הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אני חושב שגדול אוהדי הפועל ת"א והאנשים הכי שרופים בשער 5 שכל מטרתם בחיים היא להזיק למכבי ת"א - לא היו מצליחים להרוס אותה כמו שהרסו אותה הפדרמנים.

idans10 ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינתי מה שקרה העונה עם בניית הסגל שברה כל השיאים (הפסדנו אתמול לקבוצת סמול בול שגם אין לה הגנה). אני מאד כועס ולמעשה דורש בקיץ שינוי אמיתי. הקיץ היה קטסטרופה, אבל ההנהלה מפשלת כבר שנים. אילולא בלאט גם לא היינו לוקחים את הגביע האירופאי האחרון שלנו.

שמעון ודיוויד צריכים לעשות סדר בקבוצה ומהר. מילא אירופה, אבל יש סיכוי רציני ביותר שמכבי שוב לא תזכה באליפות. ומתי זה קרה לאחרונה...? עד כמה, שזה נשמע מצחיק, אורי אלון רק יכול לעזור לנו בגלל שהוא מכריח אותנו באמת לשפר את הניהול, אבל האם מזרחי ופדרמן עוד יכולים לעשות את זה? כרגע נראה שגם קבוצות אחרות בארץ כבר יותר טובות מאיתנו. לא רק ירושלים. בעיניי אנחנו במצב מאד לא מוכר ומבזה. לא סתם לנדסברג ופניני עסוקים בדברים מיותרים...הקבוצה איבדה את הכיוון ואני חושש לעתיד.

4. Roma מנהלים

דו"ח המשקיף: קללות נגד פניני ושמעון מזרחי, נהמה כלפי אמבקווה - וואלה! ספורט

הוא עיוור או מטומטם? זאת השאלה.

הרמן ציין מספר אירועים, כשהבולטים שבהם הם קריאות "שמעון מזרחי מאפיונר" ו"גיא פניני מת" מצד אוהדי הפועל ירושלים ונהמה שהושמעה כלפי טרבור אמבקווה בעת שניגש לזרוק מהעונשין. הרמן ציין כי בסיום המשחק היה עסוק בפעילות המזכירות בשעה שהחלה המהומה במרכז המגרש וציין כי ראה את גיא פניני מרחיק את שחקני מכבי תל אביב מן המקום.

אז הוא אומר שגם פניני נקי וגם הוא לא ראה את הפעולה של סילבן? הזוי.

כמובן שאני לא מגן על הקהל שלנו שגם היה שותף לחגיגה אבל שחקני מכבי והאוהדים רחוקים מלהיות נקיים. כל הצדדים אשמים וצריכים להיענש ואני מקווה שהמנהלת לא תקבע רק על פי הדו"ח הביזיוני ותעזור בטלוויזיה.

דרך אגב שמח לראות שסילבן שהצליח להטריף את פישר ואתמול את רולנד , אם אני לא טועה, אוכל את החרא שהוא בישל ומאבד את זה מול הקהל שלנו.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  5. Hapoel_Tel_Aviv Member

איזה כיף היה לראות היום את הפועל, מול "קבוצת ההגנה הכי טובה בליגה", היה מאכזב לראות את חיפה אחרי כל הדיבורים עליה, אולי המשחק הכי קל שלנו השנה והכי מהנה, גם הייתה אווירה מעולה באולם לשם שינוי.

14/26 לשלוש..

נערך לאחרונה ב: ‏6/1/16
  6. VAR Member

טייק איט איזי מאן.

אם אני לא מתרגש מהדיבורים האלה אין סיבה שאתה תתרגש. זה ידוע שמכבי חיפה היא האויבת הכי גדולה של עצמה. יום שבת למכבי ת"א תצא הנשמה ברוממה לפני שהיא תעלה לחצי הגמר וכמה ימים אחר כך אנחנו נראה לא קשורים לענף מול קרית גת בדיוק כמו שנראנו היום. זו הקבוצה, עם זה אנחנו מתמודדים כבר שנה שלישית ברצף.

