הפועל תל-אביב 14/15: רעידת אד(ו)מה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

:):):) איתי מאמין להנפצות של צנציפר...יפה :)
    כנראה שגורמים בהנהלה בהפועל מנהלים דוכן קרפים בקניון כי הם מתכוונים למרוח טוב טוב את האוהדים שלהם.
    מעניין שמקורבים להפועל תל אביב יודעים מה הלך בשיחה בין קרויף לרייכרט,,,קרויף לא מגלה אפילו מה יש לארוחת צהריים אחרי האימון אז יגלו מה היה בשיחה? נו באמת.

2. DRORIKO Member

בעולם כדורגל נורמלי כישרון כמו רייכרט היה לובש בעונה הבאה אדום/ירוק/כחול ומתפתח שם לשחקן גדול. אבל בכדורגל שלנו הוא ישחק טאקי עם אייבינדר על הספסל

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  3. Turgi Guest

אני די בטוח שאתה טועה ובונים עליו לעונה הבאה.

4. Raulito Madridista

אז אתה לא מאמין לא ל-ONE, לא לצנציפר, לא ל'וואלה ספורט' שם נכתבו הדברים בצורה אחרת ולא למעריב. יפה מאוד, כולם משקרים.
    ומעניין איך תוך שנייה למכבי נעלם 'הסטייל האירופי'. אם הפועל הייתה מגיבה בצורה חריפה כזו - היו צולבים אותנו.
    אני אגיד לך מה מונפץ - 'הסטייל' האירופי של מכבי שפנתה לשחקן תחת חוזה דקה וחצי לפני הדרבי. התעלמו מזה כאן בארץ אבל זו בושה וחרפה.

לדעתי בלתי-אפשרי שרייכרט ישחק בהפועל, כי מכבי נעולים עליו ובצדק. מצד שני, אין לי ספק שהוא רוצה ללבוש אדום. בין אם בגלל התסבוכת מול הקהל הצהוב(אם הפועל תרכוש אותו לצמיתות הבעיות מול שער 5 יפתרו), בין אם בגלל התחרות הבלתי-אפשרית כמעט על מקום בהרכב של מכבי ובין אם בגלל שהוא 'אוהד הפועל'. ואין לי ספק שמכבי גם תהפוך אותו לעציץ בסגל כדי שלא ישחק בהפועל או באמת 'תזרוק' אותו למקום אחר. מכבי לא רוצים את קהת? אין עוד עציצים בסגל כמו אייבינדר, לא מהללים את איגבור?
    חבל שלא החתמנו אותו כשהיה שחקן רמת-השרון והתקמצנו על עוד שני שקל. יש לילד הזה את כל היסודות.

5. Turgi Guest

לפני שאתה מעוות עובדות.
    מכבי פנתה לשחקן תחת חוזה אחרי שקיבלה אישור מהקבוצה שלו.

6. Telkiyski Member

אם זה כ"כ לא נכון, איפה ההכחשה הנמרצת של רייכרט? הייתה אמורה להגיע כבר לא?
    הנקודה המרכזית היא שזה פורסמם בכל אתרי הספורט (לא רק צנציפר), ויותר מכך, אם זה באמת היה כ"כ תלוש מהמציאות ושקר מוחלט, היינו כבר מזמן שומעים את ההכחשה, שלא הגיעה.

ולא רק דרכו אפשר לקבל מידע על השיחה אתה יודע.

וקרויף לא מגלה מה יש לארוחת צהריים כי כולם יודעים שיש פיצה פנאן.

בסך הכל עושה רושם שמדובר בעוד מקרה בו המנג'ר האירופי חושב שהוא משחק פוטבול מנג'ר ושהוא יכול לעשות עם שחקנים ש"שייכים לו" מה שבא לו (בדיוק כמו שכששלח את רייכרט וגולדברג להפועל בתור מושאלים בינואר לא ממש היה איכפת לו מהסבל שצפוי לשניים).

נערך לאחרונה ב: ‏19/5/15
  7. Turgi Guest

??"? ??? ?? ??? ?? ???"? ??? ?????? ?????? ?"?

רק לבכות אתם יודעים.

orimor2212 ו-idans10 אוהבים את זה.
  8. Telkiyski Member

אתה אשכרה משווה את זה, לבין שחקן שעולה לשחק בדרבי בזמן שהוא יודע שמחר הוא עובר לשחק אצל היריבה?

זה היה איכשהו דומה אם הפועל ועכו היו נאבקות נגד הירידה, ושניים-שלושה מחזורים לסיום העונה הקבוצות היו מתמודדות אחת עם השניה וגוטליב היה משחק במדי עכו בידיעה שעוד שבועיים הוא בהפועל.

