הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

אז תבדוק. נראה.

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

דיברת על זהות ועכשיו עברת לדאוג לשחקן הישראלי למקום עבודה.
    אז אני מניח שאתה נגד הרפורמה של שמיים פתוחים שהביאה חברות זרות והורידה מחירים (וגמרה לפיטורים רבים בחברות ישראליות)
    ואתה נגד כל יבוא של חברות מחו"ל בכל תחום (מזון, ביגוד וכו') כי הם יתפסו מקומות עבודה של ישראלים.

מעניין.

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

@Shacham

משהו שדיברת על זה שאין ברירה והעיתוי כן היה נכון עכשיו ולא בקיץ לקראת תחילת העונה.
    במקרה ראיתי ושמעתי עורך דין די בכיר שמתמצה בתחום.

השביתה בעיקרון לא בדיוק חוקית.
    הנה ההסבר:

"ישראל היא מדינת חוק. אי אפשר לשבות עם מוצר שכבר נקנה. חברת החשמל או ארגון המורים יכולים לשבות ואז לא תשלם להם כסף. בית ספר פרטי לא יכול לשבות . אתה לא יכול להיכנס לאיקאה, לקנות ספה ואז יאמרו לך באיקאה שהם שובתים ולא מביאים לך את הספה. אולי הם יכולים, אבל את הכסף יצטרכו להחזיר.
    ולכן, ברגע שאוהדים קנו מנוי, אי אפשר להפסיק את המשחק באמצע בלי להחזיר לקהל המנויים את כספו. סביר להניח שאוהדים היו תובעים ומקבלים חזרה מיליונים של שקלים.
    כמובן שאותו הדבר לגבי ספונסרים, טוטו וכד'. אבל הכסף הגדול היה יכול להגיע מתביעה ייצוגית שהיתה גורמת למנהלת להתפרק ולניר אלון לחפש עבודה כעוזר מאמן בליגה"

4. Telkiyski Member

לא מבין איפה הסתירה.

קשה להתחבר לשחקנים אמריקאים שבאים לפה לסיבוב של חצי שנה.

לשחקנים ישראלים אין דרכון אירופי והם ייחשבו זרים באירופה.

מה הקשר/הסתירה פה בכלל?

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הבנת הנקרא. לא אמרתי שיש סתירה. אמרתי שאחרי מה שרשמתי עם זה שכל העולם מתנהג ככה, ואתה לא תצליח להשאר מאחור (זהות, רק מקומיים בהרכב וכו') עברת לעניין הפרנסה ושלא יהיה להם עבודה. ואז עניתי את מה שעניתי.

6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, אני גנב דעת. מישהו פה כתב שאני בעד לשחק עם ארבעה ישראלים בחמישייה? המתווה שהפועל תל אביב תומכים בו הוא 4/5 שחקנים שהם לא בוגרי מחלקות הנוער(כלומר אפילו לא ישראלים/זרים), אבל תמשיך לבלבל את הביצים. וברור שנשחק ע"פ החוקים כי בניגוד למציאות שדמגוגים כמוך מנסים להציג, הפועל הוא מועדון תחרותי.

מתווה של 6 זרים ללא חוק רוסי הוא נוראי, מונע כל תחרותיות בליגה ומשרת אך ורק את הקבוצות הגדולות. מילא הייתם אומרים לי שזו הדרך היחידה להצליח באירופה, אבל ה2 קבוצות שהמתווה הזה משרת אותן בכלל לא משחקות באירופה אלא במפעלים פרטיים, אז תפסיקו כבר לבלבל את השכל. שמישהו יסביר לי אחת ולתמיד למה אמור להיות אכפת לי מההצלחה של מכבי במפעל הפרטי שלה שלאף קבוצה אחרת אין סיכוי להגיע אליו, אפילו אם היא תחתים 6 זרים שכל אחד הוא גלן רייס וקרלון בראון. כשכולם ישחקו בפיב"א תבואו אליי עם הטיעון הזה.

