הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

למה אומרים שלנהריה אין סיכוי ? אם הרצליה ונהריה מנצחות ונס ציונה מפסידה אז הכל שיווני, גם המאזן הפנימי, הולכים על הפרש סלים כאן או הפרש סלים בין הקבוצות ? איך זה הולך ?

2. Roma מנהלים

מנהלת ליגת העל בכדורסל | פוטו פיניש: התרחישים למחזור הנעילה

לפי האתר של המנהלת אומרים שאין סיכוי. לא בדקתי אבל אני מאמין להם :)

3. yakov_y YNWA

איך בדיוק ?
    אם נס ציונה מנצחת אז הסיפור גמור, אם הרצליה מפסידה אז הסיפור גם כן גמור כי לנס ציונה יש יתרון על נהריה אבל...
    נס ציונה מפסידה, הרצליה ונהריה מנצחות זה מאזן שווה + מאזן פנימי שווה, הפרש הסלים של נהריה טוב בהרבה משל הרצליה ככה שזה לא רלוונטי ונשארנו רק עם הפרש סלים במאזן הפנימי וכאן כבר אין לי כוח לבדוק, יש עוד סיטואציה ?

אם זה ייקרה אני יבדוק לעומק ואחשב את הפרש הסלים במפגשים בניהם ואם התשובה תהיה שלילית, אני אדווח ואעשה צדק לטובת נהריה ברשתות החברתיות :)
    כבר הספקתי לקבל אש מהשחקנים הישראליים בפייסבוק שלא הסכמתי איתם והם לא אהבו את זה.

@Telkiyski
    איזה מצחיק אתה, אתה טוען בכדורגל שבגלל גולדהאר הסכומים של הכדורגלן הישראלי יוצאים מכל פרופורציה אבל בכדורסל אתה לא אומר מילה על השחקן הישראלי והחוק הרוסי שהם מקדמים שפוגע גם בקבוצה שלך (!), אתה מבין שחוק רוסי שווה יותר כסף לישראלים, נכון ?
    אשמח לשמוע הסבר שלך לעניין הזה והאם יש לך בעיה עם זה שהפועל ת״א תשלם יותר כסף לישראלים שלא שווים את זה.

4. Telkiyski Member

לא רואה את הקשר.

כבר אמרתי פה שאני לא חושב שהחוק הרוסי הועיל במשהו.

אני בעד 4 זרים בקבוצה, בלי חוק רוסי.

5. yakov_y YNWA

אין קשר אבל יש תוצאה שווה בשני המקרים, 4 זרים = חוק רוסי.
    הרי יהיה ביקוש לישראלים, הישראלים הם בינוניים ומעטים ואז השכר שלהם יקפוץ לשמיים, פשוט מאוד.

אמרתי לך, ברגע שהפועל ת״א תשאף להישגים, לתארים, עם תקציב גדול, השתתפות באירופה וברגע שתדע את השכר של השחקנים בקבוצה שלך אתה תשנה את הדעה, רק לא ברור לי למה דיוייד קולברן השקיע בנתניה הרבה כסף ב-2011 עם השתתפות באירופה ותקציב ממש גדול עם 5-6 זרים איכותיים ובהפועל ת״א לא ?!

6. Telkiyski Member

אז מה אתה בעצם מציע? שלא תהיה מגבלת זרים והשליגה הזו תמשיך להיות רכבת אמריקאים, כי בכל תסריט אחר מחיר השחקן הישראלי עולה?

ודי כבר עם המנטרה הזו שהפועל לא שואפת להישגים. אין לי מושג מאיפה אתם מביאים את זה.

זה שאין שריון ליורוליג והכנסה מובטחת של עשרות מליונים מדי שנה ("תקציב מוגדל") זה לא מה שהופך מועדון ל"לא תחרותי" או "חסר שאיפות". נו באמת.

7. Roma מנהלים

מישהו מוכן להכניס לראש שהבעיה היא לא כמות הזרים כרגע? ההבדל בין 4 ל-5 הוא קטן מאוד.
    הבעיה שהחוק הרוסי יצר היא המתאזרחים ובה צריך לטפל כיום.

קחו לדוגמא את ירושלים - אם מצליחים להביא את רוצ'סטי בנוסף למתאזרח נוסף ומצטרפים אליהם את הוואל. יש לנו 3 ישראלים שהם זרים לכל דבר ועניין. בנוסף ל-4 זרים. סגל לאליפות בלי צבר אחד.
    תגבילו את המתאזרחים בחוקי home grown והישראלים ייקבלו הרבה יותר דקות - בתמורה תתנו 5 זרים.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  8. Telkiyski Member

החרפה פה היא איך שכל מיני אמריקאים מקבלים תעודת זהות על המטוס.

