הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

לדעתי אם תהיו בגמר נגד ירושלים אתם תנצחו אותם.
    ירושלים לא מרשימים יותר מדי.

2. DRORIKO Member

אם אלכסנדר ותומאס ישחקו זה סיפור אחר.
    ראשון זאת קבוצה שכבר ברבע התחברה, למעשה היא התחברה כבר בתחילת העונה וגם עשתה מסע יפה באירופה, אבל נכנסה להקפאה של כמה חודשים(מה שהביא לפיטוריו של דרוקר)

3. Roma מנהלים

אלכסנדר ותומאס יישחקו בוודאות. יכשירו אותם. אני מאמין ששחקן עולה הפרקט כל הפציעות נשכחות אבל נראה בתחילת המשחק.

היה לנו סגל אימתני שהיה אמור לדרוס את ראשון לציון גם אם הם התחברו והוציאו 150%. דונטה סמית', אדגר סוזה - לא השתלב, AJ רולנד, דאנקן, גפני והולמן בגזרת הזרים ובישראלים אליהו ולהפרין שעוד היה שווים יותר מ-5 דקות משחק בנוסף לבר טימור ומנקו.

4. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכתבות ששיתפת - אחת של סירוב של הפועל ירושלים מ2004, כשאנחנו יודעים היום שבכל השנים האחרונות הם מכוונים להגיע לליורוליג.
    אחת של חולון מ2008 - שאני לא יודע מה היה מתווה הבעלות שם ב2008, אבל כמה שנים אחרי רכשה אותם קבוצת בעלים פרטיים שתומכת בהם כלכלית ביחד עם העירייה. והם גם שיחקו מאז באירופה.
    ואחת של חיפה - שבכוונה לא הכללתי אותה בשלושת הקבוצות שהיו הולכות לאירופה ע"פ מיקום.

אתה כותב שהפועל תל אביב דלת תקציב. רק שבעולם שאני תיארתי, שבו האלופה של הליגה הולכת ליורוליג, אז האלופה של הליגה תקבל מהזכייה שלה באליפות בוסט ענק של ספונסרים ומשקיעים. אני חושב שלשווק את הפועל תל אביב האלופה שבשנה הבאה הולכת ליורוליג זו משימה מאוד לא קשה.
    ואגב, אם הסף הוא 4 מיליון יורו אז הפועל אפילו פחות רחוקה משם ממה שחשבתי, התקציב שלנו העונה בלי אירופה ובלי כלום הוא 2.5 מיליון יורו. של חולון 3 מיליון יורו.
    בטווח הקצר, ברור לי שהשתתפות של שנה אחת ביורוליג לא תהפוך את הפועל תל אביב לאימפריית כדורסל מקומית. גם לא טענתי את זה מעולם.

מאמין לך שיש קבוצה באדריאטית שבספק ליורוליג בגלל עניין כלכלי, תסכים איתי שיש גם הרבה קבוצות שכן מוצאות את הדרך לשם.

ולא הבנתי מה מכבי השקיעו ביורוליג, חשבתי שהם לא אחראיים לשיריון שלהם?
    וברצינות, זה שמכבי השקיעו ביורוליג ממש מזיז. אם הם השקיעו אז הם אשמים ענקיים במצב של הכדורסל האירופאי ומגיע להם שכל מה שהם השקיעו ירד לטימיון.
    אין לי בעיה שבעלים עשיר יהיה הפקטור להצליח ביורוליג, זה המצב גם היה המצב בכדורגל עד הFFP. הבעיה שהיום בכדורסל הישראלי, גם בעלים עשיר לא יכול להבטיח לך הצלחה, כי אתה יכול לזכות באליפויות מפה עד הודעה חדשה בליגה המקומית מבלי להעפיל למפעל אירופאי בכיר.

5. Telkiyski Member

ברגע שהטיעון הנגדי הוא כל מיני ספקולציות של אם (כמו הקביעות הנחרצות פה על איך אף קובצה ישראלית אחרת לא יכולה לשחק במפעל הבכיר באירופה חוץ ממכבי) - אפשר לסגור את הדיון הזה מבחינתי.