7. DRORIKO Member

חיפה זאת קבוצה לא יציבה בעליל. נתנה היו משחק איום ונורא, ואם הפועל לא היתה חלשה בעצמה היא בורחת לה ל-30 הפרש(כמו שמכבי עשתה)

8. yakov_y YNWA

הפועל אילת קבוצה מצחיקה, הקבוצה עם 3 גארדים בכירים ובלי אף רכז טבעי, מה עושים ? מצרפים עוד זר גארד ועוד שחקן בעמדה 3, מצחיק.
    שיוותרו על הרוש/וויאט ויביאו רכז, הייתי מוותר על הרוש אבל לא מאמין שהם יצליחו להביא רכז ישראלי.

9. Hapoel_Tel_Aviv Member

הפועל הורשעה על קריאות האוהדים "שמעון מזרחי תתאבד" והדיינים החליטו להפעיל את העונש על תנאי מה-4 למארס 2015 משחק רדיוס במרחק של 50 ק"מ עם קהל וקנס של 30 אלף שקל. הדיינים אף האריכו את העונש על תנאי של הפחתת נקודה ועוד משחק רדיוס לשנה נוספת. הפועל זוכתה על השלטים שהניפה לעבר יו"ר מכבי ת"א מזרחי בעניינו של הנער גל בק וכן על הריסת כסאות באולם הדרייב אין.

#מדינהדמוקרטית

יהיה דבר טוב אם יבואו 0 צופים שלנו לב"ש (50 ק"מ לכיוון אילת) והמנהלת לא תעז יותר לתת עונש רדיוס.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  10. VAR Member

לאף אחד לא אכפת כמה אוהדים יבואו במשחק הרדיוס הזה, צא מזה. לא יעזור.

11. yakov_y YNWA

מילה על התוכנית חמישיות, תענוג של תוכנית, פיני וארז שם ועצוב ששתי המאמנים הטובים בארץ אחרי בלאט הם פרשנים אבל יופי של תוכנית, התוכנית הכי איכותית בערוץ, כל מילה שלהם תענוג אבל דבר אחד שמפריע לי, פשוט לא להאמין איך פיני גרשון פוסל את ז׳אן טבק, הוא פאקינג מאשים אותו בזה שלא ניצחו 11 הפרש את הטורקים, ביזיון שהוא לא אומר מילה על גודס ויוצא ככה על טבק.

Roma אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

אכן תכנית ברמה מאד גבוהה. בכלל הגישה של הערוץ לכדורסל שונה לגמרי מהגישה לכדורגל. בגלל שהכדורסל גם ככה לא מייצר הרבה רייטינג(ביחס לכדורגל) וגם ככה הערוץ לא בונה עליו שיכניס בוחטות אז הוא מרשה לעצמו "להתפרע" ולייצר תכנים איכותיים שלא מכוונים לציבור הרחב. אתה רואה את זה בתכנית חמישיות,שאין לה שום מקבילה בכדורגל, אתה רואה את זה בפרשנים כמו האוזמן ואלי סהר, ואתה רואה את זה בתכנית נהדרת כמו מגזין ה-NBA שהיא באמת קלאסה בפני עצמה(עכשיו בוא תשווה את זה לפאנל של הצ'מפיונס....)

Roma ו-yakov_y אוהבים את זה.
  13. Roma מנהלים

פשוט מאוד אני לרוב מקליט חמישיות ומגזין הNBA ואת אולפן ליגת האלופות\יציע העיתונות ושותפיהם אני פשוט נמנע בכל דרך גם אם זה אומר לראות הישרדות VIP :(

להשוות את שלמה שרף לפיני גרשון זה פשוט מעליב.

Hapoel_Tel_Aviv ו-yakov_y אוהבים את זה.
  14. DRORIKO Member

הפסקתי לראות את הישרדות VIP, עזוב להשוות לתכנית האמריקאית, גם ביחס לעונות הקודמות זה זוועה. לא רק שאין שם אף אחד שיודע לשחק את המשחק(או בכלל רוצה לשחק את המשחק) גם רשת חירבו לגמרי את התכנית עם הטויסטים ההזויים שלהם(מה זה החרא הזה של הזומבי לעזזל??)

15. Roma מנהלים

אני צוחק. אני לא באמת רואה את החרא הזה, רק נתתי דוגמא למצב של העגום של תכניות הספורט שעוסקות בכדורגל בארץ.

מצב נושא:
הנושא נעול.