הפועל תל-אביב 14/15: רעידת אד(ו)מה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Turgi Guest

אתה כנראה לא קורא את מה שאני כותב אז חבל על האנרגיות שלי.
    אגיד את זה פעם אחרונה.
    קרויף פונה לשחקנים תחת חוזה. כמו כולם.
    אתה פשוט נורא אוהב להזכיר את זה בהקשר שלו בלבד.

רק בשבועיים האחרונים זה נעשה במכבי חיפה, הפועל תל אביב ומכבי תל אביב.
    אתה תפצה פה רק על מכבי.

2. Telkiyski Member

אני לא מבין.
    אתה טענת פה שהוא בסדר גמור כי הכל נעשה בהסכמת הפועל (או ביוזמתה אפילו והכל), אבל הוא בעצמו מספר סיפורים שפנה אליו רק אחרי הדרבי.

עכשיו אתה פתאום מספר שהוא בסדר לא כי הכל נעשה באישור של הפועל, אלא כי זה "כמו כולם".
    אז נניח, אבל לפחות במכבי חיפה והפועל ת"א לא עושים את זה ואח"כ מספרים לכולם איך הניהול כ"כ מתורבת ואירופי.

3. Turgi Guest

אין לי מה להגיד על זה. ניצחת.

4. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז איך פנו לגוטליב? בעזרת מדיום?
    איך חיפה פונים לקהת?
    ולמה לעזאזל ריאל מדריד סוגרת תנאים עם דה חאה כשיש לו חוזה לעונה הבאה ביונייטד?
    לא סוגרים תנאים לפני שפונים לקבוצה קודם כל.
    זה שזה יצא אחרי הדרבי לדעתי זה הכל עניין של הפועל להראות שמכבי "האירופאים/מיליונרים" (איך שלא יקראו לזה) חטפו להם את ורמוט.

5. Raulito Madridista

ג'ורדי הקדוש המעונה פנה לורמוט עוד בקיץ ושיגע אותו עם טלפונים ו-SMSים בלתי-פוסקים. הוא בטח לא רצה 'להציל את הפועל מהתפוררות כלכלית', ו-ורמוט היה אז תחת חוזה ובקיץ לא רצו למכור אותו, היה את ברקוביץ' שלא נתן לזה לקרות. אותו סיפור לגבי איתי שכטר בעונה שעברה. ממה חוכמה להשוות את הניהול של הפועל ומכבי, זה בערך כמו להשוות ביניהן כרגע מבחינה מקצועית, מבחינת כדורגל נטו. הניהול של הפועל היה תמיד דפוק להוציא אולי את הדאבל עם קשטן. הניהול היה דפוק גם בעונת רבע גמר גביע אופ"א, שנה אחר-כך עם הקפאת שער הדולר, עם מוני הראל ועוד ועוד. ההבדל הוא שהפועל לא 'מגדירה את עצמה' כמשהו אחר, אנחנו לא 'הסטייל האירופי'.

Hapoel_Tel_Aviv ו-Telkiyski אוהבים את זה.
  6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

שחקני ברצלונה יצאו בגלוי בתקשורת במשך שנתיים וקראו לפברגאס לחתום. הלבישו אותו בחולצת משחק בכוח במהלך חגיגות זכייה עם הנבחרת הספרדית.
    סתם לידע כללי.

לעזאזל, זה כבר פתטי מה שאתם עושים. זה קורה בכל העולם.
    ובלי שום קשר ופשוט כי אני שומע את זה המון - מתי אי פעם איש מהמועדון אמר שהניהול במכבי "אירופי" (חוץ משחקנים שלא רואה סיבה להחשיב בהקשר כזה)? מה זה אומר בכלל "ניהול אירופי"?

