הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

מקומם איך כל האשמה פה נופלת על השחקנים (מעניין גם איזה גוף תקשורת הכי בולט בזה), שכאילו הם אלה שלא מוכנים לזוז מעמדתם ושבגללם כל השביתה הזו.

בפועל מי שלא מוכן לשמוע על פחות מ-6 זרים בקבוצה זה המנהלת (מכבי).
    המנהלת (מכבי) היא הצד שלא מוכן להתפשר על כלום.

כל "מתווה" שמציעים לשחקנים כולל 6 זרים והם צודקים לחלוטין שהם לא מוכנים לקבל את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏24/5/18
  2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

פחחח 6 זרים ?
    "ארבעה זרים זה הרס הכדורסל בארץ"
    צפו באמסלם פורץ בבכי: "יש פה השתלטות עויינת"

Roma, idans10 ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

למי שלא שמע את הדקה האחרונה של משחק העלייה ברדיו, ככה זה נשמע, רק כדי להבין עד כמה העלייה הזאת ריגשה את אנשי הספורט בבאר שבע:

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

והנה כמה טורים מרגשים בעקבות העלייה:

ELIRAN COHEN

אלה מסוג הרגעים שאתה בטוח שאתה תדע מה תרצה לכתוב בהם לכשיגיעו, אבל כשהם מגיעים אתה לא באמת יודע מאיפה להתחיל.

שלוש-עשרה שנים, קצת יותר, עברו מאז הפעם הראשונה בה הלכתי לראות משחק כדורסל. בלייב. בבאר שבע. בלי לשמוע אנשים שמסבירים לך מה קורה על המגרש.

שום דבר לא מכין אותך לרגע הזה שבו אתה מתחיל לאהוב כדורסל. זה בא בהפתעה, במיוחד כשאתה גדל בעיר של כדורגל שמתחילה בוסרמיל ומסתיימת בטוטו-טרנר. זה מתחיל, זה מחריף, ואז אתה כבר מאבד שליטה.

שלוש-עשרה שנים, שהתחילו באיזה משחק ליגה א' חסר משמעות ועברו כמעט בכל תחנה בדרך. את האחרונה כבשנו היום.

שלוש-עשרה שנים של עליות וירידות. שלוש-עשרה שנים של און אנד אוף. שלוש-עשרה שנים שאתה צריך גם לדעת איך לתעדף ואיך לנהל, כי יש צבא, ויש לימודים, ויש עבודה, ולא הכל זה כדורסל.

שלוש-עשרה שנים שהכירו לך הרבה מהחברים הכי טובים שלך עד היום. כאלה שצעירים ממך בכמה שנים, ואחרים שמבוגרים גם ב- 10, 20 ו- 30. כי מה זה משנה בן כמה אתה, ועם מי אתה אוהב לאהוב את הקבוצה שלך.

שלוש-עשרה שנים שהעניקו לך את הזכות להיות הכי קרוב למה שמתרחש, אבל גם הביאו לך את הספייס כשהיית צריך. שלוש-עשרה שנים שנתנו לך את הבמה לכתוב טונות של כתבות (ספרתי בקלות למעלה מ- 1,000) באחד האתרים הכי חשובים בכדורסל הישראלי. שלוש-עשרה שנים שהפגישו אותך עם אנשים נהדרים מכפר בלום שבצפון לאילת שבדרום.

שלוש-עשרה שנים שלימדו אותך כמה שיעורים על החיים, שקידמו אותך, שדחפו אותך, שהוציאו ממך הרבה יותר ממה שחשבת. שלוש-עשרה שנים בהן הלכת לישון וחלמת שיסתיימו ככה. בדיוק ככה. ואז התעוררת. וידעת שכבר מותר לך להפסיק לחלום.

https://scontent.ftlv3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/33141852_1582866131811012_3685485422080688128_o.Xxx?_nc_cat=0&oh=a355d9eaa9f02850cd97a42cba2caa9b&oe=5B9695A6

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקן הבית, קפטן הקבוצה, הבן ששב הביתה כשהיינו עוד בליגה ארצית והוא שיחק בקבוצה בלאומית כדי להוביל אותנו את המסע לליגת העל, אוהד כהן -

Ohad Cohen‎‏ ‏https://static.xx.fbcdn.net/rsrc.php/v3/yk/r/kCVesszIEGM.Xxx‏מרגיש ‏מבורך‏:

