הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Roma מנהלים

ממשיכים בכיוון שלכם. מה רוצ'סטי יכול לעזור מעבר לעונה הזאת? כמובן שרוצים אותו גם לעונה הבאה. הוא לא יותר טוב מדייסון ויושב לו בול על העמדה. אם הוא מוכן להיות שחקן ספסל אז מבורך.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  2. גלץ Member

מפתיע את האמת שהכוכב האדום שיחררה אותו. היה שם נהדר

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Roma
    לקבוצה שלך אין ברירה. הישראלים בירושלים לא מספקים את הסחורה. מחליפים מקומיים טובים אין אז רוצ'סטי הוא הפתרון האידיאלי לחוק הרוסי. אם צריך יוותרו בקיץ על דייסון. זר אחר תמיד יכולים להביא. ישראלי טוב זו בעיה קשה.

@גלץ
    רוצ'סטי שחקן התקפה טוב, אבל חור בהגנה. לא הייתי משווה גם בין הכוכב האדום לירושלים. שתי קבוצות שונות. לא בטוח שזה יעבוד העונה. בקיץ זה כבר סיפור אחר.

4. Roma מנהלים

de Middenweg

דייסון הזר היחידי שאמור להמשיך לעונה הבאה, לא יוותרו עליו בשום מצב. הבעיה אצלנו שגם הזרים לרוב לא נותנים את התפוקה. תאמין לי שאם החמישייה של ג'רלס - דייסון - קינזי בתוספת הוואל השחקן הישראלי שהיה משלים את החמישייה יכול להיות אתה\אני רק שנשמור בצורה סבירה.

רוצ'סטי שחקן טוב אבל הוא ממשיך את הקו של אוסטין דיי ואומיץ' שאין להם מושג בהגנה וראינו שהם לא שרדו. שוב אם הוא בא להנהיג את החמישייה השנייה, לדעתי תפקיד שתפור למידותיו, זה מצוין. בקיצור שחקן שישי.

מה שמפחיד אותי שכרגע מחתימים אותי לשנה וחצי מובטח, אוקיי השנה ללא ספק הוא יתרום, אבל שנה הבאה למעשה אנחנו כבר עם שחקן עם משכורת גבוהה שהוא מוצק בקבוצה. אומנם הוא ישראלי אבל הוא מרוויח כמו זר בכיר וזה גם שיקול שצריך לקחת בחשבון.

---

חלום שלי,
    הישראלים לעונה הבאה לדוגמא,
    בר טימור, ריצ'י הוואל, רועי הובר(שייך לנו),איגור מאיור, רם אליאס - פור ונמרוד לוי.
    בפועל להעיף את המסה הכבדה של הלפרין, אליהו ואוחיון ולהביא את נמרוד לוי. חסכנו הרבה מאוד כסף ויש לנו אחלה קבוצה לאירופה ובליגה אפשר להסתדר עם טימור, הוואל ונמרוד לוי בתור ישראלים מרכזיים וכמובן השאר ישלימו את הדקות.
    נבדוק סופית אם בר טימור יכול להוביל את הקבוצה בנוסף לקוות לפריצה של הובר.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים מחתימים את בן קרטר, בנו של מייק ה"משוגע". לדעתי אתם קצת בפאניקה, לא? @Roma
    מעריך שרוצ'סטי לא ישוחרר ולכן החתימו את הבחור הזה.

לגבי העונה הבאה, הבאת ניתוח יפה, אבל האם הסגל הישראלי לא חלש מדי? במצב שכזה תצטרך להביא זרים יותר איכותיים.

6. Roma מנהלים

שחקן אימונים, עודד כבר אמר שישמח לשחקן לאימונים. לדעתי אין קשר בינו לבין רוצ'סטי.

רשימה של ישראלים שיתרמו גם באירופה: טיוס, הוואל, ג'ורדי, ג'ו אלכסנדר(?), ג'ייק כהן(?), פניני(?)... אולי יש שניים או שלוש גג.
    אין לא רואה הרבה הבדל בין השאר, משחק טוב או תקופה טובה לא שווה את הכסף. נמרוד לוי או חואקין שוכמן בחוזה נמוך ביחד עם הובר, רם, בר והוואל זה מספיק בשביל הליגה. הוואל כמובן יהיה חלק חשוב בזירה האירופית וכמובן 6-7 זרים ברמה גבוהה.
    השיטה שלי: 3 ישראלים מובילים (הוואל, טימור ו?) בנוסף ל-2 צעירים שייתנו הכל על המגרש, במילא הדקות שלהם יהיו שוליות. השכר של אליהו, יותם ואוחיון זה פשוט הפסד של זר איכותי.

