אבל הכוונה שלי היא לשמעון מזרחי שהפך את מכבי למונופול ואין טעם להיכנס לזה שוב. אין לי בעיה עם המתאזרחים, זרים וסדרות ואני אפילו בעד.

אתה יכול להגיד כמה שאתה רוצה תארים אבל עם התקציב שלכם והמונופול ביורוליג(שוב לא מאשים אותכם) אז ברור שמכבי תהפוך לאימפריה והשאר יצטרכו הרבה זמן כדי להתחיל להדביק את הפער ואם אורי אלון לא יתייאש אנחנו בדרך, צולעים אבל זה גם משהו.

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

להיפך, זה פניני למד ממני.

לא הבנת אותי כנראה. אין לי בעיה שהפועל יהפכו או יילכו בדרך של מכבי בדרך להיות מונופול או אנא ערף, פשוט לא מסתדר לי שאתה מתעב את הדרך של מכבי אבל בד בבד ירושלים הולכת באותה הדרך.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

לא פתחו שרשור לגביע אז אכתוב פה. לראשון יש הערב משחק נגד אילת בשמינית. בימים כתיקונם היא היתה באה לגביע במצב רוח קרבי. היום כשיש לה גם את הליגה וגם את היורופקאפ, הגביע פתאום נהיה סוג של נטל, בטח בשביל קבוצה בלי עומק ש-4 שחקנים בה הם כמה רמות מעל השאר.

4. Roma מנהלים

תאמין לי שזה לא נטל למעשה זה התואר היחידי שראשון לציון מסוגלת לזכות בו לטעמי. הם בבעיה קשה הם שחררו זר והחדש עדיין לא חתם סופית בנוסף לרייט המצוין שפצוע. הולך להיות להם קשה באילת אבל אני מאמין שביתיות תעזור.

הגביע יכול להיות נטל רק למכבי תל אביב, גם לא , כל שאר הקבוצות זה הסיכוי הטוב ביותר שלהם לתואר.

5. DRORIKO Member

טוב אני חוזר בי מהמילה נטל(אבל לא משאר ההודעה כמובן,לראשון אכן יש בעיה בעומק) למרות שהליגה כמובן זה יותר חשוב. פרי יהיה מוכן לקבל אובדן גביע אבל לא הדחה לפני הפיינל בפליאוף

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מציע עוד חוק נהדר בשביל לדפוק את מכבי: לשחק רק עם שחקן אחד מעל לשני מטרים...בישראל אין ממש בממוצע הרבה גבוהים כך שזה יעזור אחלה לקבוצות נגד מכבי.

מבחינתי הגיע הזמן שאנחנו פשוט נפרוש מהליגה הישראלית. אני באמת יכול להבין שרוצים יותר תחרות, אני ממש בעד, אבל לדעתי בשנים האחרונות ראינו גם אלופות אחרות חוץ ממכבי. אז בשביל מה כל משחקי הכח האלה? כמו שתמיד אמרתי, במקום לעלות למדרגה שונאינו מנסים בכח להוריד את מכבי לחובבנות הישראלית. ממה שהבנתי גם ירושלים הצביעו בעד השטויות האלו. אז מצד אחד כן לחקות את מכבי, אבל מצד שני לנסות לדפוק אותנו. כן, כן, אחלה קבוצת יורוליג. אורי אלון לא מבין שהוא צריך הרבה יותר מאיזה אליהו, הלפרין ופישר בשביל להצליח באירופה? מה, הוא ישחק ביורוליג אם 4 ישראלים וזר אחד? וואלה, ככה עדיף לו להשאר עם קבוצתו ביורוקאפ כי שם הם גם לא בדיוק מצליחים במתכונת הנוכחית...

נו טוב, העיקר שאנשים כמו רמי כהן יהנו מרמת כדורסל ירודה ושמכבי לא תזכה חלילה בתואר אירופאי. במקום שהוא יגרום לקבוצה שלו להשתפר הוא מעדיף להוריד את מכבי לרמה המסכנה שלהם. טוב יעשו במכבי אם יפרשו כי באמת נמאס ממשחקי הכח הילדותיים של חבורת חובבנים קנאים. אם מכבי לא רוצה לפרוש מהליגה הישראלית אז אני בעד שאנחנו נחזור להשתתף בליגה האדריאטית. שם נוכל ביחד עם היורוליג לתת לסגל טוב לשחק ובארץ נופיע אולי עם קבוצה יותר חלשה וכמה שחקני נוער. מעין קבוצת ליגת מילואים. באמת, אני שם פס מאד גדול על אנשים קטנים שלא רוצים לקדם את הענף בגלל קנאה וחובבנות.

Milanista אוהב/ת את זה.
  7. Hapoel_Tel_Aviv Member

חוק המתאזרחים הוא נגד תרבות הקומבינות בארץ והוא חוק חשוב מאוד.
    אני בעד חוק כזה כשהתנאי היחיד שיאפשר להאזרח מתאזרחים "שבאמת קשורים לארץ" זה שהות כאן של 3 שנים רצופות בארץ ולדעת לדבר עברית, אולי לסנדברג עונה על התנאי הזה.