7. alexshw Member

הניהול של שחר

8. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשמנהל מגיע למקום עבודה חדש (ולא משנה אם זה כדורגל או חברת הייטק) ומבקשים ממנו להעלות את החברה ברמה, לעשות אותה מס' 1 בתחום שלה אז זה נורמלי לחלוטין שהמנהל מחפש את האנשים הטובים ביותר במקצוע כדי שיצעידו את החברה קדימה.
    וכדי להשיג את מה שאתה רוצה אתה תעשה הכל.
    3 שנים ריאל מדריד ישבו לכריסטיאנו רונאלדו על התחת עד שבסוף זה יצא לפועל, יונייטד התלוננו?
    שנתיים ברצלונה זרקה רמזים שפאברגס בדרך אליה, ארסנל התלוננו?
    אגב, גם תומר חמד וטוטו תמוז נמצאים בחיוג המהיר של ג'ורדי, גם זה לא בסדר?
    זה נקרא להקדים את כולם, להראות לשחקן שאתה מבוקש במקום אחר, שמחכים לרגע שתיכנס לרשימת ההעברות ויעשו הכל כדי להביא אותך.

9. Telkiyski Member

אז אם זה כזה לגיטימי וכזה הוגן לפנות לשחקן תחת חוזה (הרי עושים את זה בכל העולם לטענתכם), למה ג'ורדי קרויף מיהר לספר אחרי עסקת ורמוט ש"הכל נעשה אחרי הדרבי"?

10. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטער, אין לי תשובה לזה, אני לא הסנגור של ג'ורדי ואני לא יודע איך הוא מתנהל ולמה הוא עושה ככה.

11. Telkiyski Member

טוב, לפחות כולם פה מסכימים עם זה שהוא משקר.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יצא לי לקרוא כאן את כל התגובות אני רק יכול לומר לגבי רייכרט, בעונה שעברה עוד שהוא שיחק ברמת השרון ובכלל לא היו דיבורים על מכבי יצא לי לראות אותו באיזה ערב דרך חבר משותף והוא סיפר לו על זה שאחרי המשחק בין רמה"ש להפועל ת"א נדמה לי זה שבו שכטר הבקיע שלושער פנה אליו רב"ש החמיא לו על המשחק ושאל אותו על המצב שלו ברמה"ש. בהפועל החלו איתו ועם רמה"ש במגעים ראשוניים ורייכרט עצמו אמר שהוא מת להגיע להפועל. ככה שיכול להיות שצנציפר מחרטט אבל לא יפתיע אותי שרייכרט כן רוצה להישאר בהפועל, הרי הוא גדל כאוהד שלהם ושם הוא יכול להתפתח כשחקן מרכזי ולפתוח בקביעות, במכבי הוא יהיה עוד שחקן שמשחק אולי 15 משחקים בעונה וגם במשחקים שהוא כן משחק האוהדים עושים לו את המוות, אם הוא יעזוב בקביעות להפועל לדעתי האוהדים גם יקבלו אותו לגמרי אבל אין מצב שבעולם שג'ורדי ישחרר שחקן להפועל בטח גם כזה שהפועל רוצים.

13. Turgi Guest

איתי יכול להירגע. לא יהיו יותר פיצות.

http://oi61.tinypic.com/2uge3ux.Xxx

14. Ice Cream חסה

אף אחד לא הכריח את רייכרט לחתום על חוזה בקיץ ולא הכריח אותו לפתוח את החוזה שלו מחדש ולחתום לעוד 5 עונות בינואר. ג'ורדי לא אשם בזה.

15. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש גם תתי סעיפים -
    - במידה וג'ורדי מתקשר הסים במכשיר יושמד אוטומטית.
    - רכבי הקבוצה יעברו איכון באיתוראן ויכבו אוטומטית כאשר יגיעו לאזור שארית ישראל (משרדי מכבי ת"א)
    - בוויז של כל שחקן תמחק האופציה לחשב מסלול לרחוב שארית ישראל
    - וכמובן הדובדבן שבקצפת - משלוח של מזון מהיר לבית השחקן (בדגש על פיצות) יחוייב בביקור של מנהל הקבוצה בבית השחקן כולל חיפוש ברחבי הבית למציאת ג'ורדי קרויף

:)

DRORIKO ו-orimor2212 אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.