הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

כל הכבוד, מחווה יפה מאוד של המועדון.

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ברור...רואים שהם גדלו במכבי :)

idans10 אוהב/ת את זה.
  3. Roma מנהלים

גדלו רע ועכשיו עוברים חינוך מחדש עם קצת ערכים :)

---

אם עסקנו כבר בשני ה"ישראלים הבכירים" שלנו אז כדי באמת שיתחילו להתעורר. האמת העונה כל כך מיותרת עכשיו עד הפלייאוף פשוט שיעמומון מוחלט אבל קריטי לקראת הפיינל פור וקביעת מיקומו.

אני מקווה שדני פרנקו יצליח להעיר את הקבוצה המתה הזאת. פיינל פור בירושלים זה יתרון אדיר לנו ובעצם לכל קבוצה שתרצה לנצח את מכבי שהיא הפיבורייטית עדיין ולא יצליחו לשכנע אותי שלא. יש דברים לפעמים יותר חזקים מכישרון.

4. yakov_y YNWA

ג׳סטין הארפר, אקס הפועל ת״א חתם בפיסטונס לחוזה של 10 ימים.

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

84-83 חם חם לחולוניה על הפועל עם עוד הצגה של קלייבורן והרוש אף על פי שהישראלי החטיא 2 קריטיות מהקו ונתן ללימונד שהגיע למצב לא רע אפשרות לנצח.

הפועל בצרות ושבוע הבא בסיום העונה הסדירה אצלנו בהיכל.

6. Roma מנהלים

סה"כ משחק מאוד מהנה ואני שמח שחולון ניצחה.
    הפועל תל אביב צריכה לשקול לפטר את אברהמי, מאמן בינוני אפילו בסטנדרטים שלנו.

---

רוזנפלד זה טיוס לעניים. שחקן טוב מאוד לליגה שלנו.

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

חבר טוב שאוהד חולוניה טוען שכבר כמה שנים (העונה קצת בירידה, אבל בשנים קודמות) מכבי הציעו לו להיות סנטר שלישי שלה והוא מסרב כי הוא מאוד מחובר לחולוניה וכמובן נהנה מהמעמד שלו.

יפה בשבילו. אנדרייטד גדול בליגה שלנו.

8. c_web Member

ניצחון מתוק מאוד, אבל הקרב האמיתי הוא שבוע הבא נגד קרית גת בבית.
    אווירה נהדרת באולם, הקהל של הפועל התקוטט עם האבטחה במהלך הרבע השני. לא ברור מה הלך שם.
    רוזפלט? לא כזה מדהים כמו שעושים ממנו לדעתי. רך בהגנה, יודע לסיים רק בתוך החצי עיגול שבתוך הצבע (ולפעמים עושה זאת ממש נהדר). מה שכן הוא נלחם כל שבוע.

9. Hapoel_Tel_Aviv Member

שרון אברהמי צריך ללכת הביתה. וביחד איתו גם באטל שבתחילת העונה עוד הערכתי אותו.
    מי ששמר את הפועל במשחק זה תמיר בלאט שהוא 2 רמות מעל באטל אבל עדיין לקוי בהגנה.
    מה שהלך מתחת לסל ברבע הרביעי זה בעיה גדולה ואני לא רואה איך אפשר להשאר ככה בליגה.

האולם בחולון יפה אבל לא אהבתי את האקוסטיקה הנוראית שבו, האולם גבוה אבל היציעים לא. בכללי זה מסוג האולמות שאולי רואים את המשחק כמו שצריך אבל אתה מרגיש מנותק קצת מהמשחק וממתן אותך בהרגשות וכאילו המשחק חולף לידך, זה קורה גם בנוקיה
    יכול להיות שזה בגלל ששמו אותנו למעלה אבל הלמעלה לא כזה גבוה כמו בנוקיה או ארנה נגיד.

10. DRORIKO Member

עוד לא יצא לי להיות בקריית שרת,אבל חבר שלי שאוהד חולון בא לכל משחק ואומר לי שהם הצליחו לשמר את הקרבה של האוהדים לשחקנים שהיתה בפחים. ככה שמבחינת החולונים האולם סבבה, עכשיו רק נשאר שגם הקבוצה תהיה :)

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הנהלת מכבי החליטה לבטל את ההסעות המסורתיות לאילת. בעקבות כמובן המחאה. אי לכך לא יהיו אוהדים של מכבי באולם בגין היום.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

12. Roma מנהלים

נפלו על השכל בהנהלה שלכם? מכבי במיוחד השנה צריכה את הקהל ולא את הרולקסים(לא יגיעו בכלל אם הגמר לא יהיה במנורה וגם אז בספק).

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

כן, שמעתי כבר את השטות הזו של ההסעה לפני שבוע. שיחפשו את האוהדים אח"כ. הבעיה שגם האוהדים האמיתיים מפוצלים ביניהם. חלק לא מסכימים לא לעודד בדרבי כי זה דרבי. כאילו מי ישמע איזה דרבי קשה יש לנו. סעמק הדרבי וסעמק ההנהלה המסריחה הזו. לא מתכוון לצפות בקבוצה הזו עד שההנהלה הזו תחזור לשפיות (למעט דקות בודדות מגמר הגביע אני גם עמדתי בזה לא רע). גועל נפש ובושה וחרפה מה שהכסף עושה להם. בחיים לא נגעלתי ככה מהנהלה של קבוצה שלי.

14. DRORIKO Member

קצת על התקשורת:
    אם סיכמנו שגור שלף הוא הבוני גינצבורג של הכדורסל אז אלון שטיין הוא התומר קשטן של הכדורסל. הבן אדם מסוגל להרדים את עצמו.
    על עמי נאווי לא צריך להרחיב את הדיבור, עצם זה שהבן אדם בן 50 ומסתובב עם כובע אומר הכל. את שמעון אמסלם היה צריך להשאיר על האי.

אני באמת מתחיל לחשוב שהפרשנים בכדורסל גרועים כמו אלה של הכדורגל. אדלשטיין הוא היוצא מן הכלל, כמו שאורי קופר הוא היוצא מן הכלל.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אנחנו קבוצת רבע שלישי ממש טובה מסתבר.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.