מילה בנושא הגביע, בתחילת העונה העברתי ביקורת על הדבר הזה, גם סידרו לנו 5 משחקי בית רצופים + היכולת שלנו מה שעוד יותר מוריד מהקהל שלנו, לצערי אני לא אתפלא לראות מחר 3/4 אולם ריק.

אני באמת לא מבין למה הרסו את השבוע גביע שהוסיף מאוד עניין והחליפו אותו כשהוא תקוע באמצע שני מחזורי ליגה, שבשבוע הבא משחקים גם 2 מחזורי ליגה, בכלל לא מבין למה צריך לשחק כל כך הרבה מחזורים בזמן החגים ובעוד ימי החגים של הזרים, מילא זה היה נופל ביום ראשון או שני שזה יום משחקים קבוע? נראה לי שמנסים לעשות פה איזה גימיק של מרתון משחקים בסוף השנה.

מה העניין היה לעשות השבוע 2 משחקי גביע (ראשון וחמישי) ובשבוע של הרבע גמר לעשות את המחזור החסר?

הדבר די הקשה עליי להתאמץ להגיע לכל המשחקים שבמנוי וויתרתי על המשחק נגד נס ציונה בבית אחרי שהייתי באולם ובעיר הנחמדה הזו בפתיחת העונה, אגב מסתבר שאחרי הרצף הנוראי הזה של 5 משחקי בית ברצף יש לנו רצף של 2 משחקי חוץ, 3 משחקי בית.
    זה כל כך הזוי שאתה משחק 8 משחקי בית מתוך ה11 בחודשיים במקום שזה יהיה פרוס על כל העונה כמו שצריך.

קשה להגיע כל שבוע ושבוע כשאתה לוקח בהערכה שהמשחקים הם אחת לשבועיים ופעם ב אחת לשבוע, רצף כזה מאוד מעצבן.
    אני לא מתלונן פה הפעם שיש אנטי מסוים להפועל אלא חובבנות בתכנון לוח הזמנים הכושל של המנהלת, קרה גם לחולון, חיפה ועוד הרבה קבוצות העניין הזה.

אם יש משהו שעוד איכשהו אפשר להשיג העונה זה הצלחה בגביע, גם אם נסיים בTOP8 איכשהו העונה אני לא מאמין שנעלה לפיינל פור.
    לא יודע אם לזכות או לא אבל הצלחה למועדון זה להגיע שוב לחצי הגמר, ראינו מה זה עשה למועדון בפעמיים הקודמות, האפשרות שיהיו 6000 אדומים בנוקיה לא משנה אם אנחנו נראים רע ונאבק על הירידה זה משהו שייתן הכנסה כלכלית ותדמתית גבוהה למועדון גם בעונה כזאת.
    אבל קודם כל שמינית גמר, במשחק הקודם היה לנו מאוד קל מול קריית גת שאני מבין שהתחזקה מאז ויש לי הרגשה שיהיה שונה.

8. Drama Guest

אוהדי ראשל"צ (או אוהדי ליגת ווינר), השנה עירוני ראשל"צ בשלב הבתים שיחקו נגד קבוצה, כמדומני רוסית, שלבשה תלבושת בצבע כחול כהה (גם חולצה גם מכנס).

מישהו יודע להגיע לי מי זו הקבוצה הזו ? או לחילופין, היכן ניתן למצוא את תקצירי ראשל"צ בגביע האירופאי ?

9. Roma מנהלים

MACCABI RAND MEDIA | FIBA Europe Cup

פה מסוכם הכל, לחלק מהמשחקים יש תקציר ואם לא אפשר לחפש ביוטיוב בקלות בנוסף במידע על המשחק אפשר לראות תמונות ואז תמצא את התוכן המבוקש. מקווה שעזרתי לך.

Drama אוהב/ת את זה.
  10. Roma מנהלים

מאיר טפירו מלך.

rivaldo אוהב/ת את זה.
  11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאיר טפירו אגדה , שלא יגמר לעולם .

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבחור דפק שם את קבוצת האם שלו. מדהים!

13. yakov_y YNWA

יועד בית יוסף קולע 43 נק׳ !
    איזה שחקן, כמה חבל שהוא לא בליגת העל וכמה חבל שהוא היה שם ושתי מאמנים חסרי מושג כמו רובי בלינקו ואלעד חסין לא ראו את מה שיש להם ביד.

ומאיר טפירו, אין מילים...

14. DRORIKO Member

איך קוראים לשדרית קוים בירושלים-חיפה?

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

תענוג לראות את חיפה. יאללה, שיגזגזו את הבלוף וישלימו יום נהדר כשגם האדומה השניה בחוץ.

מצב נושא:
הנושא נעול.