הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

"כל החיים תשאר בקיבוץ" ואני לתומי חשבתי שהקיבוץ הוא מקור גאוותו של השמאל הישראלי, מסתבר שזה הפך למינת גנאי במחנה הגוסס הזה

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

וואו...שוקינג!! מי האמין שדווקא הקבוצה המרגשת ביותר עם הקהל המרגש ביותר תתדרדר ככה?

3. Telkiyski Member

כל הכבוד לכתב של וואן שהיה שם כדי לתעד את הגועל נפש הזה.
    "שכל החיים תישאר בקיבוץ" איכס גועל נפש איזה זבלים אוהדי הפועל תראה תראה תזבלים האלה.

חברים אני יודע שקללות במגרשי ספורט זה משהו שלא רואים באף מקום אחר ובטח שלא בהיכל מנורה מבטחים, אבל אל תשכחו את הרוב השפוי, זה שלא מאחל לאנשים להיות כל החיים בקיבוץ (שאני כמובן נגד קללות מסוג זה).

4. DRORIKO Member

כנראה לא הבנת את פשר ההודעה שלי, אז בוא אני אפשט לך את זה-זה אבסורד שבעלים של קבוצה עם פטיש ומגל על הסמל מתייחס לקיבוץ כמשהו מגונה. אתה רוצה שאני גם אסביר לך את הפטיש והמגל או שהבנת כבר את הנקודה שלי?

5. Telkiyski Member

זה גם אבסורד שהקבוצה של המדינה משחקת ביום הזיכרון.

ומצחיק אותי שלקחת קשה את קללת הקיבוץ (מי אמר לך מי אמר את זה?).

מה דעתך אגב על המזנון הכושל בדרייב אין? נכחת בו פעם?
    פשוט ביזיון.

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מזל שיש את מכבי שתמיד אפשר לברוח לכיוון שלה....תכלס, זה מחמאה עבורנו.

אוהד של הפועל ירושלים מדבר על קללות בין אוהדי הפועל ת"א לגליל גלבוע, אבל היי, בואו נחזור להשמצות על מכבי. אני בסוף עוד אחשוד שהתחלת את האהדה להפועל רק בשביל תירוץ להתנגח במכבי. אז זה אתה יכול גם מבלי להיות אוהד מתוסכל של הפועל, חבל על העצבים.

7. Telkiyski Member

אתה יכול להמשיך לגנוב דעת כמה שאתה רוצה.
    קללות היו ויהיו במגרשי ספורט ולא רק במשחקים של הפועל תל אביב.

הצביעות שלך ושל אוהדי מכבי האחרים פה היא שזה מפריע לכם רק כשמדובר באוהדי הפועל תל אביב.

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

איפה ראית אותי אומר משהו על הקללות או על מה שהיה אתמול? לפחות תלמד לקרוא. סתם עניין אותי איך בפעם ה-400 כשמישהו ש*לא* אוהד מכבי מדבר על משחק שבו מכבי *לא* היתה מעורבת אתה ממשיך וחוזר אליהם כאילו שהם הקבוצה היחידה בעולם. ועד אחרי זה אתה בוכה שרק את מכבי מסקרים...

9. yakov_y YNWA

מה הבעיה ? עימות מילולי ?

גיא פניני מת
    שיהיה לכם סרטן
    קללות לאוחיון

מה ההבדל ?

אני נגד שירי שואה אבל יש חופש ביטוי, מצידי שאוהדי הפועל ישירו עד מחר שירושלים תהיה בירדן, אוהדי מכבי תל אביב שרו שיר על אונס, לא יותר חמור ?

אני רק אומר שאני לא מבין את התלונות כלפיי הפועל תל אביב, אם אני הבעלים שלהם, הדבר היחיד שהייתי מנסה לעשות זה לדבר עם אירגון האוהדים וזהו, לא מוציא כל פעם הודעת גינוי ולא הולך נגדם, יש גבול.
    אלימות פיזית זה כבר סיפור אחר אבל לא ראיתי אוהדי הפועל מתנהגים כמו אוהדי חולון על הפרקט.

10. Telkiyski Member

תודה, יעקב.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  11. Roma מנהלים

כי ההנהלה שם מתנהגת כמו אחרון האוהדים במקום להראות סמכות ורשמיות. הרגשתי מושפל שאורי אלון התנהג בצורה מבזה כלפי אוהדי חולון למרות כל הגידופים שהוא קיבל ולא בחר להתנהג כמו דון שימון.

אישית מאוד חורה לי הצביעות הזאת שנוטפת מהמועדון הזה הפועל ת"א. היתרון היחידי של חולון על הפועל זה חוסר הצביעות הם אף פעם לא התיימרו להיות נאורים וגם לא מצטיירים כתמימים ושיא האליטה החברתית כמו החברים שלנו באדום.

בשבילי אלימות מילולית היא עוד שלב בדרך לאלימות פיזית. אני רוצה סיכול ממוקד לכל סוגי האלימות.
    שאני הולך עם אנשים בוגרים למשחקי כדורסל אז הקללות עוברות לי דרך האוזן אבל שאני הולך עם ילדים זה מאוד צורם לי, יש מקום לטפל בזה.

idans10 אוהב/ת את זה.
  12. Telkiyski Member

איפה בדיוק ראית שהפועל "מנסים להצטייר כתמימים ושיא האליטה החברתית"?

גאד איזה חרטוטים.

כשהאלימות באה מכיוון מכבי אתם לא מוציאים מילה.
    כשאוהד הפועל מקלל? מיד פסטיבל.

איזה צביעות.

נערך לאחרונה ב: ‏14/5/18
  13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ו.........שוב הגענו למכבי. וואו, פשוט הזייה.

יעקב, עליך אני מתפלא. זכותם של אוהדי הפועל לקלל וכבר אמרתי (ולדעתי הרוב הסכימו) שזה ממש אידיוטי להעמיד לדין על שמעון מזרחי תתאבד או כל קללה אחרת. אבל אתה צריך להיות ממש תמים או גונב דעת כמו אוהדי הפועל, שמשוכנעים שיש כאן יד אחת נגדם. למה אנחנו לא שומעים על ריב של אוהדי/מנהלי מכבי עם נהריה? או ירושלים עם ראשון? או חיפה עם אשדוד? למה תמיד השם של אוהדי הפועל או המנהלים משתרבב כמעט כל מחזור עם קבוצות שונות ולעיתים גם ערוץ הספורט? כ-ו-ל-ם אשמים חוץ מהם? שוב, אני לא מנקה אשמה מהשאר, ברור לי למשל שבמקרה ערוץ הספורט השני, גור התנהג כמו אידיוט. אבל מדהים שתמיד זה קורה עם הפועל. וכמו שרומא אמר, כן, בתור יו"ר של קבוצה יש דבר שגם צריכים לעשות נגד הקהל שלך. לא ביקשתי שיגנו כל פניני מת או שמעון מזרחי תתאבד, אבל למעט חולון, הפועל זה גם הקהל היחיד שהיה מעורב באלימות פיסית כולל פגיעה בשוטרת ודבר לא נעשה, להיפך. שוב הצביעו על כולם חוץ מעל עצמם.

14. DRORIKO Member

כמו לדבר אל הקיר.....אני אמרתי שזאת קללה חמורה? בסך הכל חשפתי את הצביעות של המועדון הפתטי שלך זה הכל

idans10 אוהב/ת את זה.
  15. Telkiyski Member

תודה לך דרוריקו חושף הצביעויות. שאפו!

מצב נושא:
הנושא נעול.