הפועל תל אביב בכדורסל

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י King Kenny, ‏21/6/07.

1. 1936FCBJ Member

מה זה קשור?
    בנו לנו איצטדיון חדש,
    אוהדי בית"ר העלו רגעי נוסטלגיה, הזילו דמעה, אבל מה לעשות ידעו שימק"א זה חור וסוף סוף הם יקבלו איצטדיון אירופאי.

אם היו בונים להפועל אולם חדש כמו יד-אליהו, אני בטוח שהם לא היו מתלוננים.

הייתי מזדהה עם אוהדי הפועל במאבק שלהם, אבל אם על הקבוצה שלהם הם לא נאבקו מספיק ועל העולם עשו כ"כ הרבה רעש, אז אולי זה מגיע להם.

2. 1936FCBJ Member

אז כנראה שאולי אתה לא כזה יודע,
    בלומפילד זה לא הבית של בני יהודה.
    אוהדי הפועל שאומרים שבלומפילד זה לא הבית של מכבי זה כבר סתם שנאה ושטויות,
    אבל הבית של בני יהודה זה שכונת התקווה.

3. הפועל חיפה! Member

סוף סוף
    מרגש

4. Ampelmann Member

לחיים ולכל שאר הטמבלים שהשמחה לאיד שפכה להם ת'לאגר- אני לא חושב שאפילו האוהדים של מנצ'סטר יונייטד היו שמחים לראות את אנפילד השנוא נהרס גם אם הפרויקט היה מתוכנן לעונה בה ליברפול מנצחת את מנצ'סטר בכל שלושת הגמרים (FA, צ'מפיונס, ליגה) ושודדת לה אליפות במחזור הסיום. השמחה המיותרת שלכם רק מדגישה את זה שאין לכם מה לחפש על המגרש. כמו בשאר הכדורגל בישראל, הדשא כבר מזמן הפך ללא מעניין ואתם סתם מייצגים את השנאה והטפשות שיצר השעמום.

נכון. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

פחחחחחחחחחח http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx :aaarofl: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/lol.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/multi.Xxx
    איפה כבודו חי? מאות ילדים ונוער נזרקו לרחוב? יותר "ילדים ונוער" נזרקו לרחוב כשהאולם היה פתוח והיס"מ שלף אותם מבין מדורות האבוקות ביציע. אבוי...כמה שצחקתי למראה השורה הזו. במקרה הכי גרוע, אותם "ילדים ונוער", שלאור מיקום האולם הם צפון-תלאביבים ויכולים לבנות לעצמם אוסישקין על הגג במקום הבריכה, יקחו אוטובוס ויסעו לאימוני הקבוצה בנוקיה.
    תגידו תודה שקיבלתם אולם נורמלי ועוד בלי השקעה של מיליונים.

לסיום אומר דבר אחד:

ברגע שבו הלכתם, וזה לא משנה שאלה "עשבים שוטים" ולא הכלל, ברגע שבו הלכתם אתם, והבאתם את המאבק שלכם לכדי מצב שבו פרחחים מרססים נאצות על קברים, מגיע לכם יותר מהכל שירמסו את האולם שלכם כמו שרמסתם את כבודו של איש, שגם אם ירמוס את תל-אביב כולה, רשאי לזכות לראות את הוריו המנוחים נחים בקברם כמצוות הדת, או אם תרצו, מפאת כבוד המת. ביזיון.
    הרבה בזכות המעשה הזה, איבדתם כל לגיטימציה ולכן אני מאחל שהאולם יהרס וישכח מהזכרון הקולקטיבי כמה שיותר מהר. גם אתם צריכים לאחל את זה- אולי ישכחו גם את הבושה.

5. בית"רי מלידה Member

טמבל תקרא למי שעשה אותך.

כנראה שמנהל באייסוקר זו לא ערובה להרבה שכל, אבל זה כנראה פתח לפה ג'ורה.

6. Gaudi Member

מצחיקים אותי במיוחד אלה שאומרים "חורבה", "אסון ארכיטקטוני", "מחראה" וכו.
    כאילו שזאת הסיבה שבגללה הוא נהרס.
    מסתיר לשכנים עלק...

7. אלי מתחן Member

באמת שאני לא שמח לאיד שהרסו את אושיסקין, ועד שקרה מה שקרה עם חולדאי בכלל לא התעניינתי בתהליך.

להפועל ת"א מגיע אולם, יש מספיק אולמות באיזור המרכז שאפשר לשחק בהם במיוחד שאושיסקין לא כזה סמל כמו שמציגים אותו. במידה והייתה אלטרנטיבה, לא הייתי מתנגד לעובדה שיהרסו את טדי.

8. Gaudi Member

למה אתה אומר דברים (לא נכונים) שאתה לא מבין בהם?

9. אלי מתחן Member

מבין יפה מאוד.
    הוא המגרש הביתי של הפועל ת"א בסה"כ 27 שנה, אני בטוח שאת רוב התארים שלהם הם לקחו במקום אחר.
    הרסו אולמות ומגרשים ותיקים ממנו בהרבה וחשובים בהרבה לקבוצות שבאמת קיימות ולא רק על הנייר.