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אפשר לספר לך סוד על המילה האחרונה שלך?
    בליגת האלופות מקבלים יותר כסף על ניצחוi מהיורוקאפ וממש לא רחוקים מהיורוליג.
    רוצה עוד סוד? הליגה הזאת די פתוחה לכולם. היא שייכת לפיב"א שהליגה הישראלית חתמה איתו על הסכם (כמו שהיורוליג חתם עם גרמניה, למשל)
    ישראל ספורט - מנהלת הליגה תשתף פעולה עם ליגת האלופות של פיב''א

אה כן - מקורות:
    "Clubs will receive €40.000 per victory in regular season, €70K in playoffs" | Eurohoops
    The EuroCup and Basketball Champions League economics | Eurohoops

יש לך את כל האמצעים להגיע למפעל אירופי בכיר ועם לא מעט כסף מבלי שאתה תצטרך להשקיע שקל בכניסה אליה. אבל משום מה היורוליג, ש10 המשרויינות בו השקיעו בו הרבה כדי להפוך אותו לכזה שאתה רוצה להיות בו, הוא הבעייתי.
    יש לי הרגשה שאם מחר 4-5 קבוצות "גדולות" יחליטו שמתאים להם צ'מפיונס וילכו לשם, ויצליחו להפוך אותו (מבחינת המסביב) למשהו דומה ליורוליג - פחות יהיה אכפת לך מהיורוליג והשיריונים בו.

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ירושלים מוותרת על היורוליג, חולון וחיפה מוותרות על היורוקאפ. תתפלא, זה אשכרה קרה.
    קטע מפגר שלמי שאין גב כלכלי לא רוצה לעשות הרפתקאה כזו.

אה עכשיו ירושלים רוצה, כי יש לה בעלים עשיר ו10 מיליון דולר תקציב. איזה קטע - שוב, למי שיש כסף רוצה ויכול, ולמי שאין, לא.
    מרגיש לי מוכר.

אבל אני לא מבין, קבוצות עם תקציב ממש קטן אמורות לעוף על זה הרי זה מביא טריליונים, אז למה וויתרו?

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  8. Telkiyski Member

אז מה אתה בעצם אומר?
    בוא נמשיך עם השריונים ובוא נמנע מקבוצות שאינן מכבי את האפשרות לשחק במפעל האירופי הבכיר - כי גם ככה הן לא ירצו להשתתף בו.

כלומר אתה כבר קבעת עבור חולון (חולון 2018, לא חולון 2008...) והפועל תל אביב שהן בכל מקרה לא ירצו להשתתף במפעל האירופי הבכיר גם אם תהיה להן אפשרות, כי אתה כבר החלטת בשבילן שלא ייהה להן תקציב לזה.
    יפה מאוד.

אני אומר בוא נשריין לליגת האלופות את מילאן ומנצ'סטר יונייטד ולא ניתן בחיים אפשרות ללסטר, אתלטיקו או נאפולי להשתתף במפעל כי הן גם ככה לא ירצו בזה. אני יודע תאמין לי.

במילים פשוטות, מי אתה (לא אתה ספיציפית כן?) שתקבע לי אם אני יכול או לא יכול ואם אני רוצה או לא רוצה להשתתף במפעל האירופי הכי בכיר ביבשת?

תן לי את הזכות לנסות, אם אני לא ארצה אני אוותר מרצוני. למה שאתה תקבע לי?

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

@הרצליה עד המוות

ליגת האלופות הוא המפעל השלישי של אירופה, וכמות הכסף שמקבלים על ניצחון לא תשנה את זה(מה עם הרווחים שלא מגיעים ישירות מהמפעל?). העובדה שקבוצות מוותרות עליו לטובת היורוליג והיורוקאפ יותר משנה. עצם זה שהמפעל הבכיר של פיב"א יותר קרוב למפעל המשני של היול"ב מאשר לבכיר, יותר מחזקת את הטענה שלי.

אתה יכול להסביר לי את המשפט האחרון של ההודעה שלך? כי באמת לא הבנתי את הנקודה. אם 4-5 קבוצות גדולות ילכו מחר לצ'מפיונס ע"י שיריונים והמפעל הזה יהפוך ממפעל שמעפילים אליו ע"פ מיקום למפעל שיריונים, הוא יהיה מתועב לא פחות. אם 4-5 קבוצות גדולות סתם יחליטו שנשבר להן ממה שהולך ביול"ב? פנטזיה, מה אני אגיד לך, המצב האידיאלי מבחינתי הוא חיזוק המפעלים שתומכים בהעפלה ע"פ הצלחה ולא ע"פ שיריונים. נראה לי שאני צורח את האג'נדה הזאת בכל הודעה שלי.

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מצידי שישימו את נס ציונה ביורוליג ל20 שנה. למכבי יש בעלים עשיר שנותן לה יתרון וגם מנויים במחירי על. כנל למילאנו ולריאל בפרופורציה המתאימה להן.

