הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

שלומי הרוש...או במילים אחרות DONT FUCK WITH THE KFAR SEBAIM BITCH

2. Telkiyski Member

הלך לנו הסיפור של מקום 7.
    הפועל תסיים שמינית ותפגוש את ירושלים בסדרה.

חולון נצלה היום. נצחון גדול וקצת צפוי.

3. yakov_y YNWA

אל תכריזו על כלום כשיש עוד 3 מחזורים.
    מזכיר לי את הרוש השחצן שצהיר שחולון הולכת לפלייאוף, חולון ממש עוד לא ניצלה, ק״ג בטעות מנצחת משחק אחד וחולון שוב בדרך הבטוחה למטה בלי שזה תלוי בה ואני לא מדבר על הפציעה של טאקר שהייתה מורידה את חולון בוודאות.

בקשר להפועל ת״א, ירושלים בדרייב אין, לא יודע אני הולך עם הפועל ת״א, י-ם בפורמה טובות, שאננות אחרי רצף טוב ומשחק שלא כזה ישנה להם, מכבי ת״א זה ממש לא הפסד בטוח, בטח אם סמית׳ או רנדל לא יישחקו ומכבי חיפה בבית, מחזור האחרון, חיפה בתקופה לא טובה, הכל אפשרי.

4. Telkiyski Member

לא לא עזוב.
    הפועל תל אביב תסיים 8.
    צריך לנצח 2 משחקים יותר מראשון כדי לסיים 7 ונשאר לנו חיפה, ירושלים ודרבי כמו שכתבת.
    זה באסה סדרה מול ירושלים אבל אין מה להתלונן על זה בעונה כזאת.

לגבי מאבקי התחתית. כרגע חולון עם ניצחון אחד יותר מק"ג ונ"צ. אבל, יש משחק בין השתיים בחולון. ניצחון של נס ציונה בחולון והיא מעליה, ואז חולון צריכה לקוות שקרית גת לא תנצח משחק.

אני מהמר שקרית גת תרד כי היא לא תנצח אף לא משחק אחד מה4 שנותרו לה ושחולון תנצח את נס ציונה בבית בשבוע הבא.

5. yakov_y YNWA

גם אני מהמר שקרית גת תירד, לא לוקחת שום משחק, קו אחורי של ליגה לאומית ואני ממש לא מגזים לאור הפציעה של טאקר.

בקשר להפועל ת״א, אתה מדבר על ראשון אבל מה עם הרצליה ?! רק 1.5 משחקים פער.
    2 ניצחונות זה ממש לא מוגזם, י-ם בבית אפשרי, מכבי ת״א העונה זה רק שם ומכבי חיפה עם סגל ברמה שלכם.
    בקשר לאברהמי, מכיר אותם שנים מהלאומית עם נתניה, אחראי לאחד ההפסדים אם לא ההפסד הכי כאב שיצא לי לחוות כאוהד כשהיה מאמן קרית אתא, אני מאוד החזקתי ממנו כמאמן אבל זה פשוט גדול עליו, לא מגיע לו להמשיך עונה נוספת, זה מביך לראות אותו ואני לא מדבר על כדורסל אלא על התנהלות, בכלל כל ההתנהלות של הפועל ת״א העונה הייתה נוראית, שיחרור באטל ואוונס, פיטורי קטש, בניית הסגל שבתחילת העונה נראת איום ונורא (ספסל של בלאט - אמיתי - נאור), הבאת אברהמי כעוזר הייתה ברורה כשהוא מועמד להחליף את קטש וזה מביך.
    בעונה שעברה הפועל ת״א הייתה טובה בהרבה וקיבלה סוויפ.

