הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ירושלים חתכה את פישר.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

החלטה נכונה שלדעתי הגיעה באיחור.
    הייתרון היחיד של פישר היה שהוא ישראלי.

3. Raulito Madridista

אמנם בן קפלן לא האדם האובייקטיבי עלי אדמות, אדום בנשמה, ובכל-זאת:
    בכדורסל הישראלי לא היה כאורי אלון
    טור מדויק שלו מההבנה המצומצמת שלי בכדורסל על כך שאורי אלון מירושלים מציב אלטרנטיבה אמיתית למכבי בניגוד לשאר האלופות שהיו פה בכדורסל בעונות האחרונות או בכלל והוא ללא ספק פורץ דרך; על כך שעונה שנייה ברציפות ללא אליפות תהיה מכה קשה מאוד למכבי ת"א; ועל צחוק הגורל - הפיינל-פור של הליגה היה הדבר הכי גרוע מבחינת מכבי ת"א בזמנו והיום, כשירושלים מנצחת אותה כבר פעם שלישית העונה ולא ממש 'מתרגשת מכך' - זה הסיכוי היחיד שלה לזכות בתואר.

http://images1.ynet.co.il/PicServer4/2016/03/24/6898304/1.Xxx

Roma אוהב/ת את זה.
  4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בראייה היסטורית, במידה וירושלים יעשו ריפיט, הוא צודק. בפועל, היחידה שמערערת על שלטונה של מכבי היא מכבי עצמה. המזל הגדול של אלון הוא נקודת הזמן בה נכנס לירושלים; אני משוכנע שתחת קליין היו לירושלים קבוצות טובות ומוכשרות יותר, אבל למזלו הרע כך גם למכבי.

מקווה כמו רבים לדעתי שהשתיים תקבלנה סטירה מצלצלת על ההתנהלות שלהן אם וכאשר מכבי חיפה תצליח לזכות באליפות העונה.

idans10 ו-yakov_y אוהבים את זה.
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בפועל, היחידה שמערערת על שלטונה של מכבי היא מכבי עצמה.

וזה כל הסיפור. אם הפועל ירושלים היו בשנתיים האחרונות לוקחת אליפות מול מכבי טובה הייתי נותן הרבה כבוד לאורי אלון. אם במקרה מכבי חיפה תקח העונה אליפות אז בכלל אין להתייחס לאלון כי מכבי חיפה עם הרבה פחות כסף מירושלים מאיימת כבר הרבה יותר זמן על מכבי מאשר האלופה הנוכחית.

כל הכבוד לאורי אלון שמשקיע בקבוצתו, טוב לכולנו שהוא עושה את זה, אבל אפילו אליפות העונה לא תעביר את ההגמוניה לירושלים. לפני שנה חצי קבוצה של מכבי היתה פצועה, השנה ההנהלה הרכיבה קבוצה פשוט נוראית. באמת, ברכות על האליפות לפני עונה, אולי גם העונה, אבל לא אלטרנטיבה ולא בטיח. אם הנהלת מכבי תועיל בטובה לחזור לעבודה אז לא מן הנמנע ששוב כולם ייראו את הגב של מכבי.

6. Roma מנהלים

מה שאתם אומרים בעצם: " אם ירושלים תיקח אליפות גם השנה, זה כי אנחנו חלשים, שנה שעברה לקחתם בגלל הפציעות".
    יאללה צ'או מהסרט שאתם חיים בו. זה נכון ועדיין גם השנה אנחנו קבוצה חלשה אז אני יכול לומר בביטחון מלא שגם אם תתחזקו ותשתפרו, מה שיקרה ככל הנראה, גם ירושלים תתחזק אז....
    יתרה מכך, מוכן לקחת גם 5 אליפויות רצוף מול מכבי חלשה, לא באמת מעניין אותי מול איזה מכבי אני מתחרה, וזה לא אמור לפגוע בהישג של אורי אלון.

