הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. גלץ Member

עזבו היכולות, אני לא חושב שליאור אליהו שחקן מספיק ווינר בשביל להיות טופ יורוליג.
    רואים הרבה פעמים שבמשחקים קריטים באירופה ובדקות מלחיצות שהוא לא מתפקד.

2. Roma מנהלים

יש מספיק שחקנים טופ יורוליג שהם לא ווינרים, גם בכדורגל העולמי יש לך מספיק שחקנים בטופ העולמי שהם צ'וקרים. זאת לא הנקודה.

תחת מאמן כמו אוברדוביץ' הוא הופך לשחקן יורוליג מוביל, ניקולו מלי הפך מרכיכה איטלקית לפסטה משובחת תחת השועל הסרבי.

נערך לאחרונה ב: ‏11/5/18
  3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל באר שבע מפרקת את רמת גן בקונכייה, מנצחת את הסדרה ותפגוש את קריית גת (שנכון להיום עדין שובתת) בגמר.

כמו שכתבתי לפני הסדרה, הפועל באר שבע היא לגמרי ד"ר ג'קיל ומיסטר הייד. אחרי שהובסה במשחק בקריית גת, היא הגיעה לקונכייה ונתנה הצגה גדולה, עם 20-2 כבר ברבע הראשון.

אם היה לנו את יתרון הביתיות (בלי הפסד כל הפלייאוף) הייתי חושב שאנחנו פייבוריטים בסדרה, אבל לאור העובדה שיתרון הביתיות אצל קריית גת, ואנחנו מאוד לא יציבים העונה וזה מתבטא מצוין בהבדלים בין היכולת בבית ליכולת בחוץ, אני חושב שמדובר במפגש שקול עם יתרון לקריית גת, בהנחה והיא תעלה לשחק ולא תשבות.

4. Roma מנהלים

אין להם קהל, אולם, ואפילו אין להם זרים - חצי זר. זה הזמן של ב"ש לעשות את זה.

5. Roma מנהלים

הקהל הגועלי השני בליגה ממשיך לתת קונטרה, אבי בן שימול ניסה להציל כדור אבוד ואוהד חולון משך אותו בחולצה וכמובן שהשופטים הליצנים לא עשו כלום והקהל הברברי הזה ימשיך לעשות את זה. העיקר אם בן שימול היה מגיב סטייל סופו או גור שלף הוא אשם. צבועים.
    האוהד שאני רוצה לכתוב מה אני חושב אליו, מקווה שיום אחד הוא יתפוס ככה איזה מרפי הולוואי או טרדוויל וייקבל את המכות שמגיעות לו. נבלה.

רבים לי פה חוק רוסי, מתאזרחים ופיינל פור או סדרו למקום לטפל בבעיות החשובות באמת שמונעות מהרבה אוהדים "טובים" להגיע למגרשים. לצערי אני אחד הנפגעים מכך.

מחכה ליום שמכבי\ירושלים יפרשו מהליגה הזאת ויהיה 17 צופים וישדרו את הליגה הזאת בערוץ ההיסטוריה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצד שני קריית גת בנו קבוצה עם ישראלים שיכולים לשחק בליגת הראשונה (כולם חתומים לשנתיים, במחשבה שיעלו וימשיכו עם קריית גת לליגה הראשונה, אחרת לא היו מגיעים), כשמעל כולם רותבארט עם ממוצע של 17 נק' ו19 ריב׳ בעונה הסדירה כשבפלייאוף הממוצע שלו בנקודות הוא כבר איזור ה-24 ביחד עם 20 ריבאונד למשחק ו9 חסימות, מספרים מפלצתיים לליגה הלאומית.
    ולאור החולשה שלנו בחוץ (רמת גן ניצחו אותנו פעמיים בקלות) ובלי ביתיות, לצערי אנחנו לא פייבוריטים במפגש.

7. Roma מנהלים

אם וורן מצליח לקזז את רותבארט אתם כן פייבורייטים לטעמי, בכל מקרה יש לכם היסטוריה לא קטנה על הגב ויהיה לא פשוט.

בכל מקרה אני מעדיף שב"ש תעלה, אני מאמין שהעלייה לליגת העל תמשוך גם את הקהל מהכדורגל ויהיה לנו עוד קבוצה עם קהל אדיר בליגה.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

האמת שרותב'ראט זה משהו הזוי. כי הוא היה אשכרה סנטר בכיר בליגת העל (היו אפילו פילרטוטים עם מכבי וי-ם) ואיכשהו הגיע לפאקינג קריית גת. עזבו טוב או לא, זה פשוט שובר שיוויון ברמה היסטרית. ליגה לאומית והכל אבל אני לא זוכר דומיננטיות של ישראלי.

שרק נבין, תומר גינת שהיה שחקן העונה בלאומית ב15-16 עם קריית אתא, קלע 16 נק' לממוצע וקיבל חוזה יפה בהפועל. זה מספר יפה, אבל איפה זה ואיפה 17 נק' ו19 ריב' בעונה הסידרה ו24 נק' ו20 ריב' בפלייאוף של רותב'ארט.

מספרים לא נורמליים.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  9. Scouser Member

10. Telkiyski Member

גדול.
    רקנטי שלח מכתב למנהלת כדי שיבררו מה רקנטי מתכוון לעשות עם הפיצול */aaagath

11. yakov_y YNWA

Mahranlala אוהב/ת את זה.
  12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

13. yakov_y YNWA

יציאת השנה, מציוצי השנה.

הבנת את הבדיחה, נכון ?

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הבנתי כן, פחות מתחבר להומור האדום. חבל שהם גם לא מגנים כשבאמת צריך לגנות.

Roma אוהב/ת את זה.
  15. Roma מנהלים

בדיוק. מועדון מביך.
    בכל מה שקשור לאלימות הפועל ת"א וחולון צריכים פשוט לסתום את הפה עד שיתחילו לטפל באוהדים שלהם ואף בהנהלה ושאר הצוות הניהולי.

אני עדיין לא מבין איך המקרה של אבי בן שימול לא מדובר ונעלם מכל התקצירים הקיימים למשחק. ביזיון.

idans10 אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.