הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Roma מנהלים

ומה קרה עכשיו?
    - השחקנים איבדו את הקהל.
    - השחקנים איבדו 3 חודשים משכורת בטוחה ועוד חוזים עתיידים שיתבטלו ויהיו תחת סכנה לתביעה, לא רוצה להיכנס להיבט הזה. מי שהולך הארגון הכושל של ההיסתדרות תמיד מפסיד בסוף.
    - איבדו את משרד הספורט ושרת הספורט.

עכשיו בערוץ הספורט הזכירו גם את אנשי המשק, תקשורת ושאר העוסקים בנושא שהולכים לקבל נזק כלכלי לפרצוץ. השחקנים זרקו חתיכת צינור לכולם. הם הולכים לשלם ובגדול.

בקיצור הם הפסידו בגדול, אני אשנה לך את המשפט המפורסם על הצבא - אם תשתין על המנהלת היא תירטב, אם המנהלת תשתין עליך אתה תטבע.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  2. Telkiyski Member

מה בערוץ הספורט האשימו את השחקנים? לא יכול להיות.

3. abcd Member

ומה מונע מהמנהלת להחליט את זה עכשיו? מי שמאמין ביכולת שלו וולקאם ומי שמחפש לאכול חינם שיילך עם ניר אלון וחבורתו לשחק בספורטק

4. yakov_y YNWA

אי אפשר לערוך השוואה בין הזרים בכדורגל לזרים בכדורסל, אין קשר, לא במחירים ובטח שלא באיכות.

אני מבין מעולה, השחקנים משחקים בקלף לטובתם שפוגע בי ובעוד הרבה אנשים, לא פייר.
    השחקנים בעצם אומרים ש״הטובים יישחקו״ זה לא בשבילהם והם יוצרים לעצמם חוקים בהם הם ייקבלו עוד כמה דולרים.

שים לב, מכבי ת״א והפועל י-ם נגד, אני נגד, למה אני זוכר את הקמפיין של אליצור נתניה באירופה ב-2013.
    הרצליה פתחה עונה במיוחד עם 5 זרים רק בגלל הזרים, חולון שיחקה עם 5 זרים באירופה השנה.
    כל קבוצה ששואפת לשחק באירופה רוצה זרים, הפועל ת״א לא, מעניין למה.
    קבוצה ישראלית צריכה לשחק עם 4 זרים באירופה בזמן שהספרדתית/איטלקית/רוסייה עם שפע של זרים ?

די לדחוף לנו עידן זלמנסון, תנו לנו רונלד רוברטס, תראו את זלמנסון בלאומית, רוצים לראות איכות, אל תקבעו לנו את מי לראות ובטח שלא למי לשלם.

5. yakov_y YNWA

האנשים שהובילו את הישראלים לאובדן (אה ערך החוק הרוסי שרק הזיק), הם האנשים שייהרסו עד הסוף את הכדורסל הישראלי.

זה לא מעשה בכוונה, הם פשוט לא יודעים מה הם עושים, אולי בעצם הם מונעים משנאה למכבי ת״א, לך תידע.

6. Telkiyski Member

השחקנים משחקים בקלף שפוגע בך ומה עם הקלף של פרנקל ומזרחי שלא מוכנים להתפשר על שום דבר שהוא לא 6 זרים?
    זה בסדר מבחינתך אני מבין.

ומה איכפת לי מזה שירושלים ומכבי משחקות במפעלים בפרטיים הרקובים שלהן?
    אמור לעניין אותי שלמכבי יש פעם בשבוע משחק במפעל הפרטי שלה או שירושלים אמורה לקבל בראש כל רביעי מאיזה קרשיאקה?

הן משוריינות שם בעיה שלהן.
    אף אחד לא מונע ממכבי ומירושלים לשתף 12 אמריקאים באירופה. תפדאל.

בליגה המקומית פה שישחקו לפי הכללים שנקבעים פה.

7. DRORIKO Member

לא חושב שמכבי קשורה לזה, זה בסך הכל עוד סכסוך עובדים רק בתחום יותר מתוקשר

8. Telkiyski Member

מכבי ועוד איך קשורה לזה, כי בלי מכבי המנהלת בחיים לא הייתה דורשת 6 זרים (אחלה מנהלת באמת שדואגת רק לקבוצה אחת) ואז הכל היה נפתר כבר מזמן.

9. DRORIKO Member

אגב תגידו על ארגון השחקנים מה שתגידו, הלוואי שארגון המאמנים היה חזק כמוהו, גם בכדורסל וגם בכדורגל. אולי זה מה שהיה גורם לכל הלוזונים והטביבים להתחיל להתנהג כמו בני אדם(ואם הם לא מסוגלים אז להתחפף לנו מהחיים)

10. Roma מנהלים

ברור שמכבי קשורה לזה. אם לא ההכרזה ל-2 קבוצות לא היינו מגיעים למצב הזה.
    במנהלת מבינים שאם מכבי זורקת זין על הליגה, אין פה ליגה. ולכן הם נלחמים על מכבי, כי היום זה מכבי ואם אורי אלון רציני זה יהיה ירושלים עוד כמה שנים ואז עוד טייקון שיקנה קבוצה בליגה.

כמו שביוון שאר הקבוצות לא יכולות לזרוק זין על פנא' ואול' אתה לא יכול לכפות על מכבי חוקים במשך עשור. אני שונא מכבי טהור במישור הספורטיבי אבל עדיין אדם שמנסה להיות אובייקטיבי, זה לא פייר.

oFiRzZz ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  11. Telkiyski Member

כן כן המנהלת נלחמת על מכבי ממש איזה סיפור רומנטי זה.

כל הסיפור של ה"פיצול" מהתחלה היה ספין תעמולתי שנועד כדי שבמו"מ יהיה לכם במה לנופף.

ודי כבר עם האגדות האלה, תהיה פה אחלה ליגה גם בלעדיכם.
    אולי עכשיו כשהליגה בוטלה תוכלו בכיף ללכת לאדריאטית ולהניח לנו.

12. Roma מנהלים

אז היה לך מאמנים זרים בארץ במקום הישראלים. שהסחורה פגומה אז מתייחסים אליה כפגומה.
    שיש לך אס כמו ברק בכר בכדורגל אז היחס בהתאם.

המאמנים בכדורסל מקבלים יחס ראוי והולם, עודד קטש מקבל הזדמנות באלופת המדינה על סמך מה?
    תעבוד קשה, תשקיע, תתאמן ותלמד אתה תצליח. לא צריך שום אירגון שייגן עלייך ויוכפף חוקים בשבילך.

13. DRORIKO Member

בלי מכבי עוד מילא. בלי מכבי וירושלים העסק גמור.

14. Telkiyski Member

ליגה בלי שתיהן זה משהו אחר, זה ברור.

אבל בלי מכבי?
    יאללה שיעופו לאדריאטית ושישחקו שם עם ה19 אמריקאים שלהם ושיעזבו את הליגה פה בשקט.

נשבר הזין שכופים פה חוקים על כל הליגה רק כדי ששימון יוכל לנצח ביום חמישי במפעל הפרטי שלו (זה שלשאר קבוצות הליגה אין סיכוי להיכנס אליו).

שיעזבו את הליגה, פה ישחקו עם 3 זרים. יהיה הרבה יותר טוב מעכשיו אני די בטוח.

15. Roma מנהלים

בלי מכבי העסק גמור. ירושלים לא פקטור בכלל.
    הרי כמה הגיעו לכדורסל בגלל משחקי מכבי ביורוליג? הקבוצה השלישית\רביעית בגדולה(הפועל ת"א) בנויה מהשנאה למכבי ושאר הליגה למעט חולון וירושלים מגיעים בקושי אוהדים. רוב המשחקים המלאים זה נגד מכבי\ירושלים.

בן רייס, עוד שחקן עבר, הוזמן לערוץ הספורט וייצג את השחקנים בדיון טוען שעל מה הנוער בישראל ייגדל? כלומר איזה שחקנים יהיו המודל לחיקוי שלו. גיל ברק שהוא קצת יותר חכם ממנו הסביר לו שהילדים גדלים על לברון ג'יימס וסטף קארי שלא ידאג. גם אני גדלתי על קובי בריאנט ואלן אייברסון.

מצב נושא:
הנושא נעול.