" אם הנהלת מכבי תועיל בטובה לחזור לעבודה אז לא מן הנמנע ששוב כולם ייראו את הגב של מכבי " - אני אדבר עם אורי אלון שיעזוב כי לא משנה מה הוא יעשה בעצם זה לא תלוי בו ובקרוב מכבי מתעצבנת.

שחצנות זה תמיד הייתה תוכנה של אוהדי מכבי.

VAR אוהב/ת את זה.
  7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Roma,

אי אפשר לדעת מי תתחזק ומי לא בתוצאה הסופית, ובטח שאי אפשר לדעת אם אחת תתחזק ותשתפר כך גם בוודאות השנייה.

לגבי הנקודת המרכזית והציטוט שהוספת, אני מסכים לחלוטין - זו ראייה מנותקת מהמציאות - ואורי אלון בהחלט מייצר אלטרנטיבה אמיתית.

8. Hapoel_Tel_Aviv Member

למרות שאני מסכים עם הטענות של אוהדי מכבי על כך שמכבי טובה הייתה לוקחת אליפות ועל זה שירושלים היא לא יותר מידי מעל הליגה השנה, עדיין המהלך שאורי אלון זה מהלך שלא יודע אם עשו בכדורסל, אני מדבר על ההחתמה של ליאור אליהו ויותם הלפרין לירושלים מה שהתחיל למעשה את כל קריאת התיגר הזאת על מכבי ובאמת אלנטרנטיבה למכבי.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

תקרא לי שחצן, אין לי בעיה עם זה. גם בהולנד קוראים לאוהדי אייאקס כאלה...אין שום קבוצת צמרת בעולם שאין לה אוהדים שחצנים....

אני מברך את ירושלים על האליפות ההיסטורית, אני אברך כל קבוצה אחרת אם יזכו, אבל בסופו של דבר הכל תלוי במכבי מאשר בדברים אחרים. בטח במציאות הנוכחית. שום קבוצה יצרה בנתיים אלטרנטיבה. @Hapoel_Tel_Aviv מדבר בצדק על הלפרין ואליהו, אבל אם לא חוק הרוסי לך תדע אם גם אורי אלון היה מצרף את הצמד במחיר שהוא שילם. בסופו של דבר הצמד חיוני לליגה, באירופה כבר ראינו מה הם שווים. לכן מכבי לא נלחמה על הסוף...

מבחינתי תהיה רק אלטרנטיבה למכבי אם ירושלים, מכבי חיפה או מצדי הפועל ת"א יצליחו ללא כל מיני חוקים מגבילים לפתות שחקנים שיצעידו את הקבוצות האלו קדימה. ומה זה קדימה? להצליח באירופה ולבטח לקחת אליפות עם מינימום של הפסדים. ולא עונה אחת אלא מספר שנים. אלטרנטיבה היא גם להצליח להחתים שחקנים שתחת חוזה במכבי. דווקא בגלל השנתיים האחרונות אין שום מציאות חדשה. האליפויות של הגליל בזמנו, של מכבי חיפה בשנת 2012, של חולון. אלו היו אליפויות שקראו תיגר רציני על מכבי. לא האליפות של העונה הנוכחית כשמכבי עם איזה 10 הפסדים בליגה...אל תשכח שירושלים לא בדיוק דורסת גם...היא אולי היתה יכולה להלחיץ את ראשי מכבי יותר אם היתה לוקחת העונה את האליפות ללא הפסדים. אז היא היתה יכולה לקרוא תיגר רצינית, אפילו ללא הצלחה באירופה, אבל עכשיו? לדעתי יש לנו ליגה מהחלשות ביותר מזה הרבה שנים.

מצטער, אבל אין שום אלטרנטיבה למכבי, בנתיים...

10. Roma מנהלים

אם זאת לא תחרות למכבי אז מה? כי יותר מזה אני בספק אם אפשר כל עוד שיטת השריונים קיימת. בנוגע לירושלים אתה לא לא לייחס את הצעדים של המנהלת כדי להוציא את האליפות מהצהוב של תל אביב כי זה פוגע בירושלים כמעט בצורה שווה.

בסוף השנה נראה יותר חכמים, עוד אליפות וזאת חתיכת הישג ולא מעניין אותי המצב של מכבי.

