הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

תהיה בטוח שגם לחבר'ה מהרכבת יש את עורכי הדין שלהם וגם לחבר'ה מהנמלים יש את עורכי הדין שלהם. שמע העסק פה מסריח, אם השחקנים היו מפעילים לחץ רק על בעלי הקבוצות מילא, הבעיה שהם גם לוקחים את כל האוהדים בתור בני ערובה, אני לא יודע עד כמה זה חוקי בכלל. מה גם שהשחקנים משחקים תחת חוקים שהם עצמם חתמו עליהם, הם לא יכולים לשבור את הכלים כל פעם שבא להם, זה הכי התנהלות של הנמלים.

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בטוח שגם לחבר'ה מהמנהלת יש עורכי דין, ומאמין שאם הייתה עילה לתביעה היינו שומעים על זה, אם לא באופן פורמלי אז דרך פמפומים בתקשורת.

וסביר להניח שבהסכם שהם עצמם חתמו עליו יש להם זכות לשבות. והם לא שוברים את הכלים כל פעם שבא להם, מתי בפעם האחרונה הייתה פה שביתה שניתן להגדיר כ"שבירת כלים"?

3. Roma מנהלים

Shacham,

שמח שאתה שם לב שאני מדגיש את הפועל בכל תגובה שאני רושם. זה מה שאתם עושים, אני רק מראה שלכם - תבין כמה זה מגוחך. שלא בטעות תחשוב שאני בעד מכבי וכדומה.

מתן נאור, שמעון אמסלם וניר אלון הם האנשים הכי מתאימים לשבור את הכלים בלי לחשוב קדימה. זה מה שהם עושים.

אחלה שיר ומתאים למנהלת ולאיגוד שהרסו את הרגעים שחכינו להם כל העונה.

de Middenweg ו-idans10 אוהבים את זה.
  4. DRORIKO Member

אני מאד בספק אם בהסכם בין המנהלת לשחקנים היה סעיף שאומר שאם לשחקנים לא בא יותר על ההסכם הזה הם יכולים להשבית את הליגה.

5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין בנושא אז אני לא חותם על שום דבר שאני כותב כאן, אבל עד כמה שאני מבין עצם העובדה שהם "ארגון עובדים" נותנת להם את הזכות לשבות.

תהליך מימוש הזכות
    • על שביתה רשאי להכריז רק ארגון עובדים המייצג את רוב העובדים הרלוונטיים לסכסוך, או הנציגות שבחרו העובדים לצורך עניין זה (בהיעדר ארגון קבוע).

• למעסיק אסור לפטר או לפגוע בעובד בשל השתתפותו בשביתה
    • עובד אשר נשלח לעבוד אצל הלקוח או עובד פיזית באופן קבוע אצל הלקוח, ונעדר מעבודתו בשל שביתה שפרצה אצל הלקוח, זכאי לשכר ממעסיקו עבור ימי היעדרותו עקב השביתה. לפרטים נוספים ראו: מעסיק חייב לשלם שכר לעובד אשר עבד אצל הלקוח ונעדר מעבודתו בשל שביתה אצל הלקוח.
    • ככלל, המעסיק אינו יכול לגייס עובדים חדשים במקום העובדים השובתים או להביא עובדים של מעסיק אחר במקום עובדיו.
    • החוק מגן על זכות העובד לשבות על ידי מתן חסינות מפני תביעות בשל נזקים שנגרמו כתוצאה מהשביתה. עובדים או ארגון עובדים או ארגון מעבידים שגרם לשביתה או השבתה לא ייחשבו כמפרי חוזה או כגורמי הפרת חוזה עם צד שלישי.

6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע, אני לא חושב שאני מזכיר את מכבי שלא לצורך ולכן מבחינתי אתה לא מראה של שום דבר, סתם יוצא מגוחך.

7. DRORIKO Member

גם אני לא משפטן דגול, אני רק אומר שזה שמדובר בארגון עובדים לא אומר בהכרח שהוא יכול לשבות בכל מצב. גם ועד העובדים של נמל אשדוד זה ארגון עובדים שמקובל על המדינה. זה עדיין לא מנע משוטרים לחפש את ראשי הועד בבתים שלהם

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון לעכשיו יש רק אלופה אחת בכדורסל שלנו, מי היה מאמין שנזכה בשנה אחת גם באליפות בכדורגל וגם באליפות בכדורסל ;)

https://scontent.ftlv3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/33197477_1666438583425405_5461009539149070336_n.Xxx?_nc_cat=0&oh=f5b57654dd323a2cad858d1dddade330&oe=5B8FB791

9. Telkiyski Member

ערוץ הספורט החלאות ממש הדוברים של המנהלת ושל מכבי.

איזה גועל.

10. DRORIKO Member

יש עכשיו אולפן "מיוחד" על סיום הליגה. מתחילים עם פאנל של יושבי הראש, עוברים לפאנל של מאמנים+אמיר כץ. להוציא את כץ שהגיע כעלה תאנה כל משתתפי הפאנל, כולל המגישים, תמכו בעמדת המנהלת. איכשהוא אפילו בפארסת סיום הליגה ערוץ הספורט מצליח לצאת הכי רע. את האינטרסים הרקובים שלו מריחים עד כפר סבא.

נערך לאחרונה ב: ‏24/5/18
  11. Scouser Member

הכותרת כרגע בספורט 5 היא ציטוט שאומר שמכבי תל אביב אשמה בהכל, איך זה מסתדר עם ה"ספורקנטי" שלכם?

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

idans10 אוהב/ת את זה.
  12. Roma מנהלים

זה מיינסטריים אצל רוב הקבוצות בליגה, סוג של מנטרה קבועה שמכבי אשמה בהכל. אין דרך להילחם בטיפשות הזאת.

אולי השנה שילמנו מחיר כבד, אבל בשנה הבאה נוכל להרכיב קבוצה מפחידה למפעלים האירופאים שתוכל לשחק גם בליגה.
    אורי אלון אני מקווה שיש לך big balls.

idans10 ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  13. Telkiyski Member

כן. ושאר הכתבות שם זה על איך מנסים "להזיז הצידה" את ניר אלון (המחליף של גלדסטון כבר מחה על כמה הוא לא אחד שאפשר להגיע מולו להסכם), ראיונות עם פרנקל (שכל חצי שעה מתראיין שם) ועוד כותרות כמו "ארגון השחקנים מתבצר בעמדתו" וכאלה.

14. DRORIKO Member

אני לא חושב שזה פרו-מכבי כמו זה שלערוץ יש אינטרס שהליגה תימשך

15. Telkiyski Member

המנהלת אשמים במצב לא פחות מניר אלון והשחקנים.

לפי ערוץ הספורט יש פה רק צד אחד שאשם. זה מגוחך.

מצב נושא:
הנושא נעול.