10. New Comer Member

תגובה שקראתי באינטרנט לכתבה הזו, תגובה מספר 13
    הריסת אוסישקין

מודה ומתוודה, אין לי דבר בעד או נגד הריסת האולם ואני רק מתייחס לדברים אותם כתבת (טוב נו, האמת היא שאני בעד אבל מסיבות פרקטיות למדי שאפרט מיד).
    להזכירך בניין ישן זה שאינו ראוי להקרא אולם כדורסל קיים בקושי 30 שנה אז אל נא תדבר לי על היסטוריה.
    כל אחד ששיחק/פרשן/ביקר במשחקים שנערכו בו כתב/דיבר על המחסור במיזוג, על הפרקט הרעוע, על הקירבה המסוכנת של הקהל לפרקט על חדרי ההלבשה העלובים, על המחסור במקומות חניה בחוץ ועוד ועוד ועוד.
    להפועל ת"א אין בכלל קבוצה וגם אם היתה להם קבוצה האולם הזה אינו עומד באף תקן אירופאי שמכבד את עצמו.
    קבוצה עם אולם כזה לעולם לא תהיה גדולה ואם הפועל שואפת אי פעם להגיע לגדולות עדיף להתחיל בכך שיהיה להם בית מכובד.
    גם היכל נוקיה עבר שינויים, היום הוא לא דומה בכלום ליד אליהו של לפני שלוש שנים למעט המיקום שלו (תכלם הוא הפך לקניון עם מגרש כדורסל).
    אלוהים אם קיים אולי יודע מה הקשר שמצאת בין הריסת האולם לתשעה באב, אבל נו שיהיה הצלחת להרחיב את הטור שלך בעוד כמה מילים.
    לגבי אוהדי הפועל, כתבת כי חלקם נתנו פייט טוב, חלקם מאבק מעורר קנאה אך אותך הם איבדו כאשר כתבו "מכבי נאצים", חשבתי שאתה פשוט גאה במגן דוד שעל צווארך.
    אותי אגב הם איבדו ביום שהם פנו לקשקש על קברי הוריו של רון חולדאי ולבטח כאשר פנו להטמנת מטעני דמה והודעות סרק למשטרה על מטעני חבלה.
    נו, טוב, כל אחד ומה שמפריע לו.
    אני לא שמח בנפול אוסישקין, אני לא רואה כאן נפילה כלל אלא סיכוי לאגודת הפועל ת"א לצאת לדרך טובה יותר, חדשה, מרעננת (היה ויום אחד תהיה להם קבוצה).
    ולסיום קוריוז, ממש כעת מופיעה באתר של וואלה ספורט ידיעה על כך שליברפול תהרוס את מגרשה הנוכחי לטובת מגרש חדש ומודרני, אני מציע לך להכנס לפורום האוהדים שלהם ולראות את התגובות וכן לקרוא את תגובת קפטן הקבוצה סטיבן ג'רארד. המגרש שלהם קיים משנת 1892 קצת פחות מההיסטוריה של אוסישקין.
    והם לא היחידים, בשנים האחרונות קבוצות פאר בסדר גודל עולמי החליפו את מגרשם הביתי (באיירן מינכן, בוסטון סלטיקס.)
    ראה ולמד מהגדולים באמת איך נהיים גדולים אף יותר.

11. בית"רי מלידה Member

נקודה מעניינת:

מתי בכלל הבועל זכתה באליפות המדינה בכדורסל בפעם האחרונה? אולי זה בכלל לפני תקופת אוסישקין? ואם כן, אז איזה סמל זה בכלל?

אפילו האתר הרשמי של הבועל ת"א כדורסל לא עולה - זה גם באשמת חולדאי?

12. Gaudi Member

א. אולם אוסישקין נבנה ב-1980, אבל מגרש אוסישקין היה קיים עוד הרבה קודם.

ב. שאלתי את זה כבר ולא ענית לי, אני אשאל שוב:
    מה הקשר בין גיל של אולם לבין כמה ביתי הוא היה ומה שהוא סימל?

ואגב, העירייה יכלה יפה מאוד לשפץ את האולם.
    עם הכסף שהשקיעו ביד אליהו בשנתיים האחרונות הם יכלו לבנות 5 אוסישקינים.

13. בית"רי מלידה Member

טוב, מצאתי:

הבועל זכתה באליפות בפעם האחרונה בעונת 1968/69... ( טבלה באתר ONE ).

14. אלי מתחן Member

עליו הם יראו החזר.
    בשביל מי בדיוק הם ישפצו את האולם, בשביל הקבוצה העלובה שלכם בליגה חמישית?

15. שער 7 Member

לא ממש רציתי להיכנס לפה עכשיו ולהגיב אבל לא יכולתי. חזרתי אתמול בלילה מהעצרת שנערכה באוסישקין. הלב שלי שבור מלראות אולם כדורסל נהרס והופך לתל חורבות. ואני לא מהמסיתים נגד חולדאי. אני חושב שכראש עיר (אמנם לא העיר שלי אבל לא חשוב) הוא עשה את המיטב. את איצטדיון המכביה הרסו, ואת קולנוע "אורלי" הצהוב הרסו, אבל זה לא עורר כל כך הרבה הדים כמו הריסת אולם אוסישקין. אייזנברג הוא נוכל מושחת, וצריך להכניס אותו לכלא.

נ.ב. : אני לא בטוח שתוכלו לחנות באוסישקין, בית"רניקים ומכביסטים. תושבי הרחוב לא רוצים עוד מטרד ורעש... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx