הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Roma מנהלים

לגל מקל יש אלטרנטיבות בליגה שלנו כמו רביב לימונד, יוגב אוחיון וכדומה מי באמת ברמה אליהו בתור 4 וישראלי? גיא פניני? איתי שגב?

מי שייקח את אליהו כבר יקבל יתרון עצום. כמובן זה בגזרת הישראלים אם הייתי צריך הייתי מרכיב חמישיית זרים מה שלא אפשרי בליגה שלנו.

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אתם נותנים חשיבות גדולה מדי לישראלים שבת'כלס, בין הישראלים "הבכירים" לבינוניים אין יותר מדי הבדל. חמישייה של 3 זרים תותחים ושני ישראלים בינוניים, לכל הפחות תהיה שוות כוחות לחמישייה שתכלול שני ישראלים "בכירים". מה שבאמת יעשה את ההבדל אלו הזרים, בין אם באירופה או בארץ.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. Roma מנהלים

אין יותר מדי הבדל? תציג לי בעמדה של ליאור שחקן שהוא פחות או יותר באותו רמה או קצת מתחת?
    מי יש לך? שולדבראנד, שגב, כדיר, יאנגר, משעור? זה לא אותו רמה בכלל ולא קרוב.

אין עמדה 4 כמעט בכדורסל הישראלי ואם כן הם ישר הופכים לסנטרים ואז לא מבינים לא טוחנים אותנו באירופה. אליהו בליגה שלנו הוא שובר שוויון. אני לא חושב שהוא מתאים לאירופה לרמות הגבוהות אבל בליגת ווינר הוא כן אס.

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מה זה אין יותר מדי הבדל? אתה מציג אותו כאילו מדובר באיזה מינימום טוני קוקוץ'. מדובר על שחקן טוב, עם יד רכה בצבע ותנועה חד גונית, שאם אתה קצת לוחץ אותו, הוא די בבעיה כי אין לו קליעה מבחוץ. אז הוא שחקן התקפה טוב ושומר חרא. שגב שחקן התקפה בינוני ושומר טוב. גם אם ליאור עולה עליו באוברול, לא מדובר בשום שובר שיוויון. ולא רק אצל ליאור, גם אצל ישראלים אחרים. חוץ מזה, לא יחלקתי אותם לתפקידים, אלא דיברתי על ישראלים ככלל. מה לעשות? חוץ מכספי שהוא רמה בפני עצמו, כל השאר הם לא שוברי שיוויון ולא בטיח. קבוצות יחיו וימותו על הזרים. מאז שהכמות עלתה ומאז שהדור הישראלי הכישרוני של פעם נעלם לו ובמקומו לא צמחו יותר מדי שחקנים טובים. זו האמת בין אם היא מרה או לא.

5. Roma מנהלים

אם אליהו שחקן התקפה טוב אז שגב שחקן התקפה חלש ואף חלש מאוד. הגנתית הוא השתפר אם יצא לך לראות קצת. בלי קשר למשחק לתרומה שלו למשחק ודברים מעבר להתקפה הגנה שהוא עולה על שגב בכל פרמטר.

אני כמובן מתייחס נטו לעמדה, כי יש פה כמה סנטרים נחמדים והעמדות האחוריות מוצפות בשחקנים(בינוניים אבל הרבה) לאומת זאת בעמדה של ליאור הוא די יחיד במינו והטוב שביניהם.

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בריבאונד הוא לא עולה על שגב, בהגנה הוא לא עולה על שגב, בהתקפה הוא כן עולה על שגב. אילו עוד פרמטרים אתה רוצה? הבנת משחק? ניסיון? זה בדיוק מה שאני מנסה להסביר לך. שאצל הישראלים זה ממש לא כזה קריטי. עזוב את שגב, תשים מצידי גם אחד כמו בן אלטיט. כל עוד הזרים יתנו תפוקה של זרים ברמה, אליהו ושאר החברים הישראלים שלו זה פינאטס. לא הם אלו שיכריעו לך משהו בזירה המקומית או האירופאית. בגלל זה לא מעניין אם באחד על אחד אליהו טוב ממקל שעולה על פניני שפחות טוב משגב. זה פשוט לא רלוונטי. אתה נתפס לקטנות כשהנושא ברור: כדי להצליח, אתה צריך זרים מעולים. כן, גם אם יש לך חוק מטומטם כמו הרוסי.