טוב, אז מאיפה מתחילים?!? איזה מסע מטורף, כל הרבה שנים שאנחנו מחכים לזה, וזהו, זה פה, זה שלנו! שנה הבאה בליגת העל! אני לא חושב שיש הרבה דברים בחיים שלנו שאנחנו פשוט יכולים לעצור, ולהנות מהרגעים האלה, עשינו הסטוריה.
    שאני אומר עשינו, אני מדבר על כל כך הרבה אנשים נפלאים שמלווים את הקבוצה הזאת בכלל, ובפרט אותי.
    נתחיל מהאיש שחלם את זה מהיום הראשון כפיר ארזי, ומכל האנשים שהצטרפו אליו לדרך המטורפת הזאת תומר ירון Safonov Asher.
    ונמשיך אל קבוצה מיוחדת, אחת שלא התחברה בקלות, שידעה השנה כל דבר שרק אפשר לדמיין, מאימונים חסרי חשק, ועד רגעי חיבור מטורפים בשלבי הפלייאוף, אי אפשר להגיד שמבחינת כדורסל היינו מדהימים השנה, אבל אפשר להגיד דבר אחד, שברגע האמת, כולם שמו את האגו בצד, ועשו הכל כדי לנצח משחקים וכדי לעלות ליגה, נלחמנו פוזשן אחרי פוזשן, בלי להוריד ראש או לוותר גם ברגעים הקשים.. Storm Warren Andell Cumberbatch Tony Younger Anthony Fisher Amit Gershon Or Solomon Ariel Navon Igal Kuperman טל בקלו Dor Goldenberg Adi Cohen Sabban Ben Eisenhardt

תודה לך Sapir Peretz שהיית שם, מדהימה שאת, לתמוך, להרים, ולשמוח בכל רגע טוב או רע שעברנו בכל המסע המטורף הזה! יש לך חלק בלתי נפרד מההצלחה הזאת.
    ולך אמא יקרה שלי, שאין לה פייסבוק שאוכל לתייג אותה, את המודל לחיקוי האמיתי, ממך למדנו להיות מסורים לדברים שאנחנו עושים, למדנו להציב אתגרים ולכבוש אותם!

אתמול סיימנו מסע אחד, שהתחיל, בשבילי לפחות, בליגה ארצית, במשחק בית בקונכיה נגד מעלה אדומים, והמשיך בגמר פלייאוף לא מוצלח בליגה הלאומית בעונה שעברה, והסתיים אתמול בחגיגה אמיתית, באושר טהור שלא ניתן לתאר במילים.

והיום, נרים את הראש בגאווה, על מה שעשינו, על חתיכת הסטוריה שאנחנו חתומים עלייה, ונסתכל קדימה לכבוש את היעדים והאתגרים הבאים שלנו.

תודה לכל מי שתמך, פרגן, והיה שם בשביל לשמוח איתי, איתנו!!
    עשינו את זה!
    מועדון הכדורסל הפועל באר שבע Hapoel Beer Sheva BC

https://scontent.ftlv3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/33207444_10155242402432167_8363750511702179840_n.Xxx?_nc_cat=0&oh=68a1e9a93f6bb961313a10fb16ee951e&oe=5B7E3788

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

וקצת סרטונים מהחגיגות בסוף :)

https://scontent.ftlv3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/33141852_1582866131811012_3685485422080688128_o.Xxx?_nc_cat=0&oh=a355d9eaa9f02850cd97a42cba2caa9b&oe=5B9695A6

7. Telkiyski Member

אני משוכנע שאם עכשיו שימון ועוזרו באים לשחקנים ומציעים להם 4 זרים בלי חוק רוסי הם לוקחים את זה מייד.

הקטע הוא שהמנהלת, שמייצגת רק קבוצה אחת או שתיים פה, לא מוכנה לזוז מלחשוב אפילו על פחות מ-6 זרים.

שלא ינסו להציג את זה אחר כך כאילו זה השחקנים שכ"כ עקשנים פה (באמצעות גוף התקשורת שלהם כמובן), כי זה ממש לא המצב.

8. yakov_y YNWA

איפה אמרתי את זה ? סילפת את דבריי ב-100 אחוז.
    אתה לא חושב שזה הזמן הכי גרוע לבצע שביתה ? אתה חושב שאם הם היו עושים את השביתה בחודש אוקטובר, הייתי מגיב ככה ?
    יצא לך לחשוב על הכיס של בעלי הבית ? יצא לך לחשוב על הקהל הישראלי ? יצא לך לחשוב מה ייקרה ברגע שיהיו כאן 4 זרים ? השכר המטורף שהקבוצה שלך משלמת לישראלים לא מפריע לך ?

3-4 זרים/חוק = לרעת הפועל תל אביב.

הטובים יישחקו, בלי שום חוקים ובלי חרטאות, מי שלא טוב שייצמח מלמטה, מהלאומית והארצית, ומי שלא טוב, כנראה באמת לא טוב.
    איפה עוד יש ליגה כזאת בעולם ?
    אותם שחקנים עלובים שפגעו בחוק הצעירים בעונה שעברה, שמנסים לפגוע במתזראחים.

9. Telkiyski Member

אגב עוד ביזיון גדול, אולי אפילו הכי גדול בכל הסיפור הזה, זה "עמדת המנהלת".

