הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

Wtf!?!
    איך ניצחנו???? לא יודע אם ניצחנו או שמה מכבי חיפה יותר הפסידה. זה היה משהו כמו נס מילאנו?

2. VAR Member

באר טוביה אולי לא אבל ביכולת של היום מכבי ת"א לא עוברת את ראשון גם בהיכל.

שמע אותי הם לא מעניינים אז יותר מידי משחקים שלהם לא ראיתי השנה. נדהמתי מהקלות שבה אפשר גם להגיע למצבי קליעה נוחים מולם וגם לשמור עליהם.

3. Roma מנהלים

דרך אגב קיבלנו אחלה משחקי גביע היום. שני המשחקים היו צמודים והוכרעו על הבאזר. כדורסל ישראלי במיטבו. אני נהנתי.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  4. Roma מנהלים

זה מה שתמיד אומרים, את ירושלים הם לא היו מנצחים, את ראשון הם לא היו מנצחים אבל נגד ירושלים וראשון הם לא בטוח היו משחקים כמו היום. מועדון גדול כמו מכבי בסוף ימצא את הדרך לתואר. מכבי פיבוריטית להניף את הגביע והאליפות ולא משנה מה.

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

@Heroball

איך איך אתה חי בשלום? אתה לא רואה איך קבוצות מפרקות את מכבי פעם אחר פעם? אני אתן לך רמז - שמובילים 6-7-8-10 הפרש משחקים כמו ששיחקו עד אותו רגע, משמע, לא מורידים 20 שניות ומשחקים בונקר. לא מכדררים מול רוצ'סטי שעה - תוקפים בקלות וקולעים.

הפחד המפגר הזה ממכבי גומר אותכם. אתם משחקים נפלא ורואים שהשעון מתקרב לסיום ואתם מחליטים להעיף כדורים ליציע או המקבילה של הכדורסל של זה - מכדררים ומורידים 20 שניות ושנשאר 4 שניות מנסים לקלוע. העיקר להוריד זמן. כל כך הרבה מצבים בתחילת השעון לדחוף כדור פנימה או לייצור משהו כמו שעשיתם כל המשחק וחיכיתם רק כי הרגשתם שאם תורידו 15 שניות עכשיו תגיעו למנורה יותר מהר.

מעצבן ואני בטוח שאתה כועס אבל אין מה משהו מיוחד. צ'וקרים זה לקחת החלטות ולשחק באותה צורה שהביאה אותך לבאר ואז פתאום להחנק ולא להיות מסוגל להוציא אאוט (אתה מכיר את זה הרי מהצד המנצח....). להחליט להוריד שעון בכל התקפה ב3-4 דקות האחרונות זה לא צ'וקריות זה טקטיקה מפגרת.

6. DRORIKO Member

זה לא נס מילאנו. חיפה זאת קבוצה בינונית שהשם מכבי עדיין מפחיד אותה ובמשך רבע שלם היא החטיאה כמעט כל זריקה רק מהבהלה של להעיף את מכבי.
    אם היו שם עדיין קילרים כמו דונטה או מקל זה 15 הפרש לפחות.

7. VAR Member

למה טקטיקה מפגרת? במצב של 10 הפרש 3 דקות לסוף היה נראה שגם אם לא נקלע אף נקודה אתם לא תצליחו לקלוע 10. הדברים שאתה אומר הם חכמה בדיעבד.

באקנר 2 החטאות עונשין קריטיות. בלייזר החטיא שלשה פנויה לגמרי. והכי גרוע שזייפנו בשמירה על הפרימטר בזמן הכי לא מתאים.

אני מסכים שהפחד מ"מכבי" (זה מתחיל כשאפילו אצלנו במועדון מתייחסים אליהם כאל "מכבי", ונגמר בכל פעם מחדש באופן זהה במשחקים מולם) והעובדה שאנחנו מסתכלים עליהם כמו על האלופה הנצחית ולא כמו על הקבוצה העלובה שהם זו הסיבה לזה.

נערך לאחרונה ב: ‏9/1/16
  8. DRORIKO Member

יש מישהו שלא מדברים עליו מספיק-אמבקווה. נכון הוא לא יזכר כאחד מגדולי הזרים שדרכו בליגה, אבל הוא הרכש הטוב היחיד שהקבוצה עשתה העונה(אם לא מחשיבים את רנדל בתור רכש כי הוא הלך וחזר). הוא לא רק שחקן איכותי, הוא גם שומר על יציבות מרשימה, וגם הוכיח הערב שהוא יודע להופיע ברגעי האמת.

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

בטח. וגם כל כדור בתנועה שנותנים לו זה איבוד. ולצ'וברוביץ' יש קליעה יותר טובה מחצי מרחק ממנו.

שחקן מחליף קלאסי. כמו רנדל אגב, כמו 3/4 מהקבוצה הזאת. איזה שחקן הרכב של 30 דקות בערב יש בקבוצה הזאת? שחקן הרכב למכבי תל אביב אחת מהקבוצות הגדולות באירופה? סמית' נגיד? ו....?

מדהים שאני חוגג את הניצחונות האלה בטירוף. זה חזק ממני.

פעם חגיגות כאלה היו רק אחרי עלייה לפיינל פור.
    עכשיו הן אחרי שמנצחים את דיברתולומיאו, באקנר וקולמן.

תודה לך מכבי.

10. DRORIKO Member

לא אמרתי שהוא אול אראונד פלייר. וברור שבקבוצה איכותית הוא היה שחקן שישי/שביעי. עדיין ביחס לשלולית שיש היום במכבי הוא מתבלט לטובה. זה גם משהו.

ביחס לכסף ששילמת עליו הוא מספק את הסחורה, מה שקשה לי להגיד על סמית, ובטח ובטח על פארמר

11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

Reality check חביבי. או שלא ראית את מכבי השנה, או שאתה מפמפם לעצמך יותר מדי את "רוח המועדון". לא אמרתי שמכבי לא פייבוריטית לזכות, בטח ביד אליהו, אבל זה ממש ממש ממש רחוק מזכיה בטוחה כמו שאתה מתאר את זה וכמו שהיה בעבר.

12. DRORIKO Member

ראשון פיבוריטית לא פחות ממכבי מצטער

13. Milanista Member

ועוד בארנה וכמעט בלי פייט.

14. Hapoel_Tel_Aviv Member

די צורם שיש שבוע של פגרה ובחרו לשים שני משחקים ביום שבת שיש כדורגל ישראלי ועולמי (מה היה רע בגביע ביום שני?), בכל מקרה גם בשנה שעברה אם אני לא טועה חיפה הובילו מול מכבי ומכבי חזרו וניצחו, אני מבין שחיפה לא קלעה 7 דקות סל שדה ברבע האחרון, ככה אי אפשר לנצח את מכבי לא משנה כמה הפרש אתה מוביל בתחילת הרבע.

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא כשזה ביד אליהו. עם כל הכבוד לעובדה שאנחנו זוועה ואנחנו זוועה, עדיין יד אליהו נותן יתרון קטן למכבי למרות שמבחינת השחקנים אני מסכים שאין הרבה הבדל.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.