הפועל תל-אביב 14/15: רעידת אד(ו)מה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

אם אדל מגיע במקום עמוס והוא שמר על כושרו מהקדנציה האחרונה שלו פה, הרי שזה יהיה חיזוק רציני משום מקום אפשר להגיד

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  2. Civil Anti Madridista

אומרים שרושם ראשוני קשה מאוד למחוק והפלאשבקים מהקדנציה הקצרה שלו במכבי חיפה עדיין זכורים לי.
    אבל כשהוא קיבל את ההזדמנות בכמה משחקים העונה כשעמוס נפצע, אני מודה ומתוודה על האמת - הופתעתי ממה שראיתי.
    אלמדון אומנם חטף בכל משחק, אבל עם הגנה כזו גם בופון וקסיאס לא היו מביאים להפועל נקודות.

3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב, אלמדון גם מזעזע וחטף גולים ששוער ליגה ממוצע עוצר. בהשוואה לעמוס הוא באמת נראה סביר אבל הוא לא.

אפולה אדל, אם הוא באותו כושר שהוא היה בעונות בהפועל, יכול להיות שדרוג על עמוס. אבל זה אם גדול.

4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל ההתנהלות בסוגיית השוער היא פשוט ביזיון שמצריך ועדת חקירה. באמת לא מוסבר מי מקבל שם החלטות ועל איזה בסיס.
    שיחררו את קליימן שוער בית בשביל לקבל עליו גרוש וחצי,העדיפו את עמוס שהסכים לקצץ קצת בשכר ולא בגלל יכולת מקצועית,וככה הוא גם נראה. בסוף עוד מוותרים עליו בחינם ואולי יחיזרו את אדל בשביל הגימיק.
    שורה תחתונה,גם הפסדתם כסף,גם את שוער העתיד של הכדורגל השיראלי,ובסוף בצד המקצועי עוד צריך לבחור מי פחות גרוע מבין אלמדון לאדל או כל פלופ אחר שיגיע.

שיער באיך להרוס קבוצה בצורה יסודית ובלי שאריות.

5. gilad16 Member

אדל נראה טוב בהודו
    בטוח חיזוק מול עמוס ואלמדון

6. Raulito Madridista

הרבה יותר מאשר שחרורו של עומר דמארי, כי כנראה לא הייתה ברירה בגלל הבעיות הכלכליות האלה - ההחלטה לתת את הקרדיט לדני עמוס במקום בוריס קליימן - החלטה פשוטה, אפשרית וכדאית, שהייתה עושה שדרוג גדול לקבוצה(גם אם לא בהווה - בעתיד) - דווקא המהלך הזה מראה עד כמה הפועל מועדון רקוב, שהכל בו מקרי ולכן אני לא מתפלא מהמצב המביך אליו נקלעה הקבוצה שלי.

עמוס לא עוזב כל-כך מהר - איזי התערב(ויש לו בעלות על רוב הכרטיס). ברור שאם עמוס הולך, הפועל צריכה שוער בדחיפות(הלוואי והרוש היה מגיע) - אבל הבחירה באפולה אדל נראית לי עוד יותר שכונה, מהלך של 'חאפ-לאפ'(ככה כותבים את זה?), רק משום שאדל היה שחקן אהוב ע"י הקהל והקבוצה. העונה הראשונה שלו הייתה טובה מאוד, למרות עודף המשקל והנמנום המתמשך שלו. אבל העונה השנייה הייתה הרבה פחות טובה, אקורד הסיום היה צורם וספגנו גולים באשמתו, ובקיץ הוא לא עבר את הבדיקות הרפואיות. ותסלחו לי שאני לא מתלהב מהליגה בהודו. משחקים שם עם נעליים בכלל?
    הפועל פשוט צריכה להתנתק ממה שהיה פעם.

7. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זו ליגה חדשה וניסיונית (לכל קבוצה יש "שחקן דגל", כוכב) עם לא מעט כסף ובין השמות שם תוכל למצוא את דויד טרזגה, אלאנו, דייויד ג'יימס, לואיס גרסיה, ליונברג, רובר פירס ודל פיירו.

8. סמואל אטו Member

יש להפועל אחוזים על המכירה הבאה של דמארי? יכול להיות סכום יפה מאוד אם כן.

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא אתפלא אם ללוזון יש אחוזים ניכרים.

10. סמואל אטו Member

אני לא אתפלא אם יש להם אחוזים מהפנסיה שלו.

