הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

0:3
    2:3
    1:3
    3:2

2. Roma מנהלים

אני לא מאמין שאני משקיע זמן לימודים להגיב לך אבל ננסה בכל זאת אולי תצליח להבין שלא הכל שחור במכבי תל אביב והמנהלת לא עושה הכל בשביל שמכבי תיקח את התואר.

מכבי סגרו אירוע ערב גאלה, שמוקדש כולו לטובת ילדי בית החולים 'שניידר' האירוע נקבע לפני מספר חודשים בהנחה כי משחקי הפלייאוף לא יהיו בתאריכים האלו. אירוע מבורך וקדוש, שבחים לכל העוסקים בדבר.
    בנוסף מכבי גם חשבה שתסיים במקום השני שזה אומר שהיא תשחק ברביעי ולכן האולם יכול להיות פנוי לטובת האירוע ביום שלישי. בלי להזכיר את זה שמכבי יכלה להגיע בראש שקט כי הליגה אמורה הייתה להסתיים בגלל השביתה.

הטענות של אנשי נס ציונה, מגוחכות. לא שעה לכדורסל? אוי נו כיאלו מכבי לא משחקים בשעה הזאת והם משחקים מול המחשב. אני יכול להבין אם היה מדובר בקבוצה כמו נהריה\אילת\גליל שהמרחק אדיר וזה יגרום לבעיה מבחינת האוהדים והכנה מיוחדת של הקבוצה והשחקנים. נס ציונה זה מרחק יריקה ואפשר להתחשב כי המטרה באמת חשובה ולא מדובבר בטובת הנאה לקבוצת מכבי תל אביב ושחקניה.
    אם נס ציונה יציינו את הקהל שלהם שנפגע אז כדי שיתעוררו, יש להם בקושי 100 אוהדים. מדובר במשחק בית למכבי תל אביב ואם במקום 3,000 צהובים יגיעו 1,500 הם הרוויחו פה ולא מכבי.

כמובן שאני חושב שיכלו ללכת לפתרון יותר יצרתי מבחינתי, להעביר את המשחק לנס ציונה ואז אולי לשחק פעמיים במכבי או מתווה כזה או אחר.

oFiRzZz, de Middenweg ו-idans10 אוהבים את זה.
  3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק רוצה להתעכב על המשפט הזה(בלי קשר לסיפור הנוכחי) - לקבוצות בלי אוהדים יש פחות זכויות מלקבוצות מרובות אוהדים? אוהד של נס ציונה שווה פחות מאוהד של מכבי?

אם אוהד אחד של נס ציונה נפגע מעניין כלשהו, מותר להם להתלונן למנהלת.

ועדיין מחכה לתשובה מאתמול.

4. Telkiyski Member

מה זה "מכבי חשבה שתסיים במקום השני"?
    בעיה שלכם שלקחתם את הריזיקה הזו. למה נס ציונה צריכה לשאת בתוצאות?
    תשברו אתם את הראש מול שניידר ושימצאו תאריך אחר לגאלה הזאת.

אותו סיפור כמו הדרבי בגביע. כולם צריכים להתאים את הלוז שלהם לא ללוח המשחקים הרשמי, אלא לפעילויות/מפעלים הפרטיים של מכבי. איכס.

ולגבי ההערה שלך על כמות הקהל של נס ציונה... מה ששחם כתב לך.

אה, ואני אשמח אם תראה לי איפה כתבתי ש"המנהלת עושה הכל כדי שמכבי תיקח את התואר".
    הבנת הנקרא לא הצד החזק שלך אה?

נערך לאחרונה ב: ‏29/5/18
  5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא היה עדיף להמשיך עם הלימודים?

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  6. ייא Member

השעה באמת דפוקה ויכלו פשוט להזיז את כל הסדרה הזאת לימים של חולון אילת, פשוט להחליף...
    ככה או ככה, גג 3000 צופים יגיעו למשחק מחר בנוקיה, אוהדי נ''צ? מדובר ב230 ביום שיא שלהם ומחר יהיו שם 70 גג של הגג.

