הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

וואו. תודה לירושלים שנותנת לנו סיבות לחייך קצת בעונה המחורבנת הזאת.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Milanista אוהב/ת את זה.
  2. Milanista Member

אם פרנקו מסיים את העונה זה יהיה סוג של נס. יש גבול למספר ההשפלות המביכות שאפשר לספוג בלי לשלם את המחיר.

3. Roma מנהלים

חבורת אפסים. בדיוק ממה שחששתי שהכסף הגדול הגיע. זה פשוט זריקת זין על הקהל.

אני לא חושב שבהנהלה מבינים את ההשלכות של איבוד אירוח הפיינל פור בארנה. מכבי תל אביב קבוצה יותר בפער משמעותי לטעמי בהיכל אבל אנחנו בכלל לא צריכים לדבר על מכבי אחרי החודש האחרון.

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

היא גם הפסידה לאילת ובקושי רב ניצחה את נהריה והפועל תל אביב. המשחק היום רק ממשיך את המגמה.

5. DRORIKO Member

מאמין שפרנקו ילך הביתה. גם לסבלנות הראויה להערצה של אלון יש גבול

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממה שאני מבין ניצחון בדרבי יבטיח למכבי את המקום הראשון? וכל זה אחרי ליגה סדירה כזאת גרועה? קצת עקום בעיניי שירושלים לא ראשונה בגלל שהיא ניצחה אותנו פעמיים. אז הפרש סלים עושה את הנזק לאלופה.

את האמת שאני לא רוצה שנזכה באליפות רק בגלל ההנהלה. מבחינה מקצועית נראה לי שהיתרון בארוח הפיינל פור לא אומר הרבה. מכבי פגיעה גם בבית. כרגע אני שם את כספי על מכבי חיפה. אולי באמת מגיע להם את האליפות. כבר אמרתי מספיק בעבר שאני רוצה שקבוצות יעלו במדרגה לכיוון מכבי, אבל העונה נראה ששתי המובילות ירדו בעצמן כמה מדרגות. אני באמת חושב שאף אחד מרוויח ממה שקורה עכשיו בכדורסל הישראלי.

לגבי פרנקו, לפטר מאמן עכשיו? לדעתי זה לא יקרה. אני מעריך שהוא יסיים את העונה. סביר להניח שהוא עף בקיץ עם או בלי אליפות.

נערך לאחרונה ב: ‏1/3/16
  7. VAR Member

אתה מבין לא נכון, ניצחון על הרצליה והמקום הראשון שלהם.

זה יותר אגו מסבלנות. הוא הרי זה שאמר לפני שבוע-שבועיים שפרנקו הוא המאמן הכי טוב בארץ. הוא ייצא די מגוחך אם הוא פתאום יפטר אותו.
    מה שכן, אם הוא מאמין שיש פה סבוטאז' והוא פשוט חורק שיניים עד הקיץ ואז יעיף את כולם ואת פרנקו ישאיר - He earned my respect.

8. DRORIKO Member

האליפות סופר חשובה לאלון, אולי אפילו יותר מאירופה. לפטר מאמן בעת הזאת זה הכי נכון כי למאמן החדש יש את כל הסיבוב השלישי בשביל להתחבר לקבוצה. זה לא שאתה מחליף מאמן באמצע הפליאוף.

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

בניגוד למכבי שבנתה מלכתחילה קבוצה מזוויעה וטיפ טיפה השתפרה עם מקל - ירושלים התחילה את העונה עם יינסי גייטס וברייסי רייט בקאדר. רק אומר.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

10. DRORIKO Member

גם איזי שרצקי אמר שהוא מעולם יפטר מאמן ושבוע אחרי זה פיטר את חסארמה. אם אלון יודע מה נכון לו הוא צריך לפטר את פרנקו, אגו שמגו הוא יודע שאם הוא יקח אליפות אף אחד לא יזכור שבפברואר הוא סתר את עצמו.

11. VAR Member

איזי זו הדוגמה שלך? איזי הוא דושבג מסריח וראינו כמה המהלך הזה עזר לו. הם 3 נקודות מהקו האדום.
    הפועל ירושלים קבוצה מסורטנת עם מנטליות של ילדה בת 15 שהחבר הראשון שלה זרק אותה. את זה אף מאמן לא ישנה בזמן שנשאר עד סוף העונה. עונה הבאה אלוהים גדול.

הסיכוי שירושלים תיקח אליפות עם פרנקו זהה לסיכוי שהיא תיקח אותה בלעדיו.

idans10 אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

העיקר שזרקו את ברייסי כי טענו שהוא "מביא אנרגיה שלילית לאימונים" אבל השאירו את הפרימדונה הכי גדולה שדרכה כאן

13. Roma מנהלים

אין טעם להכניס את ברייסי למשוואה. אני מעריץ של השחקן הזה, אם היה נשאר היה השחקן הכי טוב בליגה, אבל אין טעם כי הוא אשם לא פחות בסיפור הזה.

לגבי דנטה אני פחות מודאג. הבחור בסופו של דבר ווינר(לפחות בליגה שלנו), אי אפשר לטעון אחרת, הוא יגיע למאני טיים לדעתי. השאלה מה עם הישראלים הבכירים ושאר הזרים שאני בספק גדול.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ממש הבנתי מה קורה בסיבוב השלישי...יש עוד איזה 12 משחקים כולל המחזור הבא. החלפת מאמן היא אופציה, השאלה היא מי מועמד אז? פיני גרשון...?

15. DRORIKO Member

12 משחקים זה מספיק זמן למאמן להנחיל את השיטה שלו,וככה הקבוצה באה מוכנה לפליאוף. אם מתכוונים לפטר את פרנקו אז רק עכשיו, אם לא אז להשאיר עד סוף העונה ולקוות לטוב.

מצב נושא:
הנושא נעול.