מול חולון אתמול חלוקת הדקות של הישראלים:
    16 - אליהו
    7 - יותם
    34 - הוואל
    24 - טימור
    מצוין, הוואל וטימור המרכזיים, יוגי פצוע ואליהו ויותם אפשר לתת את הדקות לצעירים כמו שוכאמן\נמרוד לוי\הובר\אלסיפור.
    ישראלים לא מנצחים משחקים.

7. DRORIKO Member

איך בר היה אתמול?

8. yakov_y YNWA

בושה איך שבנה את הסגל של הפועל דני פרנקו, ארחיב בהמשך אבל גם אם הוא יכול לתקן את זה לא קשור, כל הקיץ האחרון זאת בושה והיה רשום על הקיר.
    משחק אחרון הפסידו לאשדוד בריב׳ 48-26, רשמתי בקיץ תגובה בעמוד הפייסבוק שלהם על הקו הקדמי שלהם וקיבלתי ביקורות, היום אני צוחק עליהם, רשום על הקיר.

9. Telkiyski Member

הכי לוזרי של הפועל מעל שחזרה לליגת העל, והיו הרבה.

זה היה אשכרה כמו "נס מילאנו" של מכבי בסדרה נגד מילאנו.
    זה מהמפכים האלה שקורים רק למכבי עם הפוקסים שלהם, רק שהפעם נס ציונה עשתה את זה.
    להפועל כמובן. רק להפועל יכול לקרות דבר כזה.

העיקר מקי.

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

עשו טעות ולא ידעו כמה הבעיה שלו (וגם אני לא ידעתי) חמורה.

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אני משתדל לעקוב כמה שאפשר אחרי הקבוצה הזו - אבל השקט של העיתונאות עוד יותר מפתיע אותי: מכבי חיפה, פינאליסטית שנה שעברה, קבוצת פיינל פור ופלייאופים לגיטמית - רחוקה פסע מירדת ליגה.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי מנצחת את נהריה, אבל בעבר משחקים כאלה היו נגמרים בתבוסה לקבוצת התחתית. רק לקראת הסוף מכבי עשו פוש קטן וזה היה מספיק. בהחלט היה נחמד לראות את יפתח זיו. כשאני משווה אותו לתמיר בלאט אני לא משוכנע שהבן של יותר מוכשר. לפחות לא היום. בצד המנצח טוב לראות את זוסמן מקבל דקות. בהחלט יכול בליגה לקבל יותר דקות.

@Roma
    לחלוטין מסכים איתך שהשחקן הישראלי הממוצע לא מנצח משחקים, בטח לא באירופה, אבל כאוהד מכבי הייתי בשמחה רוצה לראות את זוסמן מקבל יותר דקות. אפילו אם נפסיד בגלל זה איזה משחק או שניים. את יפתח זיו לא ראיתי עד הערב יותר מדי פעמים, אבל הוא הפתיע אותי לטובה. ברור לשנינו ששחקן כמו שגב רק משחק כדורסל בגלל גובהו, אבל יש לי הרגשה שאם נראה בארץ אנשי מקצוע יותר טובים שיכולים לפתח כשרונות צעירים אולי נוכל טיפה להנות יותר מהתוצר המקומי.

Roma אוהב/ת את זה.
  13. Telkiyski Member

מקי והווארד זה שני זרים שנותנים לך תפוקה נמוכה משל יחזקאל סקוורר ותומר גינת.
    לא ברור לי למה מחכים עם להחליף אותם.

יאללה למקום 9.

14. Telkiyski Member

מה זאת אומרת מכבי פעלה שהם לא יהיו ביורוליג?
    אבל סמנכל התקשורת של מכבי היום כתב פעם שטובת הכדורסל הישראלי לנגד עיניו של פדרמן כשחשף שמכבי עושה הכל כדי שירושלים דווקא כן תהיה ביורוליג (כשהיה כתב הכדורסל של הספורקנאטי).

מכבי מפעילה לחץ כדי להכניס את י-ם ליורוליג

נערך לאחרונה ב: ‏25/3/18
  15. DRORIKO Member

מה שכן אלון אומר שמכבי היא לא זאת שחוסמת את ירושלים, אבל אחרי זה מוסיף ש"גם אם היא עושה את זה אני יכול להבין אותה". אני לא אוהב את ההתרפסות הזאת פתאום בפני מכבי אבל זה ברור מאיפה זה מגיע-המאבק המשותף של שתי הקבוצות לביטול הפיינל פור.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.