גוטליב עדיין לא בהפועל וגם לא שיחק מולה משחק קריטי.
    באמת יש מה להשוות.

גם אף אחד לא אמר שכולם מושלמים חוץ מכם(אני לא חושב שהפניה של הפועל לגוטליב, אם נעשה בצורה כזו היא בסדר), אבל לפחות לקבוצות אחרות אין הפוזת ורדר ברמן הזאת עם הניהול האירופי.
    בסך הכל שיטות שימון מזרחי ידועות עם גב של 120 מליון שקל תקציב.

9. Turgi Guest

ורמוט עלה לשחק בהחלטת המאמן שלו והבעלים של הקבוצה.
    מכבי פנתה לורמוט באישור.
    הפועל סגרה עם גוטליב ללא אישור (לא שזה אכפת לי כי כולם עושים את זה אבל אתה יודע להאשים רק את מכבי).

10. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני נהנה לשמוע את הרעל שלך על מכבי...עושה כיף.
    אני אוהב אנשים מורעלים, מכניס קצת עניין :)
    חשבת על זה שרייכרט כבר שרף את עצמו בשנה שעברה ולא רוצה להכניס שוב את הראש לתוך הבלאגן הזה?
    חשבת אולי שמכבי מבקשים מרייכרט לא להיגרר לדבר הזה?
    לא..למה שתחשוב? אתה כמו ארי שמאי לא משנה איפה הוא יהיה ולא משנה על מה ידבר תמיד ימצא את הרעל התורן על מכבי.

פיצה פנאן זה בכדורסל לא? או שגם בזה הכדורגל אשם?
    ידידי, כל הקבוצות הגדולות באנגליה משאילות שחקנים לחודש (!!!), מה לעשות שקרויף לא המציא את הגלגל והוא גם יכול להשאיל שחקנים מהקבוצה.
    זה חדש שסגל קבוצה צריך להיות גדול מספיק? גם על זה צריך להתנצל?

idans10 אוהב/ת את זה.
  11. Telkiyski Member

איך הבנת שיש לי בעיה עם הרצון של מכבי שיהיה לה סגל גדול ורחב? איפה ראית את זה בדיוק?
    לגבי כל ה"חשבת אולי" היעני מתנשא שלך, אמרתי את זה במילים פשוטות.
    אם לא הייתה אמת בידעות האלה, רייכרט (או סוכנו) מזמן היו מוציאים הכחשה נמרצת, הרי מדובר פה בציטוטים לא פשוטים.
    הדבר לא קרה, זכותי לעשות את האחד ועוד אחד שלי.
    אם אתה רוצה לחשוב אחרת, זכותך.
    אגב זה גם לא כזה קריטי, אני לא כזה תופס מרייכרט. הוא שחקן טוב אבל לא כזה וואו.
    זה יותר עניין של עיקרון.

מקווה שרייכרט יהיה שחקן הפועל ומאחל לך שאם ישחק במכבי אתה תצליח לשכנע את עצמך גם איתו שהוא מכביסט.
    ההימור שלי הוא שרייכרט ישחק לא בהפועל ולא במכבי.

12. Turgi Guest

איתי אתה סתם מטריל פה.
    זורק פצצות לאוויר ולא מתייחס.
    פיצות פיצות. לעולם לא תגיב לעובדה שמכבי דיברו עם ורמוט באישור הפועל תל אביב ולעלם לא תבוא באצבע מאשימה להפועל.

13. Telkiyski Member

אתה חושב שאין לי מילים רעות להגיד על ההתנהלות של הפועל?

כולם יצאו שקרנים ורמאים בעסקה הזו.
    חיים רמון, המנהל האירופי והשקרן הכי גדול היה הבחור שבכה מהתרגשות בדאבל.

14. Turgi Guest

בוא אני אזרום איתך.
    במה קרויף אשם במקרה ורמוט?

15. Telkiyski Member

אולי בזה שבמשך חצי עונה הוא שלח הודעות ופנה לשחקן תחת חוזה שמשחק בקבוצה אחרת?
    אם אתה באמת חושב שאדון "ג'ורדי" מבקש תמיד אישור מכל העולם לפני שהוא פונה לשחקנים תחת חוזה אז תהנה.

בעצם עזוב את זה.
    אתה טוען פה שהוא פנה לגילי באישור של הפועל?
    הוא בעצמו אומר ש"הכל נעשה אחרי הדרבי".

די נו, עזוב.

ג'ורדי קרויף: "מבטיח שכל עסקת ורמוט נעשתה אחרי הדרבי" - וואלה! ספורט

מצב נושא:
הנושא נעול.