אבל גם בלי כל הפסקה למעלה, המתווה פה הוא ממש לא האישיו. האישיו הוא שיש קבוצה אחת, מושחתת ומתועבת, שמחזיקה פה את כל הליגה בביצים בצורה הכי ברורה שיש, והרצונות שלה הם מעל הרצונות של כל קבוצה אחרת.

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא אומר שהשביתה של השחקנים לא חוקית, זה אומר שביטול הליגה מצד המנהלת לא חוקי. יחשוף את הקבוצות והמנהלת לתביעות ייצוגיות והפסדים כספיים. דיברו על כך כל השבוע.

8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם לא מבינים בכלל את המושגים שאתה מדבר עליהם. מכבי תל אביב והפועל ירושלים זה יקום אחר משאר הקבוצות בליגה. שם זרים נשארים שנתיים ושלוש, בכל קבוצה אחרת מקרה שזר נשאר ליותר מעונה אחת קורה בממוצע אחת לשלוש שנים בערך.

אם הוא טוב הוא יקבל חוזה משודרג בקבוצה בכירה, אם הוא גרוע הוא לא יישאר. רק אם במקרה הוא בדיוק בקו התפר של שחקן בינוני שגם התחבר למועדון יחשבו על להשאיר אותו.

אבל לא, הכל נובע משנאה למכבי ותשחקו עם חמש ישראלים ובלה בלה בלה בלה. חבורה של נרקיסיסטים ושטופי מוח.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הפועל מועדון תחרותי MY ASS. מה אתה מזיין בשכל תגיד לי? על איזה מועדון תחרותי אתה מדבר? מתי שאפתם להצליח? הרי אם היה אכפת לכם מהצלחת המועדון, לא היינו כרגע מנהלים את השיחה הזו. אתה באמת חושב שיש מספיק ישראלים טובים לליגה הזו (לליגה, לא לאירופה) שיכולים לאייש את כל הקבוצות? כלומר אנחנו מדברים פה לפחות על 3-4 ישראלים לקבוצה. אם לדעתך כן, אז יאללה, אתם תבנו קבוצה תחרותית עם מי שאתם רואים לנכון. וזה שאתה גנב דעת וצבוע, זה בדיוק אם הייתה באה איזה פסקארה ומבקשה מכל הקבוצות האיטלקיות להגביל את כמות הזרים לחמישה, כשהקבוצה שלך שמתמודדת באירופה מחזיקה 17(!) זרים מתוך סגל של 26. בטוח שהיית מסכים לשחק עם הנוער או רק עם איטלקיים מול בארסה, נכון?

דמגוג.

Roma אוהב/ת את זה.
  10. Mahranlala Member

רק שבכדורגל אתה חלק מאירופה ובכדורסל אתה כאילו חלק מאירופה.
    קבוצות ישראליות בכדורגל יכולות להתקדם ולשחק באירופה, לבנות את עצמן לאט לאט ותמיד יש את הסיכוי להכנס לליגה של הגדולים.
    קבוצות ישראליות בכדורסל לא יכולות ולא מחוברות עם אירופה מעט קבוצה אחת שקוראים לה מכבי וקבוצה אחת שמקבלת שיריון בליגת המשנה ירושלים.
    מידי פעם זורקים קצת פירורים כמו ליגת אלופות, יורופקאפ וכד'.

בנוסף - יש את העניין הלאומי-מקומי:
    מה שאמרו עם האזרחות האירופאית והייתי מוסיף לזה את הקרבה.
    מדינות אירופה קרובות אחד לשני, עוברים שם חופשי, מאמנים מעורבבים וכד'.
    ישראל היא רחקוה ומנותקת משאר אירופה, יותר מהמישור הפיזי במישור של השחקנים,
    אין מדינה שאנחנו מספקים ומגיעים ממנה שחקנים, מאמנים שעוברים בין הליגות וכד'.
    אולי עם אמריקה אנחנו מחוברים אבל אנחנו מחוברים עם הפליטים של הD ליג וזה לכיוון אחד.
    לשחקן ישראלי אין איפה לשחק חוץ מבארץ.

