הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

אם תצפה בסרטון המלא תראה שמי שרומס את הילד של ארז זה דווקא החלאה הזה שלכם, סופו לעומת זאת דווקא נעצר והושיב את הילד על הכסא.

2. Telkiyski Member

איזה כיף זה להסית את הדיון עכשיו ל"סופו" אחרי שהראו לך אוהדים אחרים יורקים (ולא סיפרו לך סיפורים שאין להם תיעוד), אה?

טקטיקת ביבי קלאסית.

3. DRORIKO Member

איזה מסירה של קיצ'ן. בריא עליו.

4. DRORIKO Member

עכשיו דרוקר למד שיטה חדשה לעתיד, לפני כל משחק הוא ידפוק סמחטה על שמחון, מסתבר שזה מוציא ממנו את המיטב

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הסדרות בשוויון. יש מתח וטוב לראות את זה. פיינל פור פשוט מיותר והגיעה הזמן לחזור לסדרות.

לגבי היריקה. ראיתי עכשיו את התמונות. סביר להניח שהמילטון יורחק ממשחקים הבאים. לדעתי השופט ראה ולא ברור לי למה לא הורחק. מה שכן, קצת לא ברור לי את הטראש טאק של שמחון. אתמול גם טל דן התגרה בג'ייק כהן. הישראלים צריכים טיפה להרגע. הם לא כוכבי על...

נערך לאחרונה ב: ‏1/6/18
  6. ייא Member

עידו גור של כלב טחן תסיפור הזה 8 פעמים במשחק, הגזים לגמרי. ברור שמגיעה לו הרחקה אבל השנאה שלו לחולון עברה את הגבול היום. שיפוט ברמה של ליגה א' ולא בגלל זה הובסנו. אין לשחקנים אנרגיות, שמיר לא מגיב נכון לסדרות, כמו לפני שנה.
    יום א נפסיד ובאילת שבוע הבא שוב נקבל 20. תמה העונה.

7. Jefecito Member

כבר הספדת את גלבוע גליל?

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Albiceleste
    אתה צודק, טעות שלי. בכל מקרה המשחק מאד צמוד עכשיו. יש לי הרגשה שבסוף כל הסדרות בשוויון :rolleyes:

Jefecito אוהב/ת את זה.
  9. Roma מנהלים

ישששששששששששששששששששששששששששששששששששששש!

שיפוט מוזר היום, אנחנו בפלייאוף חברים זה כדורסל וזה כולל מגע ופיזיות. אהבתי את הטראש טוק של השחקנים של גליל\גלבוע הם חמודים :)
    חואקין שוכמן זה הדוגמא לישראלי שאני רוצה בליגה, ביחד עם עמית שמחון שאני מאוד אוהב ולא רק בגלל שהוא היה נגד השביתה ואחד השחקנים היחידים שיש לו בארגון השחקנים.
    החיוך של דייסון בסוף שווה הכל.

----

סדרות זה לא ספורטיבי - פשוט חבורת טיפשים לא יעזור זה הכי כיף בעולם 1-1 בכל בסדרות והולך להיות אש בהמשך.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקדמתי את המאוחר, אבל ירושלים החזירה את הביתיות. כל הסדרות בשוויון, העיקר שיש אחרי זה פיינל פור...(והדבר לדעתי גם כבר לא עובד למרות שמכבי נהנו מהקטע הזה בזכייה האחרונה שלה בגביע האירופאי)

11. Telkiyski Member

סדרות זו שיטה מלאכותית ולא ספורטיבית לייצר מתח ודרמות.

במהות, זה לא שונה בהרבה מפיינל פור.

12. DRORIKO Member

צריכים להיות פרגמטים ולהתאים את הפורמט לעיתוי. לפני 10 שנים תמכתי בפיינל פור כי מכבי אז היתה 4 רמות מעל הליגה והפיינל פור באמת הכניס עניין. עכשיו זה כבר לא המצב, יש את ירושלים, יש את חולון, יש קבוצות שיכולות לתת לה פייט בסדרה.

13. Telkiyski Member

1. כדי שירושלים, חולון או כל קבוצה אחרת יוכלו "לתת פייט" למכבי בסדרה צריך שמכבי, עם ה90 או 80 מליון תקציב שלהם יבנו קבוצה ברמה של 30 או 40 מליון.
    לשמחתינו זה קורה יפה בשנים האחרונות.

לבנות על זה שבאופן קבוע קבוצה של 100 מליון תיראה כמו קבוצה של 35? לא הייתי בונה על זה.

2. אליפות בארץ לא שווה דבר. מכבי משוריינים במפעל הרקוב שלהם עד קץ האנושות וכנראה גם דואגים להיות הקבוצה הישראלית היחידה שם.

אמרתי כבר שברגע שלא יהיו שריונים והאלופה פה תלך לשחק במפעל הבכיר ביבשת (דמיין רגע שה"יורוליג" הוא מפעל "נורמלי") - תעשה סדרות. בכיף.

השריון ביורוליג מבטיח את המצב בו למכבי יהיה תמיד פער תקציבי בלתי ניתן לגישור משאר קבוצות הליגה.

לא סתם מכבי "הסכימו" לפיינל פור.
    יותר חשוב להם השריון ביורוליג שימנע כל תסריט בו תהיה פה איזה קבוצה אחרת שתתפתח (נניח אליפות, יורוליג, מנויים, כסף, ספונסרים).

אם תציע עכשיו למזרחי סדרות בתמורה לזה שהאלופה תהיה ביורוליג הוא יסרב כמובן.

במצב הנוכחי לחולון, הפועל תא ואפילו ירושלים - אין באמת תקווה שמשהו ישתנה.

אני יודע שגם 8 אליפויות רצופות של הפועל על מכבי בסדרות גמר של הטוב מ-13 עם סוויפ 7-0 לא יתנו לי כלום.

14. DRORIKO Member

בסופו של דבר זה ויכוח סרק כי לא יהיו סדרות, רוב הקבוצות בליגה יפילו את זה. הן מפנטזות על לגנוב אליפות כמו ראשון כאילו שהאליפות הזאת שווה משהו.
    אגב אני לא מדבר בתור אוהד ירושלים(שדווקא מצליחה לא רע בפיינל פור) אלא בתור אוהד של הכדורסל הישראלי. אם היה סדרות גם בחצי ובגמר זה היה פשוט אדיר, מספיק לראות איזה תענוג זה סדרות ברבע גמר. הפיינל פור הזה די מבאס.

15. Telkiyski Member

מסכים איתך שסדרות זה יותר כיף.

אבל יש מציאות מעוותת בה המפעל הבכיר ביבשת הוא מפעל מושחת ויש לזה השפעה.

תן לי (או לחולון או ראשון או וואטבר) תקווה ואפשרות כלשהי להתפתח בתור מועדון ושיהיו בכיף סדרות.

ייא אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.