הפועל תל-אביב 14/15: רעידת אד(ו)מה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Civil Anti Madridista

המועדון הזה חולה ומסרב להודות בזה.
    האנשים החזקים בהפועל שוכחים שאם לא ברקו, קרוב לוודאי שורמוט היה היום שחקן מכבי ת"א. ובלעדיו הם בוודאות יורדים ליגה.
    ואגב, אחרי הפניות למנחם קורצקי ורוני לוי גם לירוי צעירי קיבל פנייה למרות שגם הוא תחת חוזה.

2. Bon Argumentum Ad Hóminem

הפועל זה מועדון שיש בו יותר אינטרסנטים מאשר אנשים שאכפת להם מהמועדון ולכן זה נראה ככה.

3. סמואל אטו Member

אני לא מבין אתה הפליאה מפניות לאנשים תחת חוזה. איך אתם חושבים שהכדורגל מתנהל היום?

4. alexshw Member

אוהדים אמידים פשוט משקיעים סכומים בקבוצה. כן עלק הלוואה אבל כל השקעה בעסק היא הלוואת בעלים למעשה.

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עכשיו רואה כתבה על הפועל תל אביב בחדשות הספורט... מתראיינים שם אנשים שהם "בעלים" או "מנהל X" שאני רואה בפעם הראשונה. יד ימין לא יודעת מה יד שמאל עושה.

אגב, אם במכבי ת"א היו פונים לאסי דומב או כל מאמן אחר עם חוזה חתום בקבוצה, אני מניח שהיינו שומעים מגורמים באדום את המילים "דורסנות" ו"חזירות". ברור לי שהפועל ת"א משחקת את אותו משחק שרוב קבוצות הליגה משחקות. אני רק מקווה שהזכרון לא יבגוד בהם כשהגלגל יתהפך - ובכדורגל הישראלי הוא תמיד מתהפך מהר.

6. Turgi Guest

כולם עובדים אותו הדבר.
    רק למעטים יש את הצביעות הזאת להתלונן על זה.

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההבדל הוא שכשבעלים נורמלים "מלווים" הם לא מצפים לקבל את הכסף חזרה. כל הברנז'ה של הפועל תעשה הכל כדי לקבל את הכסף חזרה.

8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

נשמע קצת מוזר שפתאום מכונים לתת "הלוואות" ולפני שבוע ברקוביץ' אמר שאין כסף בקופה ועל כול חריגה לא יהיה כסף לשלם משכורות..
    אפשר להגיד על ברקוביץ' הרבה דברים אבל שקרן הוא לא,להפך יורה את האמת על אוטומט ובלי פילטר.
    לי זה נשמע כמו להחתים שחקנים ולהגיד יהיה בסדר,כמו שעשו עם שכטר ואחרים בעונה שעברה.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ברקו לא שקרן, ברקו היחידי שקצת יודע להתנהל. אני בטוח שהציעו לו כבר לפניי ינואר את ההלוואות הללו, אבל הבן אדם אמר לא מכיוון שזו פגיעה כלכלית לטווח הרחוק.

10. סמואל אטו Member

11. עידן444 Member

כשפונים למאמן שרק לפני שבוע סגר במקום אחר זה נראה לי חריג.
    ואין צביעות. גם אנחנו לא בסדר שפנינו לרונן גבאי שמאמן את יפו מספר שבועות. לא מכובד!

12. Turgi Guest

http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/01/21/261a8ce415be2ea0a3bb105be3c3eb99.Xxx

למה לכבד חוזים אם אפשר פשוט לא?

13. Raulito Madridista

למה לדבר על כדורגל אם אפשר פשוט לא? כל אחד נהיה לי פה שר הכלכלה.
    אפשר לדבר על כדורגל בדיון של הפועל ת"א? תודה רבה.

בהפועל כנראה קצת טעונים וברור שהם ישמחו לא לשלם. לא בטוח שזה יתאפשר, השאלה היא מה כתוב בחוזה.

בחדשות הספורט אתמול התנהל אחלה דיון על הפועל ת"א. בכל-מקרה, אני מקווה שמעכשיו יהיה פחות סוער. פחות הדלפות, פחות כותרות, לנתק קשר לחלוטין עם אתר One אם אפשר וכן-הלאה. בן-זאב נראה בן-אדם רציני. אני מקווה שיפטרו את דומב כמה שיותר מהר, כמו ששחקנים בקבוצה אמרו לפי מה שכתוב ב-Ynet. אין שום טעם שהוא יהיה על הקווים נגד הפועל פ"ת במשחק כל-כך קריטי וברור שהוא יעזוב. אסור לחכות וצריך למנות את אלי כהן השריף. זה חשוב הרבה יותר מתרומה של עוד 100 אלף דולר לחיזוק וכן-הלאה.

חיים רמון היה וימשיך להיות המחלה הכי גדולה של המועדון הזה. שישים את הפועל למכירה בחינם בתנאי שהמשקיע מכסה את חובות העבר וזהו. רמון לא צריך לראות אגורה אחת יותר. הוא טוען שהפועל גורמת לו להפסדים ועולה לו בבריאות. תעשה צעד קטן למענך וצעד גדול לאנושות.

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתן אוחיון חתם בהפועל.
    אז מהקבוצה של ONE הפכתם לקבוצה של דודו דהאן שישביח שחקנים שלו אצלכם בדרך לחוזה הבא בבלגיה.
    לטווח הקצר אולי זה יספיק לפלייאוף עליון ולטווח הארוך זה נראה שהמועדון שלכם בכאוס היסטרי, עוברים מאינטרסנט לאינטרסנט, מוכרת לי מאוד הסיטואציה הזאת אבל השאלה מתי יקום המבוגר האחראי בהפועל ויגיד די לכל ההתנהלות הזאת.

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כמה כבר שחקנים החתמתם בינואר? 5?
    אשכרה הפכתם להיות סל המחזור של מכבי חיפה.

Bluekipper ו-Civil אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.