בכדורגל למשל אנחנו גם לא כל כך, אבל טיפה יותר- בעיקר עם בלגיה וקפריסין.
    שחקנים ישראלים די יוצאים באופן חופשי לבלגיה וקצת לקפריסין יותר בהקשר של מאמנים (גם תורם בהרס של הכדורגל פה, וזה גם מה שמצדיק חזרה את שתעלה הגבלת הזרים)
    כל שחקן ישראלי שנותן איזה רבע עונה טובה מוצא בקלות איזה קבוצה בבלגיה ויכול לשחק שם.
    ורמת השחקן הישראלי בכדורגל לא הרבה יותר טובה אם בכלל מרמת הישראלי בכדורסל.

חוף מזה שמתישהו לאנשים ימאס מזה וזה יחזור אחורה, היה בעבר ניסיון של אופ"א שלא שלח, אבל לאט לאט.
    מתישהו העולם ואז הספורט יבין שהוא צריך להדגיש חזרה את הלאומיות ולא את הגלובליזציה.
    אם זה כבר לא מתחיל עכשיו בכל מיני מדינות לפחות בפוליטיקה.

חייל שוקולד אוהב/ת את זה.
  11. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם רומא הייתה משחקת במפעל פרטי שמקנה לה יתרון על פני יריבותיה ולפסקארה לא הייתה אופציה להתקדם, הייתי מתפלא אם פסקארה וקבוצות בסדר גודל שלה לא היו מוחות.
    מזל שבכדורגל המצבים המופרכים וההזויים האלה לא קורים.

אה ולגבי הפועל, מדובר במועדון שהתחיל בליגה הכי נמוכה ב2007, מאז הצליח לעלות לליגת העל תוך כדי התבוססות כקבוצה גדולה והעמדת תקציבים גבוהים יותר שנה אחר שנה. אני יודע ש39 אליפות ב40 שנה משחיתות את האופי וכל דבר שהוא פחות מאליפות הוא לא הישגי לעיניים חזיריות כמו שלך, אבל בוא.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ברור. אז אולי לאות מחווה, בתארים הבאים שאתם זוכים. תתנו לפסקארה. הבדלי התקציב גדולים מדי ובעצם מאפשרים לכם להחתים הרבה יותר זרים איכותיים. יש כאן תחרות לא הוגנת כי סעצם זה מונע מהם אפשרות להאבק על האליפות ולהגדיל את התקציב כתוצאה מכך. צביעות כבר אמרתי??

Sent from my D2303 using Tapatalk

13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחחחח, אני לא יודע אם אין לך טיעונים נורמליים להגיד אז אתה יורד לרמה כל כך נמוכה של דיון או שאתה פשוט לא קורא את ההודעות שלי.
    כשכל המועדונים בליגה יתחילו מאותה נקודת פתיחה, תדבר איתי. אם להפועל תל אביב היה סיכוי להעפיל ליורוליג אולי היה אכפת לנו מהסיכויים שלכם להצליח שם. אני נשבע שאפשר להסביר את ההיגיון הזה לילד בן 5, בתנאי כמובן שהוא לא שטוף מוח ושיכור מהצלחה.

14. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל תל אביב חזרה לליגת העל לפני 6 עונות. אתם יודעים כמה זרים נשארו בקבוצה יותר מעונה אחת? ניחשתם נכון ילדים - אפס.

Mahranlala אוהב/ת את זה.
  15. Mahranlala Member

לצערי אבל זה נובע הרבה מלחץ אוהדים/התנהלות כושלת של מאמנים והנהלה.
    אם אני זוכר נכון על קרלון בראון הייתה אופציה לעוד עונה.
    גם את סימונס היה אפשר להשאיר אם היו רוצים.

מצב נושא:
הנושא נעול.