הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

פשוט שעורייריה !! הכדור היה בירידה ברורה שקילנגסות' נגע בו. אילת נשדדה בטירוף. מבין את קטש.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

2. Roma מנהלים

עזוב אותך, שלחתי ווינר על קריית גת.

ברצינות אילת קופחה בצורה שערורייתית כי היו צריכים לבדוק במוניטור לשנות את ההחלטה אבל לאילת מגיע להפסיד כי לאבד 10 הפרש בדקה וחצי זה פשוט עצוב.

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

קטש טוען שהמוניטר לא עבד. אבל לא צריך מוניטר. הכדור היה כבר בירידה לטבעת אסור לגעת בו !! זה היה ברור גם לעיוור. לא משנה אם בכלל היה נכנס. זה אפילו לא היה טיפה מעבר לשיא הגובה זה היה כבר ממש בירידה לטבעת. זה הזוי. שריקה מבזה.

4. Hapoel_Tel_Aviv Member

אברהמי הביתה.
    מה אמרו בטלוויזיה על השיפוט המזעזע הערב?

5. yakov_y YNWA

איזה מחזור מטורף וואו, לראות את 3 המשחקים האלה בלייב, תענוג...

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אמרו שהשיפוט היה נוראי. והטכנית לאלן הייתה בדיחה. אבל בחייאת, מה שטריי סימונס עשה לכם ברבע רביעי זה פשע נגד האנושות. השופטים לא גרמו לכם לאבד 11 פור ברבע האחרון.

7. DRORIKO Member

לא יודע כי לא הייתי בבית. אבל אני רואה עכשיו בבוקר ספורט שהיו כמה אוהדים שחיכו לשופטים בחוץ והמשטרה יצרה חיץ ביניהם.

המזל של הפועל זה שיש רק יורדת אחת, ככה שאני לא חושב שהיא בסכנה

8. Roma מנהלים

הקומץ של הפועל - גועל נפש, מתן נאור - גועל נפש, מזכיר לי את פניני אך את פניני אני עוד מבין עם כל הטראש טוק שלו. אני מאוד רוצה שהפועל תירד ליגה אבל באמת שזה לא אפשרי כמעט, נס ציונה חלשה ברמות אחרות.

קצת על ירושלים אהובתי,

ההנהלה ממשיכה בטעויות שלה, אחרי עזיבת פישר נשארנו ללא ישראלים כמעט. אליהו, הלפרין(לשמור אותו במקפיא עד הפלייאוף) וטימור הם הישראלים שייתנו תרומה. לאחרונה נזכרו שיש את מנקו והוא מתחיל להיכנס לקצת אבל זהו, נאדה פה זה נגמר. מדברים על להחזיר את ג'ק כהן(חתום אצלנו ומושאל) ואני חושב שזאת אופציה שיכולה מאוד לעזור לנו.

באמת שאם נפסיד את האליפות על בעיית ישראלים אז זה יהיה מגוחך כי כל הזמן מזיינים לנו את השכל ש"הישראלים הכי טובים בירושלים" בזמן שבמכבי יש את מקל, לאנדסברג, פניני, יבוזרי, שגב, רוצ'סטי ואוחיון.
    בלי קשר לזה שכמעט תמיד 2 שחקנים לא מתלבשים.

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הפועל ירושלים קיבלה הצעה לחתום ל-3 עונות ביורוקאפ - חדשות רוטר
    ??????? ????? ???? ????? ?-3 ????? ????????

זה יהיה מעניין. אחרי שאורי אלון יצא קבל עם ועדה שהוא הולך עם פיב"א, פתאום כל הברקסים שקבוצות שמות למפעל הזה גורמות לו להשאר עם חצי מלאגה ואולי קבוצה מלבנון....

מציע לאורי אלון להשאר ביורוקאפ ולחכות עוד שנה שנתיים (וראבק, הוא גם יכול לזכות במפעל הזה ולהכנס מהדלת הראשית) ועם זה ימשיך ככה הוא יקבל את הכרטיס ליורוליג. מה גם שבגלל הצימצום של היורוליג היורוקאפ הולך להיות חתיכת מפעל איכותי (לא שהוא עכשיו רע כל כך...) .

10. Hapoel_Tel_Aviv Member

האשם העיקרי זה אברהמי וגם יכולת חלשה של קונגר וסימונס
    אבל שהמשחק בסופו של דבר הוכרע בנקודה אחת אז לכל הטכניות ההזויות של השופטים אתמול הייתה השפעה ולדעתי עם ג'ף אלן או עם טכנית אחת פחות היינו מנצחים.

לא יודע לגבי מה שקרה עם האוהדים, נהריה רחוק מידי להשאר כמות זמן מסוימת אחרי המשחק וישר עם סיום ההארכה השנייה יצאתי לרכבת, בזמן המשחק לא היה שום התפרעות או תלישת כסאות כמו שמדווח באתרים שונים, מה קרה אחרי המשחק אין לי מושג.

11. DRORIKO Member

לפי ההתרשמות שלי מצפיה בטלוויזיה מדובר בעשרות בודדים, מה שקרוי "קומץ"

12. Hapoel_Tel_Aviv Member

בנתיים מסתבר שבמנהלת מחפשים כסף (השיקול העיקרי, הרבה לפני בעד מכבי/נגד מכבי כי זה הולך להגיע לדיון הזה שהתחיל בכל מיני מקומות כבר) ורוצים לפצל את החצי גמר של הפיינלפור שהם החליטו עליו ל2 אולמנות.. אחד בנוקיה, אחד בארנה, ללא קשר בכלל למי יסיים במקום השני גם אם זו תהיה חיפה, הצעה כזאת מפגרת לא שמעתי בחיים, ואם הם כבר רוצים לשנות באמצע העונה אז שיעשו סדרה הטוב מ5 בחצי הגמר.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לחלוטין נגד השטויות האלו. בכל פעם המנהלת מוצאת כל מיני דברים מטומטמים. די, מספיק! אני בעד סדרות, אבל אם כבר החליטו אז הפיינל פור צריכה להתקיים באולם אחד וזהו. זה לא רציני אם מכבי חיפה תסיים שנייה ואחר זה תארח את מכבי בבית שלה. במקרה שכזה אפשר לתת לחיפה לארח את המשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏30/3/16
  14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

פיקח יוצא מבעיה שחכם כלל לא היה נכנס אליה. כן, הטכנית של אלן בדיחה. אבל 8 דקות לסיום הוא מקבל את ה-4 שלו - למה שלא תוציא אותו ל4-5 דקות ותכניס אותו לסיום ל2-3 דקות אחרונות? אז נכון, לא יודע מה אמר לשופט שזיכה אותו בטכנית (כמובן שהוא צדק והכדור חוץ היה צריך להיות של הפועל, ועדיין..) אבל הוא היה "חם" מאוד אחרי ה-4 ומאמן פיקח מוציא אותו ומקרר אותו. אם הוא לא היה עונה לשופט ועושה את הטכנית אז בהתקפה הבאה הוא היה עושה את החמישית.

אגב, רובינסון למרות שהנתונים היבשים שלו טובים - השתולל הרבה יותר מדי בסיום.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

@yakov_y

מה עם חולוניה היורדת הבטוחה? שני משחקים מנס ציונה. האם כבר ירד לך האסימון שגם אם חולון וקרית גת לא ישחקו יותר עד סוף העונה נס ציונה לא תנצח 3 פעמים? האם אתה חושב שנעימי, נגיד, מעניין תתחת שלו ירידת ליגה כשברור לו ששנה הבאה הוא בקבוצה בליגת העל?

קבוצה גמורה.

Roma אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.