11. DRORIKO Member

רשמים מהאולסטאר ששודר בטלוויזיה:
    1.אפשר להיות צינים לגבי האירוע,וגם אני הייתי ציני,אבל יפה שאירגנו את זה באילת, זה מכניס קצת חיים לעיר הזאת. שנה הבאה צריך לעשות את זה בנהריה
    2.חוץ מדונטה ומונרו לא זיהיתי אף אחד מהזרים. זה רק מראה כמה שהם הטביעו פה חותם. ותודה למחלקות הסקאוטינג הנהדרות
    3.אף זר ממכבי. ותודה לפדרמן ובניו על האש
    4.מסתבר שבנהריה מסתתר איזה בראון אחד שהוא דאנקר לא רע בכלל. עדיין לא יגרום לי לראות משחק שלהם :)
    5.דנה פרידר עדיין כוסית אש

נערך לאחרונה ב: ‏27/3/16
  12. Roma מנהלים

זה כבר בעיה שלך. דאנטה אולי הזר הכי חלש העונה בשיתוף הזרים של מכבי ומונרו בליגה מאוד נחלש עקב המפעל האירופאי שמוציא לרוב שחקני ראשון את כל האנרגיה.

את השם קלייבורן\דיאנטה גארט אני חושב שתשמע אפילו בזירה האירופאית.

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

@Roma כבר דנו בינינו על נושא ה"במי זה תלוי" כל נושא השליטה בליגה ואתה מכיר את הדעה שלי.

מה שכן, למרות שאני מסכים איתך לגבי חלק מאוהדי מכבי, כשאתה מדבר על שחצנות אתה שוכח שהאוהדים שלכם עפים קילומטרים אחרי אליפות אחת ועוד על אילת. אז נכון, לא כל אוהדי ירושלים שחצנים אבל כן שמעתי רבים מהם מתבטאים בכזו שחצנות שלא היתה מביישת שום אוהד מכבי. ההבדל? שאם כבר בא לך להשתחצן, שיהיה לך על מה. כשלא עשית כלום ואתה משתחצן על קבוצה כמו מכבי, זה כמו שאוהד של אתלטיקו מדריד ישתחצן על כזה של בארסה. מעין פאתטיות. לא ראית מישהו מאוהדי חולון, גליל או חיפה עפים באוויר כמו שאתם עפתם והם עשו בדיוק אותו דבר כמוכם. רק בשמינית תקציב. אז מברוק, לקחתם תואר וזה ממש לא אמור לעניין אתכם המצב של מכבי, אבל רבאק, אל תדבר איתי על שחצנות כשהיא נוטפת מכם.

14. Roma מנהלים

אני רואה שקצת נעלבת אבל בסדר. אני לא יודע על איזה אוהדי הפועל ירושלים אתה מדבר כי יש מעט כאלה לאומת הרוב הכולל של אוהדי מכבי. אם אתה רוצה דוגמא יותר טובה תשווה את אוהדי הפועל ירושלים לאוהדי באר שבע שעדיין בטראומה וחוששים להצהיר על אליפות כמו חלק נכבד מאוהדי ירושלים שעדיין חושש ממכבי ובצדק.

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא נעלבתי בכלל. רק אני אוהב להעמיד דברים על דיוקם. אגב, זכותם של אוהדי הפועל להשתחצן, כמו גם של אוהדי מכבי. ההבדל פשוט הוא ברמת הפאתטיות. ויש הרבה יותר אוהדי ירושלים שעפו על עצמם אחרי התואר מכאלו שחוששים. למעשה, רובם אפילו בטוח שהמהפיכה הצרפתית של ליגת ווינר סל אוטוטו בפתח. אז שוב, לא אמור לעניין אתכם איך ולמה זכיתם, אבל גם בוא לא ננפנף בנושא השחצנות של אוהדי מכבי כשאתם מדביקים את הפער בצעדי ענק. ולא, אתם ממש לא כמו אוהדי באר שבע. בטח לא בצניעות.

מצב נושא:
הנושא נעול.