הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני מבין שלא ראית אותו יותר מדי או שראית אותו לקראת הפרישה :)
    וגם בלעדיו אפשר למנות טובים יותר מדונטה שלא מניתי כאן. עזוב, שחקן מעולה, ממש לא בעשירייה אפילו. אבל בסדר, זו דעתך וזה בסדר גם כן.

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מי שהשמיט את פי ג'י טאקר מרשימת השחקנים הכי גדולים שדרכו כאן - לא ראה אותו כנראה מספיק או סתם הוזה.

VAR אוהב/ת את זה.
  3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ציינתי כבר שיש עוד שחקנים טובים ממנו - ברור שאני לא יכול לציין את כולם. הכוונה היא שהוא פשוט ממש לא בין העשירייה הגדולה שדרכה כאן וזה עוד אנדרסטייטמנט. אסור גם לשכוח שכמו שליאור אומר, הוא משחק בתקופה בה הליגה חלשה יותר משנות ה-90 למשל, אז הקבוצות היו חזקות יותר (גם חולון, בני הרצליה, אילת, רעננה בזמנה וכמובן ירושלים והפועל). בקיצור, שטויות.

4. DRORIKO Member

אני בן 30, זוכר טוב מאד את תרדקיל בעונות הגדולות שלו בהפועל(אגב מה עם ננו? זר לא פחות גדול) עדיין זה לא בלבל של דונטה

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מסכים גם לגבי ננו.

6. yakov_y YNWA

תמצאו לי שחקן אחד (זר, ישראלי לא משנה) שיש לו 2 אליפות (2.5 למען האמת) כשהוא חתום עליהם ולא כמו גורדון וגוני והוא בדרך לאליפות שלישית ב-4 עונות עם 2 קבוצות שלא זכו מעולם בתואר, לקחת אליפות עם י-ם הלוזרים זה הישג עצום.

בקשר להפועל ירושלים, לא מבין למה הם לא חוטפים את מקל אבל בסדר, אחרי ההדחה מאירופה הם ייקבלו את הכאפה, מועדון מטומטם שעם הכסף שלו יכול לעשות הרבה יותר ובגלל החולשה של מכבי ת״א הם איפה שהם, אפילו דיבורים על סנטר אין שם.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זה שטויות. אתה יודע כמה קשה היה להשיג אליפויות עד לפני עשור? זה הקריטריון האחרון שאפשר למדוד זר. עכשיו, גם גליל הפח של 2010 שסיימה עם 10 הפסדים אחרי מכבי, "לקחה" אליפות במשחק בודד. בשנות ה-90 עם סדרות הפלייאוף הקשות ועם הגבלה של זרים, עדיין קבוצות לעיתים היו נותנות פייט למכבי בסדרה של הטוב מ-5. שכחתי אגב להוסיף לרשימה גם אנדרו קנדי, מהגדולים שדרכו כאן. עזבו, דונטה בכלל לא בלבל שלהם.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אם השיטה בשנות ה80 וה90 הייתה משחק אחד על התואר גם לקני וויליאמס היו 4 אליפויות. דונטה זכה באליפות אחת עם ניצחון ברוממה על מכבי אחרי שהוא הפסיד להם 5/5 באותה עונה. שנה שעברה - אחלה בחלה.

ואתה שוכח ששחקנים כמו פי ג' טאקר שלקחו אליפויות המשיכו לנ.ב.א או לליגות גדולות אחרות ולחוזים גדולים ודונטה נשאר בנוחיות שלו (שזה בסדר).

idans10 אוהב/ת את זה.
  9. yakov_y YNWA

הקריירה של דונטה בארץ מושלמת ועד שלא יוכח אחרת הוא הזר עם הכי הרבה אליפות בארץ מחוץ למכבי ת״א, הבנאדם הביא להפועל פאקינג ירושלים אליפות, לפני שנה זה לא היה נקלט, מה הייתה מכבי חיפה בלעדיו ותראו אותה בלעדיו היום.
    ומה עם מילה על המספרים שלו, נק׳, ריב׳, אס׳, זר שחושב קודם כל על למסור לפני לקלוע, שחקן שהסטט׳ לא מעניינת אותו, והכי חשוב הוא מנהיג.

מילה על טאקר, איזה זר גדול, הקנדציה הקצרה שלו בבני השרון עם 4 וחצי שחקנים כשהוא, קלנסי וג׳יימס מחזיקים סדרה שלמה נגד מכבי ת״א של פיני והגיע להם לעלות ורק בגלל דק׳ אחרונות לא טובות וטעויות שופטים והם היו מדיחים את מכבי ת״א ברבע הגמר.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאפשר עוד הרבה שעות לדבר על זרים וכמה טובים הם היו. אהבתי את דובראש עידן. אנדרו קנדי היה תותח. שחקן קילר ובחור מאד נחמד.

על דונטה אפשר אכן להגיד שהוא לקח למכבי שלי אליפויות, אבל כמו שעידן כבר אמר, היו שנים שזה באמת היה נס שקבוצות אחרות היו לוקחות למכבי תואר. היו קבוצות שבאמת היו קרובות מאד והיות שלפני שנה מכבי חסרה למעשה את רב שחקניה הטובים האליפות של ירושלים אולי היסטורית, אבל היא עם כוכבית. מה שדונטה עשה בחיפה הרבה יותר מרשים, אבל זו דעתי.

לחזור למציאות. מכבי הולכת לעשות עבודה מהחתמת מקל. היות שפארמר לגמרי לא מחובר לקבוצה אני חושב שזו החתמה בסדר גמור. לאור הנסיבות מקל לא יותר גרוע מפארמר.

11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אתה חווזר לאליפויות בשיטה של משחק אחד כאילו שזה משנה למישהו. כבר רשם לך ארז שאותו דונטה הפסיד 5 מ-5 עד שהגיע למשחק השישי וניצח. שחקן טוב? כן הוא שחקן מצויין. מנהיג? ממש לא וליאור כבר רשם מדוע. בין הזרים הטובים ששיחקו פה? לפחות לא בעשירייה אם לא מעבר לכך.

12. yakov_y YNWA

אני בטוח שאני הבנאדם היחיד בכדור הארץ שחשב על זה אבל... ג׳ורדן פרמאר בהפועל ירושלים, יכול לצאת מושלם.

13. DRORIKO Member

אני אשמח לראות את זה כמו שאני שמח לראות את איתי שכטר במכבי חיפה

14. Roma מנהלים

לא רק אתה תאמין לי. פארמר לא שכח לשחק כדורסל תהיה בטוח, לפעמים שחקן פשוט לא מצליח בקבוצה מסוימת(כן אני זוכר שהוא הצליח בעבר במכבי).

15. DRORIKO Member

רומא, ראית את הירידה החדה של ג'ורדן כבר בלייקרס אחרי כל הפציעות שלו, ואחרי זה הגיע הכישלון בטורקיה ועכשיו הכישלון פה. זה כבר מעבר לשחקו שלא מתחבר לקבוצה ספציפית. ובינינו זה לא שהוא לא קיבל את כל התנאים להצליח פה, התייחסו אליו כמו למלך,בכל מובן אפשרי. הבן אדם סוס מת אין מה לעשות.

מצב נושא:
הנושא נעול.