הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הראיון הכי מיותר EVER.

הוא הזכיר את המילה ״פרופורציה״ כל-כך הרבה פעמים שאני מציע לו לקחת פרופורציה לגבי המילה הזו.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. Roma מנהלים

מנסה להוריד את הלחץ סביב ההנהלה והצוות המקצועי מצד הקהל שהתחיל כבר בשריקות בוז ויציאה לפני סוף משחקים. המשחקים האחרונים בארנה כבר לא מפוצצים כמו בתחילת העונה.

מספיק כבר עם אנשי מקצוע דרג ד', אנחנו רוצים להתקדם.

3. yakov_y YNWA

ג׳נגיט בדרך החוצה מהפועל י-ם, הייתי מביא דווקא רכז טבעי שמוסר יותר ופחות קולע, רולנד הוא ההפך, טימור והלפרין לא רכזים, יחד עם הדקות שאני מניח שמנקו יקבל ובצדק הקו האחורי של הפועל ירושלים יהיה נהדר ואז יהיה לשבור את הראש רק בעמדת הסנטר פחות או יותר.

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ג׳נגיט זה השחקן היחיד שעוד התרשמתי ממנו לטובה בבנייה של הקבוצה העונה.
    קלעי מצויין לדעתי. הוא הבעיה האחרונה של ירושלים העונה.

בלי קשר שאם הבעלים חושב שהאחראי הישיר של הבנייה הוא מצויין אז לא רואה מה צופה העתיד של ירושלים.

5. Roma מנהלים

קלעי מצוין? טוב הייתי אומר אבל רק זה וזה לא מספיק. הבחור קולע טוב ולא מצוין והוא פשוט לא מסוגל לייצר לעצמו בנוסף לחדירה בינונית מינוס.

בקבוצה שהוא צריך להיות שחקן משלים סטייל ג'סי קארול בריאל מדריד הוא שחקן מדהים. בירושלים שהוא אמור להיות מהמובילים הוא לא מספק את הסחורה.
    ואני מת על השחקן הזה עוד מימיו בסיינה. מזכיר לי את יבזורי אמריקאי(כמובן יותר טוב ממנו אבל זאת סכלת היכולות של השחקן).

כמובן להשוות אותו לברייסי(קולע ויוצר) זה פשוט מגוחך אבל זאת לא בדיוק אותו עמדה ופה הטעות הגדולה של ההנהלה. ג'אנינג היה צריך להיות תוספת לרייט ולא במקומו.

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מחר ברוממה בלי סמית', רנדל ואמבקווה.

חגיגה ירוקה.

7. VAR Member

מותחים את הגבול איתנו. מנסים לראות עד כמה גדול צריך להיות ההבדל בין המותג "מכבי תל אביב" לבין מה שהיא שווה בפועל על הפרקט על מנת שננצח.

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

גם בשנה שעברה טחנתם אותנו בסוף העונה שהתחיל גל הפציעות (גם אז לדעתי באנו בלי גבוהים בכלל). מילא זה היה גמר גביע, אבל זה סתם משחק ליגה ברוממה מה שאומר שגם ככה אני נוטה אליכם.

אבל מדהים איך שנה שנייה ברציפות מגיעים למשחק נגדכם בלי גבוהים. מחר נצטרך להסתדר עם אופייבו ושגב כ-4 (ואופייבו ישחק הרבה 5 אז נשארנו עם שגב ואילתורים סטייל פניני). לא למדנו כלום. באקנר בטריפל דאבל קליל.

9. Roma מנהלים

עכשיו אני קולט שאשדוד מקום שביעי ומכבי שני וכלומר הם ברבע גמר בסדרה כרגע. למרות שזה הולך להשנות עד אז.. אני עכשיו חותם על זה כי אשדוד וצביקה יכולים להעיף את הצהובים כבר עכשיו :)

מצחיק שאילת שהייתה בגמר בשנה שעברה בסכנה ולא בטוח שתצליח להתברג לרבע גמר.

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

וזה באמת בלתי יאמן מה שקורה לנו מאפריל שעבר. אז או קיי נפצעו לנו שחקנים בסיום העונה כאלה ששיחקו המון כל העונה (סמית', יוגב, סיל), מבין לגמרי והגיוני והתרעמנו כל הזמן שסמית' משחק 40 דקות 3 פעמים בשבוע וזה יבוא לנו בהפוכה. וזה בא.

אבל מה שקורה העונה הוא הזוי. יוגב נהיה יותר פצוע כרוני מרנדל, על סמית' שומרים בכפפות של משי והוא נח הרבה מאוד אבל הנה שוב הברכיים הגמורות שלו ואמבקווה שלא נראה לי הפסיד משחק אחד בבאמברג שנה שעברה מצטרף למסדר. על רנדל אין מה להרחיב כי הכל ידוע.
    שילוב של טימטום מוחלט וגם חוסר מזל.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  11. VAR Member

מה, בחסימות? כי לא נראה לי שהוא מסר 10 אסיסטים לאורך כל הקריירה שלו.

12. Roma מנהלים

אני חושב שהוא התכוון לדאבל דאבל. אנקר נגר מידי בשביל טריפל דאבל, מעטים השחקנים בליגה שיכולים להגיע לטריפל דאבל והיחידים שעולים לי לראש זה כמובן דאנטה ומונרו כלומר עמדות 3-4 שיודעים למסור בנוסף לריבאונד. אליהו היה קרוב מאוד שבוע שעבר לבצע טריפל דאבל.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי מגיעה למכבי חיפה עם קו קדמי של שני שחקנים בלבד...אייק ושגב. ברור שגם פניני ישחק כמספר ארבע. יש למישהו מושג אם בנדר בריא?

המצב הזה בלתי נסלח ומבחינתי בקיץ נשחרר את דווין ורנדל. שני חבר'ה על הכיפאק, אבל ככה אי אפשר יותר.

14. VAR Member

מחליפים?

(לא שאני מתנגד חלילה. רנדל הוא פחות או יותר השחקן שהכי הייתי רוצה לראות במכבי חיפה כרגע)

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי ליאור.
    אם רנדל עוזב אז הוא ימצא בקלות קבוצה בחו"ל. אם ישאר במכבי אז שישחק רק ביורוליג. הבחור פצוע כרוני וגופו לא מצליח להיות בריא לעומס של שני משחקים בשבוע. גם דווין סמית' גמר את הסוס. ראו השנה יופי באירופה שזה כבר לא זה. תמיד אמשיך לאהוב אותו, אבל גופו מסרב לשחק פעמיים בשבוע.

מצב נושא:
הנושא נעול.