הפועל תל אביב בכדורסל

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י King Kenny, ‏21/6/07.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני באמת משתדל להגיב לך על הפסקה המטופשת הזו באופן מתון, אבל אתה פשוט מאשש את כל מה שרשמתי עליך ועל שאר האוהדים של הפועל שמשתמשים במילים האלו. אתה כנראה צעיר מדי/ממש לא מבין את חומרת המילים שאתה משתמש בהם, כי אחרת מדובר כאן בבורות לשמה. מצטער.

2. Ricky van Wolfswinkel Member

עקרונות זה משהו שכבר מזמן שכחתם, העיקר הצלחות.

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

עזוב ריקי, אני מדבר איתך על א' אתה עונה לי על משהו לא קשור. מישהו דיבר פה על עקרונות/הצלחות? מדבר איתך על משהו שכואב מאוד לעם היהודי בלי קשר לספורט ואתה אומר "עזוב, תתקדם"? בוא נסיים את הדיון כאן לגבי הנושא הזה, זה מעצבן אותי רק מלנסות להסביר לך דבר כ"כ חשוב וברור ללא קשר למכבי או הפועל, שהראש שלכם מסרב להבין. מאחל לכם שהות ארוכה ומהנה בליגה הבכירה. WELCOME BACK.

4. אלי מתחן Member

הדור שלך גם יושבים ושותים אלכוהול מגיל 13 זה לא דוגמא לכלום.

5. yakov_y YNWA

כילד קטן שתמיד אהב את הליגה הישראלית בכדורסל, הפועל תל אביב הייתה סוג של הקבוצה המועדפת עליי (אגב, זאת ממש לא הסיבה שאני מעדיף אותם גם היום אחרי מכבי נתניה), לא אשכח את הקבוצה הנהדרת של הפועל תל אביב עם אפי בירנבוים ומרכוס האטן, היה משהו מיוחד בקבוצה הזאת.

בכל מקרה, אני שמח שהקבוצה הזאת חוזרת סוף סוף לליגת הראשונה, יש לה מקום קטן בלב שלי, היא גם תוסיף לליגה כל כך הרבה וההצגות שהקהל הזה הולך לתת בדרבים, אח... אין כבר סבלנות לדרבי התל אביבי, נתפלל שנזכה לראות חצי נוקיה אדום וחצי צהוב ולהוכיח מי הקהל הטוב בעיר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

6. Ricky van Wolfswinkel Member

האמת היא שהגבתי להודעה שלך ליובל.
    לא ראיתי את התגובה שלך אליי.

7. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

הפועל תל אביב עוברת לשחק באולם "בית מכבי" שבראשון לציון. האולם מכיל כ2500 מקומות. בנוסף:
    מתן נאור, בר טימור, יותם שירן, גל איתן ויונתן שולדרברנד חתמו על חוזים חדשים ויהיו חלק מהקבוצה גם בעונה הבאה בליגת העל.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/12
  8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

תקראו לי מושפע, אבל זה שהפועל תל אביב עומדת לשחק באולם שנקרא 'בית מכבי', מוציא בעיניי את כל העוקץ מהעניין.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא הבנתי עדיין מה הבעיה בהדר יוסף, למרות שלטעמי היא היתה צריכה לנסות ולבדוק אופציה לארח בנוקיה. אם להפועל כדורסל יש כ"כ הרבה אוהדים כפי שהיא טוענת וכפי שכולם קפצו כשהרסו את אוסישקין, לא צריכה מבחינתם להיות בכלל בעיה למלא חצי נוקיה. ככה גם ההכנסות שלהם יגדלו וגם ישחקו באולם נורמלי. עכשיו בואו נראה מה יהיה התירוץ התורן.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהפועל ת"א פשוט חיים על קנאה תהומית. כמו שעידן אומר, אם יש להפועל כל כך הרבה אוהדים למה פשוט לא לשחק בנוקיה? אההה, שכחתי את העניין עם מכבי, לכן הולכים לשחק באולם שנקרא 'בית מכבי' http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

יריבות טובה תמיד חשובה לכל ליגה, אבל הפועל ת"א צריכה פעם 'להתבגר'. כמו עם הפועל ירושלים, השנאה פשוט הורסת כל חלקה טובה. לי באמת אין בעיה עם שום קבוצה אלא רק עם אוהדים מסויימים שהופכים ספורט למשהו פרימיטיבי מלאת אלימות. וזה לא רק בכדורסל אלא בכל ענף ספורט. מבחינתי פשוט חבל שהגענו למצב שכזה.

11. Ricky van Wolfswinkel Member

מי ישמע, מכבי ראשון זו התגלמות המכביזם.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ריקי, עזוב עכשיו את מכבי ראשון. אני שואל דבר פשוט: למה שהפועל ת"א על אוהדיה ומנהליה, לא תבדוק אופציה חכירה של נוקיה ותהפוך אותו לאיצטדיונה הביתי. את הקהל יש לכם לטענתכם, לא? בוא נגיד שתביאו 5,000-6,000 איש? אתם מסוגלים לזה או שאתם רק אוהדי הצלחות של הכדורגל? קח מחיר מנוי סימלי מכל אחד ויש לך הכנסה יפה מאוד, הרבה יותר מכל שאר הקבוצות בליגה שבקושי מגרדות 2,000 מקומות.

13. Ricky van Wolfswinkel Member

כי בניגוד לכם, להפועל יש עקרונות.
    אנחנו לא רוצים שום קשר עם כל דבר שמזוהה עם מכבי תל אביב ו/או עם רון חולדאי וככה זה יישאר.

זה די מובן, לא?

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/BangHead.Xxx

עקרונות MY ASS. לפחות אל תעליב את האינטליגנציה שלי ושל שאר המשתמשים פה ותודה שמהלך שבטעות יגרום לכם להתרומם מהרמת פח שבו אתם מצויים יבטל למעשה את כל הבכי לדורות שלכם שעליו אתם בנויים... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx POR DIOS!

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני לא חושב שזה עניין של עיקרון (הרי סיכמנו עם העירייה על בניית אולם אי שם בעתיד), פשוט מעדיפים אולם שאפשר לייצר בו אווירה ביתית שיכולה לדחוף את הקבוצה להישגים (בינינו, ספק עם הקבוצה הייתה מנצחת שלוש קבוצות ליגת על בשנתיים האחרונות בלי האוורה בהדר יוסף). הפועל יכולה להביא כמה אלפי אוהדים לנוקיה, ועדיין האולם יישאר חצי ריק, גם מכבי לא מצליחה למלא אותו במשחקי ליגה, וזה יכול לפגוע בקבוצה לשחק באווירת בית קברות.

הקבוצה בגלגול הקודם העבירה לא מעט משחקים ליד אליהו ונפגעה מזה.