עומר, Civil ו-oranfu אוהבים את זה.
  11. Raulito Madridista

לא בהכרח קשור לדיון שהתנהל פה, אבל אתמול ניסיתי להסביר לחברים מהקורס מה הסיבה שאף רוכש לא מעוניין לקחת את הצרה הזו שנקראת הפועל ת"א. הנה הסיבות, בקצרה:

1. חוסר שקיפות, אף-אחד לא יודע באמת מהן החובות של הפועל חוץ מאדם אחד - חיים רמון.
    2. המחיר - אותו חיים רמון דורש ברוב חוצפתו 40 מליון שקל על הפועל, הוא רוצה להחזיר חלק מההשקעה, לא מספיק לו שיכסו את החובות.
    3. הבעלים - אין להפועל בעלים אחד, אבל יש מפלצת עם יותר מדי ראשים. סיימון כץ, בכור צבאן, מני וייצמן - כל אחד ששם מאה(אלף) שקל - הופך להיות בעלים, ואז יש עוד 'גורם' ו'מקורב לגורם', והרבה קשקשת בתקשורת ומעט מאוד עבודה.
    4. קשה להביא משקיעים בכלל לכדורגל הישראלי.
    5. אולטראס-הפועל היה ארגון מעולה והוא איבד את זה מזמן. לא רק האלימות והפרחחות אלא גם בחירת השירים.
    6. האוהדים השפויים בורחים, הם מרגישים שההנהלה עבדה עליהם, ומיליניאק היה אומר 'ובצדק'.

גם בתקציב שפוי אפשר להתנהל כמו שצריך ולבנות קבוצת כדורגל בריאה. אבל לא שעושים כל-כך הרבה טעויות.
    הנה הטעויות, בקצרה:

1. להביא מאמן נורמלי ויותר מנוסה. אלי כהן השריף היה מוציא מהסגל הזה יותר.
    2. במקום 10-15 שחקנים שאף-אחד לא מכיר - לבחור ב-4-5 סבירים ולהעלות עוד מהנוער.
    3. להשאיר את רועי גורדנה.
    4. לא לגרום לפרישה של יגאל אנטבי ולצפות שליצן אחר יכנס לעמדה שלו.
    5. בוריס קליימן ולא דני עמוס. כי בוריס שוער עם פוטנציאל, הוא יותר זול והוא יותר אהוב בהפועל.
    6. לרכוש את עבודרחימי ולבנות סביבו את הקבוצה, עידו חג'ג' היה מממן את זה. ואם לא - לרכוש במחיר ריצפה(20 אלף יורו) ולמכור ברווח שהיה מכסה חלק מהחובות.
    7. שי אבוטבול לא חייב להיות הבאנקר של הפועל ת"א בהרכב אם הוא משחק רע.
    8. לא לוותר כל-כך מהר על זרים כמו איקינדה שלא שיחק פעם אחת בעמדה שלו, או פרנסיס.
    9. שער 8 צהוב במשחק נגד בית"ר - נו באמת.

12. סמואל אטו Member

שחקן אחד שוחרר ושניים במקומו צורפו.
    מוזר, חשבתי שזה לא יכול לקרות.

orimor2212 אוהב/ת את זה.
  13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי.

14. Civil Anti Madridista

בסיטואציה שנוצרה עם דני עמוס איפה העניינים עומדים אחרי שהעסקה עם הראפיד נפלה?
    בעצם ההודאה שלו להפועל ת"א על העזיבה לרומניה הוא מוותר על החוזה שלו ובכך הוא נשאר קירח מכאן ומכאן?

15. Raulito Madridista

זה יפתר כנראה רק ע"י בתי-המשפט.
    אתם יכולים להגיד שאני לא אובייקטיבי, אבל ברור שהפועל צודקת. עם כמה שדני עמוס לא התחבר לקבוצה והציג יכולת דלה - בהפועל לא רצו לוותר עליו. הוא בא ועשה 'ויברח', ועכשיו הפועל לא יכולה לשנות את התוכניות.

בינתיים הפועל החתימה חלוץ ששיחק בעבר בסלטיק. אני מאוד מקווה שיש לו כדורגל. קשה להגדיר את המצב עם שובל גוזלן. ברור שאנחנו קבוצה נכה התקפית ולא היו לו יותר מדי הזדמנויות להבקיע במהלך העונה. אבל יש לו ליקויים אחרים כמו בכדרור, התנועה לעומק לא מספיק טובה. התרשמתי עד עכשיו רק מהמוטיבצייה וממשחק הראש.

הפועל מועמדת גדולה מאוד לירידה. לא זוכר עונה בה רציתי בכל משחק תחתית שייגמר בתיקו(אני מתכוון למשחקים שהפועל לא חלק מהם).

מצב נושא:
הנושא נעול.