אנחנו מחר מפסידים באנקר, אלא אם קיטשן עדין בחוץ ואז יש סיכוי לגנוב.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני באמת כבר מחכה ליום שמכבי תפרד מהליגה הישראלית. מחפשים בכל הכח מקל בשביל להכות ב"דון שימון". ב-ynet מפרסמים עכשיו טור בכי טיפוסי של מליניאק. קראתי מספר שורות וכבר היה לי מספיק. מעולם לא אמרתי ולעולם לא אגיד שמכבי טלית שכולה תכלת, אבל הרבה יותר קל להרוס מאשר לבנות משהו חיובי בעצמך. רמי כהן הוא דוגמא לכך. שונא יותר את מכבי מאשר אוהב את הפועל. בעיניי עצוב, אבל זה מה יש. כנ"ל לגבי מליניאק.

Roma אוהב/ת את זה.
  8. Mahranlala Member

האמת שהטענות של @Roma מוצדקות ולא מבין מה הבעיה להזיז את המשחק, גם לנו הזיזו משחקים בגלל התנגשויות לפעמים.

העניין הוא שהם עושים את זה רק שזה לא מפריע למכבי, לא יפריע להם להזיז סתם משחקים סתם ככה לבקשת הקבוצות, אלא אם כן זה בקשה של קבוצה שהיא נגד מכבי ואז ירצו את אישור מכבי.
    במקרים אחרים, לא יבקשו את אישור היריבה, גם במשחקים שמכבי לא מוערבת בהם.

9. Telkiyski Member

לנס ציונה יש בעיה עם שלישי ב17:45?
    נס ציונה מבחינתם התכוננו לרביעי ב20:30?

הטענות שלהם מוצדקות.

למה לוחות זמנים צריכים להשתנות פה כל הזמן לפי כל מיני דברים פרטיים שיש למכבי?

הפועל חשבה שתסיים מקום 3 וקבעה להיום בערב ביקור של כל הקבוצה בחדר בריחה.
    לפיכך המשחק באשדוד יוזז מהיום בערב למחר בשעה 14:00 בצהריים. כי זה מה שנוח לנו.
    נשמע לך הגיוני?

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זה שטויות מה שאתה אומר. כל שינוי של משחקים ושעות ולא משנה באיזה ענף, מצריך גם את אישור הקבוצות. אין דבר כזה שממכבי מבקשים אישור ומקבוצות אחרות לא. חלאס עם הצ'זבטים שלכם. יש לעקוץ בכיף ויש פשוט להתעלם מהעובדות.

11. Telkiyski Member

חחחחחח.
    כן כי את הקדמת משחק הגביע שלנו נגד מכבי שהקדימו למוצ"ש הפועל ממש אישרה. ברור.
    הכל צ'יזבטים.

Mahranlala אוהב/ת את זה.
  12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ביקשו אישור ממכבי? תודה

13. Telkiyski Member

אמרת שמבקשים את אישור הקבוצות לא?
    כשהקדימו ביממה את משחק הגביע לא ביקשו את האישור של הפועל.

את האישור של מכבי אגב לא היו צריכים לבקש, מכבי היא זו שביקשה להקדים את המשחק.

צ'יזבטים אומר לי.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מר בחור פה אומר שממכבי שואלים ואת השאר לא. מעניין, כי את מכבי אף אחד לא שאל.

בל מקרה, הוצאתם כבר הודעה זועמת לעיתונות? תעדכן כשתוציאו.

15. Telkiyski Member

שוב כשאין לך מה להגיד אתה בוחר להתייחס לגופו של כותב ("הוצאתם כבר הודעה זועמת?") ולא לגופו של עניין.

אשכרה מיקי זוהר. כל דבר שאומרים לו אומר את אותו משפט (רמי כהן הפועל חוליגנים שנאה בלה בלה בלה).

מצב נושא:
הנושא נעול.