7. DRORIKO Member

חייב לציין שעד עכשיו יש לנו אחלה משחק, הרבה יותר מהנה מירושלים-מכבי שבוע שעבר

8. Dekel Yid

ותודה לשופטים שנותנים לירושלים את המשחק במתנה. :)

9. DRORIKO Member

ממשחק למשחק אני יותר ויותר מבסוט מההולמן הזה, אם הוא ימשיך ביכולת הזאת עד סוף העונה צריך להשאיר אותו לעונה הבאה

10. DRORIKO Member

ממשחק שהיה נראה שבידיים שלנו אנחנו מגיעים לרבע רביעי בפור של נקודה בלבד. והכי מדאיג זה שדונטה עם 4 עבירות.

11. Roma מנהלים

לא יודע מה נכון ומה לא אבל יש שמועות שאין לו חוזה לעונה הבאה אבל לפני שהגיע נאמר שיש לו חוזה לעונה הבאה בסין והוא בא רק לחצי עונה.

כרגיל חיפה מוכיחה לי שהיא לא תזכה באליפות. כל הכבוד לנו, ניצחון במשחק קשה בחוץ.

12. DRORIKO Member

אז מסתבר שדונטה הצליח לשרוד עם ה-4 העבירות האלה לא רק את הרבע הרביעי אלא גם את ההארכה. את החשיבות שלו ראית כשהוא לא היה על המגרש והקבוצה נראתה כמו צאן לטבח. כן בשיאו לא בשיאו,זה עדיין השחקן הכי טוב בליגה.

ורגאס שחקן נהדר, אבל החדירות שלו בינוניות והרבה מהן לא הלכו לשומקום(הבן אדם אשכרה ניסה לעשות סל על הראש של טוני גפני. מה הוא גנוב?).

אליהו כמה מפתיע נחנק במאני טיים. עצם זה שניצחנו למרות שהיה לנו שחקן אחד פחות בהתקפה יזקף לזכותינו

13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

שוב הוכח שכששומרים כמו שצריך את שחקני ירושלים היא מתקשה מאוד לקלוע.
    במחצית הראשונה ירושלים המשיכה בשלה אבל בחצי השני כשחיפה קצת התחילה להרביץ, ראינו את הירידה בקליעה של האדומים.
    הרבה במזל ירושלים מנצחת את המשחק הזה, או יותר נכון תודות לעייפות של שחקני חיפה בסיום כשכבר ממש נפלו מהרגליים.

לא מובן לי למה כשיש טנק כמו הולמן מתחת לסל, כמעט ולא מוסרים לו ברגעים המכריעים, בטח כשצריך להוציא עבירות משחקני הפנים.

14. Roma מנהלים

ראיתי רק את הארכה ומעט אחריה, שמירה נהדרת שלו בהתקפה האחרונה של חיפה ועוד פוז'שן הגנתי בהארכה בלי קשר לאסיסט נפלה לטוני במתפרצת. לא יודע איך הוא היה במהלך המשחק אבל בסוף הוא האחרון שניחנק.

15. DRORIKO Member

כשבמאני טיים הוא נותן אחוזים נמוכים בהרבה מהרגיל אתה מבין שהוא נחנק.
    נתן הגנה מצויינת. אבל מאליהו אתה מצפה גם לתת תפוקה התקפית,וגם משלם לו על זה לא מעט. במקרה נפלת על מכבי חיפה,קבוצה נחמדה אבל לא מעבר(וגם אותם ניצחת רק בהארכה). מול קבוצה בינונית באירופה ההחטאות האלה היו גומרות לנו את המשחק.

מצב נושא:
הנושא נעול.