6. DRORIKO Member

גם אני רוצה שקריית גת תרד. חולון חשובה לליגה(ואני עוד אומר את זה בתור אוהד ירושלים) ונס ציונה זאת קבוצה שיצרה לעצמה קהילה שלמה בעיר, וחוץ מזה אני מאד מחבב את ברקוביץ'.
    לא שחלילה יש לי משהו נגד קריית גת,אבל זאת סתם קבוצה מיותרת. כמו שאמרו פה, אם באר שבע תעלה היא תוסיף פי אלף יותר מצבע מקריית גת (מה שבטוח שהמפגשים שלה עם מכבי יהיו לוהטים ;) )

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אוי ויזמיר. ראשון לציון בסידרה או הפועל ת"א בסידרה. באיזה רעל אנחנו בוחרים?
    הולך להיות סיוט.

מישהו מוכן להסביר לי איך צביקה שרף עדיין מאמן של אשדוד?

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ירושלים נטולת היומרות בבית, אפשרי ביותר. חיפה תפסידו כנראה בחוץ. ומכבי? היה לכם ממש קשה במנורה במפגש האחרון....

הכל פתוח.

9. Roma מנהלים

גם אני חושש בתור אוהד ירושלים לפגוש את שני הקבוצות האלו. יאללה שיעשו ג'סטה והרצליה או נהריה ידרדרו לשם.
    בתכלס? סוויפ קליל לטובת ירושלים ומכבי. עומק זה שם המשחק בסדרות.

למה הוא לא מפוטר? אין לי מושג. כבר לפני תחילת רצף ההפסדים הנוראי שלהם דברו על מערכת יחסים עכורה עם ההנהלה ועם סוואן.

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ביחס לשנים קודמות (נס ציונה בשנה שעברה מול מכבי בסידרה 1-8) זה שתי סידרות מאוד לא טריוויאליות ל1-8 ו2-7.

11. Roma מנהלים

רק בשם של הקבוצות. איך שהם נראות המיקומים מאוד הגיוניים. למעט ירושלים ומכבי וחיפה בדגש על הבית שאר הקבוצות שוות ברמה ולא אתפלא משום קבוצה שתסיים במקום הרביעי או התשיעי(מחוץ לפלייאוף).

כמובן שתמיד עדיף להיפגש עם הקבוצות ללא הקהל ולמעשה לנטרל במעט את הביתיות למרות שגם זה לא אמור למנוע מירושלים ומכבי לעבור כל סדרה כולל חיפה לדעתי.

עריכה:

אולי זה נראה מהצד שאני מזלזל בחיפה אבל לא כך המצב. ראיתי את הקבוצה הזאת יותר מדי פעמים, הגנה מטורפת ומפחידה אבל התקפה כל כך בינונית ואני בספק אם זה מספיק. אין לקבוצה הזאת משחק עומד ומספיק שחקנים שיכולים לייצור סלים.
    עוד שחקן שניים שיכולים לייצור ובאמת הייתי מחזיק מהם אבל ההגנה לבד לא תספיק.

12. yakov_y YNWA

עוד 3 משחקים אשדוד מסיימת את העונה, למה להביא מאמן ? פלייאוף לא יהיה וגם לא ירידה.

תיקון: הפועל ת״א מארחת את חיפה ולא להפך, 2/3 לא יפתיעו אותי אבל אני מאמין שהם ישיגו רק ניצחון אחד.

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

16 אסיסטים למקל היום...השווה שיא עונתי.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

את האמת ארז זה לא ממש מעניין אותי. הקבוצה סתם סיבכה את המשחק ונאלצה בדקות האחרונות להזיע. לי יש הרגשה שכל המערכת שמה פס על המשחקים האלה כי אין הרבה הבדל בין לסיים ראשון או שני. אלה משחקים לפרוטוקול למרות שמדובר בקבוצה הכי חלשה מאז ימי אנקראם, והחבר קינג.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

זה באמת לא מעניין. המנהלת אשמה שהיא ממשיכה לתת לשחק סיבובים מיותרים. היינו צריכים כבר להיות בסיבוב הראשון של הפלייאוף.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

de Middenweg אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.