9. Roma מנהלים

אתה מוכן להסביר את עצמך?
    רוצ'סטי, יליד יוסטון, טקסס, הוא בנו של הווארד, יהודי מניו ג'רזי. על פי התיקון לחוק השבות מ־1970, החוק מאפשר עלייה לישראל גם של מי שאביו או אחד מסביו היה יהודי או מי שבן זוגו הוא יהודי או מי שבן זוגו הוא בנו או נכדו של יהודי. בהתאם לחוק האזרחות, תעודת עולה מזכה מיידית באזרחות ישראלית. על פי התיקון לחוק, קיבל בזמנו גם סילבן לנדסברג תעודת אזרח באופן מיידי (כשהגיע למכבי חיפה, קבוצתו לשעבר) למרות שאמו היא נוצרייה ממוצא טרינידדי ואביו יהודי.

מה אתה רוצה לעזאזל? חוקים של המדינה. אל תלחם בדברים שלא תצליח. הצעתי פתרון יעיל וחכם למנוע זאת. אם רוצ'סטי יישחק מספר שנים רצוף בארץ אז שייחשב ישראלי. תאמין לי שמתאזרחים סוג ז' כמו שיש בהרצליה ובגליל עליון לא יישרדו - בטח שהם תופסים תקן של זר בזמן הזה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  10. Roma מנהלים

Telkiyski,

אתה חייב להפסיק לירות דברים ולא להוכיח אותם. כל הזמן אתה יורה שטויות.

11. Telkiyski Member

אני נלחם בחוקים של המדינה? רק אומר שזו חפרה שאחד כמו רוצ'סטי פתאום אזרח.

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מועדון שהוקם לפני 11 שנים ומאז עלה מהליגה הכי נמוכה לליגה הכי גבוהה ובאופן רציף מגדיל את התקציב. לא הייתה שנה בהיסטוריה(בפרק הנוכחי) של המועדון הזה שהתקציב בה היה נמוך מבעונה הקודמת.

13. Telkiyski Member

כן. אבל למועדון הזה "אין שאיפות".

באמת איזה תבוסתנים אנחנו שאין לנו שריון באף מפעל רקוב של יולב ושאנחנו לא רוצים להחתים 18 אמריקאים כדי להצליח שם.

צריכים ללמוד מהמשתמש רומא.

14. Roma מנהלים

מה חרפה לעזאזל? זה החוק. אם רוצ'סטי היה מגיע להפועל הוא גם היה נחשב ישראלי. מה הבעיה פה?
    החוק הזה חשוב מהרבה סיבות והחלק של הספורט הוא פיפס בנושא הזה. מצחיק שלמעט כדורגל וכדורסל מנצילים את החוק הזה מצוין - במיוחד באתלטיקה.

אין טעם להתלונן על זה, זה מטומטם. במקום שיטפלו בזה בדרכים יצרתיות בוחרים לנסות לעשות גרנדיוזים שלא יצליחו. ארגון השחקנים פשוט מנוהל ע"י מטומטמים. אני בטוח שאם אני ואתה הולכים אנחנו סוגרים עיסקה טובה יותר לשחקנים.

שחקן ישראלי צריך לחתום עכשיו על 5 זרים ו-Home grown, כמובן חייב ישראלי על הפרקט.המנהלת תסכים ושלום על ישראל.
    *אפשר לצ'פר קבוצה שתרשום 4 זרים בלבד במענק - רוב הליגה תבחר בכך.

כרגע הרווחת פה - 40 דקות מלאות לשחקן צבר. בנוסף 5 זרים לא יכולים לשחק את כל ה - 160 דקות אז ברור שיהיה דקות נוספות - לפחות 30 בלי לדבר על פציעות וכדומה.
    במצב הנוכחי מתאזרחים מקבלים את כל הדקות בטח אם ירושלים תשאיר את הוואליקו ותביא את רוצ'סטי.
    במשחק האחרון של ירושלים - בר טימור(25 דק') אליהו(21 דק') ולהפרין(8 דק') סה"כ 54 דקות. פאפארגלו פצוע ואם הוא כשיר אז גם הדקות של אליהו והלפרין נעלמות דרסטית.

15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטח דעתם של אותם אנשים היא שהסירוב של הפועל לעלות אוטומטית לליגת העל לפני כמה שנים הוא חוסר שאיפה להצלחה.
    במצב תיאורטי שתעלה הצעת חוק במנהלת שכל קבוצה שמשחקת עם חולצה אדומה תקבל 10 ניצחונות אוטומטיים למאזן שלה בתחילת העונה, והפועל תסרב להצעה כזאת, זה גם יהיה חוסר שאיפה להצלחה.

מצב נושא:
הנושא נעול.