הפועל תל-אביב 14/15: רעידת אד(ו)מה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

15.5 שמח
    לא היה וכנראה שגם לא יהיה רגע שמתקרב לדבר הזה.
    לא ייאמן שעברו 5 שנים.

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  2. Raulito Madridista

מתוך הפייסבוק שלי:

בוקר טוב לכולם, רבוטה, רבוטה. עוד פוסט על כדורגל, מכורח הנסיבות, והפעם על הקבוצה השנייה שאני אוהב - הפועל ת"א
    בידיוק היום, ה-15 במאי, לפני חמש שנים - לקחנו דאבל בטדי. בעבר לא היה יום שלא ראיתי את הקליפ המרגש הזה ומתמלא בתחושה עילאית כל פעם מחדש. אף-אחד לא היה יכול לכתוב תסריט יותר טוב מזה. "ורמוט...הרוש הודף...והכדור ברשת...הכדור בפנים...2:1 להפועל ת"א. האם זהו שער האליפות של הפועל ת"א??" ואני הייתי שם בטדי, קטן אמונה אמנם אבל הייתי, ולא ידעתי את נפשי מרוב שמחה. אפשר וצריך היה ליצור שושלת של אליפויות עם סגל שחקנים מפלצתי וקהל גדול, אבל זה לא קרה

במונחים של הפועל, צריכים לחכות 'רק' 5 שנים עד לדאבל הבא, וברצינות. חמש שנים עברו ולא נשאר שום דבר, נשאר רק השם. בקושי נשארנו בליגה, כמעט ירדנו. ביום שבת תיחתם עונת הכדורגל המסריחה הזו 2014/15, ממש ברוך שפטרנו מעונשו זה. אני במגרשים כבר ים זמן, תמיד בשער 5 המקום הקבוע, אבל עונה כזו גרועה אני לא זוכר. הבטיחו לנו קוסם; לא היה משחק אחד טוב; יותר הפסדים מנצחונות; לא ניצחנו לא דרבי, לא חיפה, לא בית"ר, עפנו מהגביע בבית מול קבוצה בליגה השנייה; במקום מחנה אימונים הייתה קייטנה; שחקנים שאין להם מקום בליגה ג' אפילו הפכו לעניין שבשיגרה; והקפטן ו'הסמל' גילי ורמוט עלה לשחק בדרבי האחרון שלו כשהוא כבר חתום במכבי ת"א, אוי לבושה. רייכרט וגולדברג באו 'להשתפשף' בהפועל בלי שום אופציית רכישה. ועוד לא הזכרנו את כל הקומבינות והגועל נפש מחוץ למגרש - עמותת אוהדים בשקל, השקרים של חיים רמון, שער 8 לבית"ר, למה? - ככה,
    ועוד ועוד. 'רגע השיא' של אותה עונה, כמה מביך, היה כשפואד פרץ לדשא וזהבי הורחק

גם בעונה פח חשוכה שכזו הלכתי לכל משחקי הבית, הייתי בטדי, בחיפה, בנתניה, בפ"ת, תמיד מגיע עם אותה התלהבות, אבל אי-אפשר להתעלם מהעובדה שהרגשתי פשוט לא קשור לקבוצה שאני אוהד, לא דומה להפועל שהכרתי וגדלתי עליה. וואלה רק היה 'חסר' שנחליף את האדום בצהוב כחול וזהו. ביום שבת חייבים להיות ספורטיביים ולהוריד את אשדוד ליגה, גם בשביל בני-יהודה שעזרה לנו עם התיקו ההירואי נגד חיפה

לפעמים יש אכזבות והפסדים, אבל קבוצה לא מחליפים. האימפריה עוד תחזור. לא בטוח שבעונה הבאה. רק הפועל

3. alexshw Member

יש כנראה בכל זאת צדק פואטי בחיים

EO11 אוהב/ת את זה.
  4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אריאל הרוש הוא מסוג השוערים שאחרי שהם עושים את הטעות הגורלית שדופקת את המשחק, הם פתאום דופקים 2-3 הצלות מעולם אחר ואז אפשר לטעון לגביהם שהם "החזירו".
    לא זוכר איזו יכולת הוא הציג במדי ביתר ירושלים. במדי מכבי נתניה הוא היה בינוני והפסיד בצדק את מקומו בין הקורות בנבחרת ישראל.
    מצד אחד, הוא אחד השוערים הישראלים הטובים בליגה. מצד שני, אני מרגיש אדיש לגמרי לגבי העזיבה שלו, וזו לא מחמאה עבורו.

