הפועל תל-אביב 14/15: רעידת אד(ו)מה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא יודע, אולי חלק מזה טבעי אבל אני הסתכלתי אתמול על אדל והוא נראה לי יותר כמו שוער כדוריד עם הגודל שלו ולא שוער שבאמת יכול/מסוגל לזנק. הוא לא מתאמן כבר יותר מחודש כדי להתחיל להוריד את המשקל העודף?

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. Echte Liebe Member

הוא לא מתאמן כדי להוריד משקל ולא כלום, לכולם יש בעיה עם זה שהוא "שוער כדוריד" כמו שאמרת אבל בת'כלס אף אחד לא עושה עם זה משהו, וזה הורס אותנו.

בנוגע לאתמול - הפועל היו באמת הרבה יותר טובים, משחק מצוין. רייכרט השחקן הכי טוב בהפועל ואצטט את מה שאמרו ביציע: "ורמוט לא היה שם את זה". כנראה שזו מחלה בהפועל ת"א לשאוף לבינוניות כי לדעתי להרכיב למשחק כזה מגן ימני ברמה של ליגה ב' כמו אברהם צ'קול כשיש לך את שון גולדברג (אמנם מגן שמאלי, אבל יכול לשחק גם בימין) וליאור לוי בסגל. גם אלי כהן, גם אסי דומב וגם בן שמעון בעונה שעברה עשו את זה. צ'קול שחקן מיותר בסגל, ואלמלא הטעות שלו אתמול אולי היינו יכולים להיות עכשיו במאבק רציני על פלייאוף עליון.

3. Raulito Madridista

לדעתי אפולה אדל מעולם לא היה שוער מספיק טוב, אבל היום זו הגירסה הפחות טובה שלו. והוא עדיף על דני עמוס.

צ'קול שחקן ליגה לאומית, אבל אם נשווה את הטעויות שלו לאלה של סארי פאלאח(ובפורום 'שדים' כבר קוראים לו סארי פח-פח') - אז הרי שצ'קול לידו הוא עילוי. הוא היה אמור להיות המגן השלישי בחשיבותו בסגל, ככה שלא הוא מסמל את ה'חולי' במועדון הרקוב הזה הפועל ת"א. מדובר בשחקן חסר ביטחון גם ככה. לא אוהב אותו ומסכים שהוא לא צריך לשחק. השריף מאכזב אותי לא מבחינת התוצאות אלא ההרכבים. משה אוחיון צריך לשחק או לפחות להיות משולב כמחליף, אבו-אל היג'א הכי טוב התקפית מבחינת המגנים של הפועל, ודודו ביטון הוא לא החלוץ היחיד בהפועל שהתחושה היא שהוא לא יתן גול גם עוד שנה, אבל הוא היחיד שבכלל לא מגיע למצבים.

הרבה אוהדים החמיאו לספורי אחרי המשחק אתמול ואמרו שזה היה המשחק הכי טוב שלו כשחקן בוגרים. ומצד שני, זגורי היה בסדר אבל העונה הזו הוא חושך מצרים, יש לו שער אחד ושני בישולים בליגה לדעתי. הוא נראה יותר נחוש מאז עזיבת ורמוט, יודע שהוא שחקן הקישור המרכזי שלנו חוץ מרייכרט - אבל הוא בחיים לא ישחרר את הכדור בזמן ואין לו מהירות.

הפועל לא שווה פלייאוף עליון וגם בתסריט דמיוני של 9 מ-9 מהמשחקים נגד עכו(יהיה הרבה יותר קשה ממה שחושבים), מכבי פ"ת(רב"ש המנחוס) ומ.ס אשדוד('הצעירים') - אנחנו לא נהיה שם. תנו לי להישאר בליגה כמה שיותר מוקדם ואני אומר תודה רבה שהעונה המסריחה הזו נגמרת.

דיברתם הרבה על שי אבוטבול - אולי בשער 5 חשבו שהוא 'היורש של', היורש של אבוקסיס. לא חושב שעשו ממנו יותר ממה שהוא. תמיד שיבחו אותי מבחינת הנאמנות להפועל, שהוא התעקש להישאר גם כשהיה 'שחקן ביצים' וגם כשאלי טביב מירר לו את החיים. הוא היה קשר בינוני + במשך פרק זמן קצר, לפני הפציעה. יש לו רגל מאוד מדויקת, הוא שחקן חכם, אבל הגנתית הוא תמיד היה די חור למרות שהוא נלחם. אני מאוד לא אוהב את העליהום עליו.

4. oranfu Member

גם אחרי המשחק אתמול שאיווניר כל כך התלהב ממנו, בחיי שאני לא רואה כלום בספורי.

5. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

איך החלטת שגולדברג יכול לשחק גם בימין? הוא מעולם לא שיחק שם.

6. Turgi Guest

7. alexshw Member

נראה לי רייכרט הוא מהחבר'ה של קנדה.

8. oranfu Member

רק שקנדה ליצן חביב (כך עושה רושם לפחות). רייכרט הוא חתיכת ח*א.

9. alexshw Member

שלא במפתיע הפועל ת"א עברה על חוקי הפייר פליי הפיננסי של אופ"א ותשלם קנס של 200 אלף יורו.

10. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

ב-וואלה! ספורט ו-ynet מפרסמים שיש חשש שאדל קרע את גיד אכילס מול אשדוד היום וסיים את העונה למעשה.

11. Civil Anti Madridista

דני עמוס?

12. Hapoel_Tel_Aviv Member

http://i.imgur.com/LfqYZSQ.Xxx

27:17
    4:9

צריך לעשות את זה בנקודות ולראות.

13. alexshw Member

מישהו מבין איך קבוצה עם גרעון של 30 מיליון שקל הולכת למנות צוות אימון ספרדי ללא הגעת בעלים רציני?

14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מימון חיצוני, מה זאת אומרת?

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני מהמר שהם פשוט לא ימנו.
    זה ייגמר בסוף עם איזה פרדי דוד כזה.

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.