הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Roma מנהלים

מתי אוהדים יכניסו להם לראש שהיורוליג זה מפעל פרטי? לא דון שמעון מונע מקבוצות ישראליות להגיע למפעל ואל תביאו לי את הכתבות המטומטמות של הכתבים הטיפשים בארץ שמכבי מונעת מירושלים להגיע ליורוליג.
    מפעל פרטי זה בדיוק כמו חברה פרטית. מקסימום רווחים ולא מעניין אותם ערכים ושיוויון.

זה שהמפעל יורוליג לא הוגן זה לא אומר שצריך לדפוק את הישראליות באירופה, אוהדי הכדורסל שמפסידים סדרות מצוינות ועוד דברים הזויים שנקבעים בעקבות זאת.
    סדרה בין חולון לירושלים זה 7 משחקים זה קלאסיקו לכל דבר, מה קשורה מכבי לזה? שיטחנו את נס ציונה 4-0 למי אכפת? אפשר ללכת עם סדרה הטוב מ-3 שהיא קרובה מאוד לפיינל פור וגם לסדרת NBA. פתרון הגון.
    הגישה של דפקו אותי אז אני אדפוק אותם בחזרה, כל כך ישראלית ומעפנה. לא ראיתי שבמדינות אחרות בוכים על השיריון של קבוצות אחרות.

הקבוצות בישראל צריכות ללכת למפעלים של פיב"א כל עונה ולהרים אותם ביחד עם הקבוצות באירופה שמתחילות למרוד בג'ורדי וביחד להרים את המפעלים שלהם. אני מאוד אשמח אם זה יקרה, אבל בדיבורים זה לא יקרה.
    גם אני שונא את השיריון אבל אני לא אגיד לא לשיריון שלנו ליול"ב - כי אני לא מטומטם ומבין שקבוצה זה עסק.
    אני רוצה סגל של 12 ישראלים בקבוצה אבל מבין שצריך זרים וכמה שיותר על מנת להצליח.

חולון והפועל ת"א בקלות יכולות לדבר עם הנציגים ולהתחיל מוקדמות ביול"ב או להיות תחת "מבחן" ואז ישקלו לצרף אותם. יש להם את התנאים הבסייסים כמו קהל ואולם מפואר.

---

יהיה מעניין היום.

idans10 ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  2. Telkiyski Member

רגע לא אמרת שאני חסום אצלך ושאתה לא רואה את ההודעות שלי?

או שאולי זה קורה רק כשאין לך מה להגיד?

פאטת.

עריכה : רומא פנה אלי בפרטי שהוא רואה ציטוטים (כמו זה כמובן)
    */aaa021

נערך לאחרונה ב: ‏2/6/18
  3. Roma מנהלים

בהצלחה.

4. Roma מנהלים

תופעה מעצבנת שצריכה להיפסק,
    בעלי בית, בעלי ממון ושאר האנשים שיושבים בפרקט שחושבים שהם יכולים לגעת בשחקנים ולהתעמת איתם או להיכנס לפרקט בזמנם החופשי.
    אתמול במשחק מול גליל, אייל חומסקי היקר כמעט התעמת עם ד'יאנגלו האריסון וקם לעבורו מהכיסא שלו בפרקט. אני מת על הבן אדם אבל חבוב אתה לא יכול להיכנס לפרקט כי זה שטח סטריילי.
    השופטים אתמול הרחיקו אותו מהמושב שלו על זה שהוא מרבה לפזול ולהיכנס לשטח הפרקט ובצדק. שטח סטרילי לשחקנים וצוות המקצועי.

אני בעד לבטל את המושבים האלו, במשחקים חמים ביותר ששחקן יריב יזרק להציל כדור או סיטאוציה דומה לעבר אזור עוין זה יכול להסתיים לא טוב. תזכורת, מכבי מול חולון והאוהד הדפקט של חולון שהתעמת עם דיאנדרה קיין.
    הבעיה היא בעיקר באולמות הקטנים שההפרדה היא מגוחכת וקטנה.

5. Telkiyski Member

התנהגות פרחחית של חומסקי אבל מה הפלא?
    אורי אלון החוליגן לא עושה כלום נגד זה.
    להיפך הוא בעצמו יושב על הפרקט, צועק ועושה תנועות מגונות לעבר אוהדי היריבה.
    וזה הבעלים של הקבוצה כן? זה שאמור להוות דוגמא. אז מה הפלא שככה מתנהג חומסקי.

לא רחוק היום שמישהו מהנהלת ירושלים יילך מכות עם שחקן.

6. DRORIKO Member

העיר לשופטים והורחק מהספסל. לא צריך לעשות מכל דבר סיפור

7. Telkiyski Member

למה לא?
    הרי אם רמי כהן או ידידיה רפפורט היו עושים את זה כבר הייתם כותבים פה שהנהלת הפועל חוליגנים שנותנים יד לאלימות.