Messi#10 אוהב/ת את זה.
  5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

והם גם קיבלו את הרוש שוער. זה רק הולך ומשתפר.

6. עידן444 Member

מה שמעצבן אותי בסיפור הרוש הוא שוב החובבניות ש״ח מי שניהל את המועדון הזה בקיץ שעבר... באמת חתמו עם הרוש לעונה אחת וזהו???
    איך הרוש עובר להפועל כאילו מדובר באורי שטרית שעוד 2 דקות פורש? לא דובר שמכירה עתידית תחזיר את ההשקעה שלווא אותו איש עסקים? התחייבנו לשלם על שחקן דמי השבחה בשביל עונה???
    לא להאמין...

7. עידן444 Member

אגב, לא יודע על מה אתה מדבר... כל העונה יחד היו להרוש 2-3 הצלות שאפשר להגיד וואוווו...

8. Hapoel_Tel_Aviv Member

אתם לא משלמים כלום וגם אנחנו לא, קליימן חייב להפועל 700 אלף והפועל חייבת עכשיו לטביב 450 אלף, אז יקזזו את זה

9. Hapoel_Tel_Aviv Member

הדבר הכי חשוב שזוכרים מה15 במאי הוא הדאבל, אך שנתיים אח"כ זכינו בגביע שוב חגגנו על חשבון חיפה בדקה ה92

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  10. Ice Cream חסה

הנושא הזה בבוררות. הבנתי שאתם עדיין חייבים 700 אלף שקל לקרית שמונה על עמוס, אז עזוב קיזוזים - זה לא יגמר לעולם.

ולפי ההיגיון אין שום סיבה שאתם תשלמו את ה-450 אלף שקל על הרוש. הוא הגיע אליכם בהעברה חופשית ולא מהמועדון שבו הוא הושבח.

11. Hapoel_Tel_Aviv Member

החוב של נתנניה עובר להפועל לפי מה שהבנתי, קיצר אין לזה סוף, מלמד על כמות הקומבינות שעושים כאן..

12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

וגם גיבור הגביע הזה במכבי היום.. :)

13. עידן444 Member

עשיתי בדיקה קצרה. אז אריאל הרוש הוחתם בנתניה על חוזה מאוד נמוך העונה ובעונה הבאה הוא היה אמור להרוויח מעל 200 אלף דולר... ממש גאונים אצלנו! יש שם כמה אנשים שאין לי ספק שצריכים לשבת בבית סוהר על מה שהם עוללו...
    כמובן שנתניה תקפוץ על כך הזדמנות להיפטר מזה... ואם גם ה 450 עברו להפועל, מה טוב...

14. alexshw Member

גיבורי הגביע הזה - אחד פרש בקיץ שעבר השני לא בסגל למשחק מחר בגלל פציעה(והלוואי יהיה במכבי ת"א בעונה הבאה)

15. Telkiyski Member

מטורף.
    ושנה קודם, ב10/11, במשחק הראשון של הפועל בקרית אליעזר מאז ה1-0 של לאלא, הפועל נצחה 2-0 ואת השער הראשון שי אבוטבול הבקיע בדיוק באותה שניה שלאלא עשה 1-0 אז, ובדיוק מאותה נקודה.

בכל מקרה מחר אני מקווה שנחזיר טובה לבני יהודה ונימנע מהפסד ביתי לאשדוד.

מצב נושא:
הנושא נעול.