מתוך 12 קבוצות יש גג 3-4 שבאמת רוצות 6 זרים, ועדיין זו העמדה של פרנקל.
    הוא נציג המנהלת או נציג קבוצה כלשהי?

מאכזב אותי שקולן של שאר הקבוצות, אלה שתומכות ב-4 זרים לא נשמע, וכן גם קולה של הפועל ת"א.

נערך לאחרונה ב: ‏24/5/18
  10. yakov_y YNWA

ויש 11/12 קבוצות שנגד החוק הרוסי.
    אז לפי המחשבה שלך, בוא נעשה 5 זרים בלי חוק רוסי, למה ? זה מה שהרוב רוצה, אני בעד.

עצלנים שכל מה שמעניין אותם זה עוד כמה דולרים בחוזה.
    ראינו איך החוק הרוסי קידם אותם, הפועל באר שבע זאת דוגמא קלאסית לחוק הרוסי, 4 אמריקאים בחמישייה, אלה שקידמו את החוק הרוסי והרסו את השחקן הישראלי הם אלה שמנסים גם ״לקדם״ אותו עכשיו.

11. Telkiyski Member

ולפי המחשבה שלך בוא נעשה 8 זרים בלי חוק רוסי. למה? כי זה מה שמזרחי ושותפו פרנקל רוצים.

לידיעתך, עושים את מה שרוצה הרוב במנהלת.
    לכן היה עד עכשיו חוק רוסי, לכן יש פיינל פור ולכן מותר לרשום רק 5 זרים כרגע.

12. yakov_y YNWA

יש פיינל פור כי בלי זה אין ליגה, 9 מבעלי הקבוצות הודיעו שהם ייפרשו ואת האמת, אני מאמין להם.

חוק רוסי זה הסכם מלפני 5 שנים, שינו את דעתם מאז בעלי הקבוצות.

הרוב בליגה רוצה 5 זרים, אני בטוח.

וממש לא צריך ללכת לפי הרוב.

8 זרים בלי חוק רוסי ?
    למה בכל אירופה זה עובד מצוין ? כמה ספרדים יש בבאסקוניה ? אלופת אירופה ריאל מדריד ?
    כמה זרים יש בצסק״א ? למה יש בז׳לגריס 6 זרים בלי חוק רוסי ובלי להחשיב מתזראחים ? כמה זרים יש בפנר׳ ? אתה יודע שיש 6 זרים בגרמניה ?

החוק הישראלי והפולני הייתי קורא לזה.

מאחל לי ולך שהקבוצות שלנו יהיו שואפות להישגים כמו באסקוניה עם 0 ספרדים בסגל ורבע גמר יורוליג.

idans10 אוהב/ת את זה.
  13. DRORIKO Member

לא צריך ללכת לקיצוניות השניה. אף אחד לא רוצה שהליגה שלנו תהיה 10 אמריקנים על המגרש. בשביל 10 אמריקנים על המגרש כבר עדיף לשים שעון מעורר ל-3 בבוקר ולראות NBA, שם לפחות אתה מקבל אמריקנים א"א ולא את הבלאי שמגיע לפה. יש בעיה כרגע עם הישראלים, הם לא מספיק טובים, ועדיין צריך להגיע לעמק השווה. ביציע העיתונות התארח מאיר טפירו והוא סיפר שבזכות הגבלת הזרים הוא קיבל דקות בהפועל והתפתח למה שהוא, כנ"ל ג'מצ'י במכבי רמת גן, כנ"ל עדי גורדון במכבי חיפה. עכשיו ברור שאין היום כשרונות בלבל הזה, אבל בשביל שיהיו צריך לייצר אותם עוד במחלקות הצעירות שזאת הבעיה האמיתית. לא החוק הרוסי הוא זה שתוקע את הכדורסלן הישראלי, כולם מדברים על הכשלון בקיץ האחרון, אבל שוכחים את היורובאסקט המוצלח שנתיים לפני עם שחקנים שגדלו תחת החוק הרוסי. זאת לא הבעיה.

14. yakov_y YNWA

ברור שצריך לחשוב על כל הצדדים, בגלל זה הצעתי את ההצעה הכי טובה שיש, הישראלים יקבלו בהצעה הזאת חוקים לטובתם, חוקים שאין בגרמניה או ספרד.

5 זרים, מתזראח אחד, בלי חוק רוסי, צעירים, הגבלת זרים, 14 קבוצות, 2 יורדות והלוואי גם סדרות.

15. Telkiyski Member

העניין הוא שמזרחי ופרנקל לא מוכנים לרדת מ-6 זרים.

לכן העליהום שיש על ארגון השחקנים הוא לא יותר מעוד תעמולה של ערוץ הספורט בשיתוף מכבי.

מצב נושא:
הנושא נעול.