אבל כשזה חומסקי הזה אז הכיסאות אשמים וצריך לבטל את הישיבה שם.

רמי כהן אגב עוד לא עשה תנועות מגונות לקהל יריב.

אין גבול לצביעות.

8. DRORIKO Member

אני אזכיר לך שכשאורי אלון, שאני בריא עליו, הראה לאוהדי חולון את איזור המלחציים הוא חטף מכל עבר. ככה שממש לא עושים הנחות לאנשי ירושלים.
    אני אגיד רק במאמר מוסגר שרמי כהן הוא אחלה גבר, מאד מחבב את הבחור, אבל הוא שפוט של הלה פמיליה שלכם. זאת אחת הבעיות של קבוצת אוהדים.

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

5000 שקל קנס להמילטון על היריקה על שמחון.
    זאת בדיחה תגידו לי?

10. Roma מנהלים

אם איך שמטפלים בכדורסל הישראלי באלימות ושאר האירועים שקשורים בכך זה בסדר גמור ולא מפתיע אף אחד.
    לא ציפית שהוא יורחק או ייענש בחומרה.

ואתה צריך להגיד תודה שהוא לא הורחק? כי אחרת אוהדי הפועל וחולון היו ממשיכים עם "המנהלת של מכבי" ושאר השטויות שלהם. מצחיק שחולון התחילו להתחבר להפועל ת"א לאחר שהיה להם את השחקן שקיבל הכי הרבה כבוד אי פעם משופטים והמנהלת.

11. Roma מנהלים

לצערי שאני מצטט אותך, אני רואה את ההודעה של חברי היקר.
    אז רק שתדע, אני בעד להרחיק את חומסקי ומצדיק את האריסון בתקרית והשופטים. ואורי אלון? מר אגו? הוא היה חייב לקבל הרחקה ל-5 משחקים לפחות. מה אני אשם שהמנהלת דוגלת ברחמים? זה לא בעיה שלי. לדעתי הקבוצה העלובה שלך הכי הרוויחה מזה כי אתם חצי מבעיות המשמעת בליגה אז עדיף שפשוט תתעלם ממהודעה.
    מבקרים את ההנהלה שלנו על התנהגות בזויה ואתה חושב שאנחנו מאשימים את הכיסאות והישיבה שם. מאשים את חומסקי ואורי אלון אבל חושב שהם בכלל לא צריכים לשבת שם וגם לא שמעון מזרחי וכל המכובדים היקרים. שטח סטרילי!

את שמעון מזרחי אני מעריץ, מקללים אותו עשרים שנה בערך והוא מתעלם בקור רוח מדהימה. לאורי אלון יש עוד הרבה ללמוד מהדון.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

52- 46 לנ"צ בהיכל. תרשמו, 52 נק'. עזבו את הסל שהאורחת קלעה בסוף ממגרש החניה, אין למכבי פשוט הגנה. עניין מנטלי? עניין של כשרון? לא מעניין אותי. מישהו צריך לשלם על הבושות האלו. נס ציונה התפרקה אחרי המשחק הראשון ועכשיו? בצורה הזאת היא תנצח היום, ובצדק. ברגע ששלשות משוגעות נכנסות (גליל בירושלים, משחק ראשון) אתה בבעיה רצינית.

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הפועל בכושר הכי טוב בליגה. סיוט גדול מאוד יהיה לפגוש אותם אם וכאשר בחצי הגמר.

אחרי זה יבכו שמכבי לא נותנים דקות לצעירים. 17 דקות היום לזוסמן (גם לשגב) במשחק פלייאוף צמוד שמכבי חייבת לנצח. האמת, והיא קצת כואבת, זוסמן החטיא כמה ליי אפים מביכים (דפק שלשה אחת). שגב נתן קצת הגנה ולא יותר. את זוסמן הייתי שולח להשאלה באיזה גלבוע גליל. שגב כמובן כבר אבוד.

קבוצה ממש קשה לצפייה אנחנו.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוריד את הכובע שלי לנ"צ. נתנו הערב אחלה פייט. חצי שני של מכבי יותר טובה, אבל יש בעיות לא פשוטות לקבוצה הזאת. תומאס היה היום האיש שהדליק את השאר עם לחימה נהדרת. יום שני המשחק הרביעי, נראה מה יהיה.

בנתיים גם הפועל ניצחה באשדוד והיא נמצאת בכושר מצוין. נראה לי שנקבל דרבי בחצי הגמר.

15. ייא Member

בדרך הבטוחה לפגיעה בכל ה4. אנחנו מחר מפסידים,המילטון לא בעניינים ובלי 20 נק שלו אין סיכוי למשהו.

מצב נושא:
הנושא נעול.