לאורי אלון יש כסף גדול שמקנה לו יתרון על הפועל ת"א. לא השיריון המגוחך ליורוקאפ. תהיה נגד זה כמה שתרצה, זה לא מה שמביא לו יתרון כלכלי עליך.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

11. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מתעלם פה מנקודה ממש מהותית פעם אחר פעם.
    סבבה, זורם איתך שהיתרון של ירושלים נובע מהבעלים העשיר שלהם ותו לא.

למה שבעלים עשיר ירכוש וישקיע סכום משמעותי בהפועל תל אביב/גלבוע גליל/נס ציונה/הפועל ראשון לציון? הרי האליפות פה, בין אם היו סדרות ובין אם לא, לא שוות שום דבר. תקרת הזכוכית שהוא יכול להגיע אליה זה לנסות לבנות סגל שיתמודד עם תקציבי הענק שמכבי תל אביב מעמידה שנה אחר שנה, והוא יצא עם חור בכיס גדול פי כמה וכמה מזה של בעלי מכבי תל אביב, כי הם יכולים לגבות את התקציב שהם מעמידים בזכות היורוליג. איך אותו בעלים יגבה את התקציב שאמור להתחרות עם מכבי תל אביב?

אתה מבין שאחת הסיבות הגדולות שמקשות על מציאת משקיעים בכדורסל האירופאי והישראלי, הוא הנימוק שכתבתי לך למעלה?
    אתה לא מסכים איתי שאם תקרת הזכוכית הייתה יותר גבוהה ממה שכתבתי, היה להפועל תל אביב(לצורך העניין) הרבה יותר קל לעניין משקיעים?

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

לא רק זה, הפועל היו יכולים להשתתף ביורוקאפ אם היו רוצים, אבל הם לא "כי הם מחרימים את הנהלת היורוליג" מאד בוגר

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO
    הפועל ת"א (מחלקת כדורסל) חיה על שנאה. אגיד זאת שוב. רמי כהן יכול לעשות מאמצים למצוא לעצמו משאבים כלכליים בעצמו, אבל עדיף לו לתקוע מקלות בגלגלה של מכבי מאשר לפעול בעצמו שקבוצתו תגדל. להרוס יותר קל מאשר לבנות. אורי אלון נכנס לתמונה והנה יש הצלחה גם בירושלים. אם יצליח בצורה סדירה ביורוקאפ אני משוכנע שבסוף הם ישחקו ביורוליג. אני אשמח אם זה יקרה. למה לא? מכבי לא קיבלו את השריון כי "דון שימון" שילם שוחד לכל אירופה. לא, עם המון עבודה קשה מכבי עשתה לעצמה שם באירופה. 4 גביעי אירופה לא נקנו בכסף...

אז הנה יש לאדומים אחלה הזדמנות לפתח הזדמנות מצוינת בשביל לגדול. שני ניצחונות והם אלופים. ואז? כן, מה יקרה אז? יערכו חגיגת אליפות מלאת שנאה או שמה ישתמשו לצלחת כדי באמת להשתפר ולקרוא תיגר ספורטיבי על מכבי וירושלים? כולנו יודעים מה יקרה...

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  14. Roma מנהלים

http://images.one.co.il/images/d/dmain/ms/gg1350448.Xxx

לכאורה אולטרס הפועל ת"א ריסוס מכבי לגז בסמוך לאולם.

עבדתי עם ניצולי שואה, פשוט בושה האוהדים האלו שריססו וכדאי למשטרה העלובה הזאת כבר לתפוס אחד ולהפוך אותו לשעיר לעזאזל.
    לא מבין את כל הסובלנות שיש כלפי האמירות האלה. נשבר הזין.

היום אני פרו מכבי, הלוואי ישחטו אותם 20 הפרש. בחמישי הם כבר יקבלו את שלהם :)

---

???: ???? ?? ????????, ??? ???? ????? ?????

אלכסנדר בספק גדול, חולון עדיין בשלהם עם האיומים ואוחיון פתאום בסגל. רק שיתקיים המשחק מחר כי הכרטיס כבר שולם.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  15. DRORIKO Member

גבר אתה אוהד רומא, אני לא צריך לספר לך מה הולך בין האולטרס שלכם לזה של לאציו(שלא לדבר על מה שהולך בדרבי של טורינו) ההתבטאות עם הגזים היא מכוערת, אולי הסתה, אבל זה חלק משנאה ספורטיבית. עדיף שהמשטרה תתעסק בדברים יותר חשובים.

מצב נושא:
הנושא נעול.