הפועל תל-אביב 14/15: רעידת אד(ו)מה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

מה הקשר שוקי זיקרי? אז אחרי נתניה הבקרה לא צריכה לפחות לדעת מי האנשים

טוב שלא הצגת את המשקיעים כאיזה צדיקים שדוגלים במתן בסתר. אם הם רוצים להתחבא כנראה שיש להם סיבה טובה.

2. Hapoel_Tel_Aviv Member

לא חושב, אם נארח משחק בסיבוב הזה אז המנויים יקבלו אותו בחינם, יש מצב שאם נעפיל לשמינית ולא נארח בח' אז יתנו את זה בשמינית.

3. Telkiyski Member

ואם קבוצה מסיימת בפליאוף התחתון, אלה שעשו מנוי מקבלים זיכוי על משחק בית אחד (או שניים) שנגזלו מהם? הרי לכל קבוצה בליגת העל יש במנוי 17 משחקי בית. יש 8 קבוצות שבפועל יהיו להן פחות מזה.

4. Ice Cream חסה

ומה הקשר נתניה? בגלל שעסק כלשהו קרס (עדיין לא) זה לא אומר שצריך לפקח על הכל. בטח אם זה מה שיכול להגביל השקעות בכדורגל.

זו זכותם לא להיחשף, לא חסרים אנשי עסקים כאלה, יהיו סיבותיהם אשר יהיו.

5. Raulito Madridista

http://www.israelhayom.co.il/sites/default/files/styles/566x349/public/images/articles/2015/06/22/14349603341793_b.Xxx

שקט היום בגזרת העדכונים בהפועל חוץ מבעיתון ישראל היום:

הפועל ת"א מעוניין בבלם סדריק קמבון. בקישור הפועל התחמשה במספר שחקנים שמוגדרים כפוטנציאל עצום וכעת הפנים לשיפוץ ההגנה. הבלם(28) שירד לליגה הצרפתית השנייה עם אביאן נמצא על הכוונת של הפועל. בצרפת מדווחים שהבלם השיג שחרור מהקבוצה הצרפתית במדיה רשם 192 הופעות וכבש 13 שערים וצפוי להגיע בהעברה חופשית כך שהפועל תצטרך לשלם רק את שכרו. עוד ברזומה הקריירה של הבלם: מונפלייה הצרפתית וליטקס קובאץ' הבולגרית.

6. Ice Cream חסה

ליטקס קובאץ', LOL

7. Hapoel_Tel_Aviv Member

8. Raulito Madridista

גם היו"ר בארי בן-זאב וגם המאמן החדש ססאר מנדיונדו התראיינו בשעות האחרונות.

דבר היו"ר - הנק' המרכזיות:

"הפועל תהיה של כבירי. אוי ואבוי אם אני טועה"

http://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FILES/3/size475x318/529363.Xxx

על העברת זכויות הניהול לכבירי - "הנושא יוסדר, דאגתי לזה מכל הכיוונים. אם טעיתי אז אוי ואבוי להפועל ת"א ואוי ואבוי לי. אני מאמין בעצמי והרבה אנשים מאמינים. העניין הזה יסתדר. אני ידוע בתור בנקאי שמרן כבר 40 שנה. האופי שלי בגיל 60 יותר שמרני משהייתי בגיל 40. אין ספק שמי שלא מאמין בשמרנות שלי ובשיפוט שלי יכול להגיד שסיכנתי את הפועל. אני יודע מה עשיתי. אני לא רוצה להשוויץ. לאמיר כבירי יש יכולת לעמוד מאחורי כל מה שהבטיח ואנחנו עומדים בהם אחד לאחד. הוא עוזר לנו כספית מהיום הראשון. אני מספיק שמרן כדי לא לסבך את הפועל ת"א. הוא עומד מאחורי גם אם ההתאחדות לא תאשר משום מה את העברת הזכויות".
    "אחרי כמה עשרות שנים בעולם העסקים יש לי ניסיון. אני לא מסכן את הפועל ועושה את הדבר הנכון. הכספים שהובטחו יכנסו. הגרעון נמוך בעשרות אחוזים כיום מהתקופה של סיום העונה של רן בן שמעון, שהיתה שיא הגרעון. עוד לא הגענו לחוף מבטחים אבל אנחנו שטים בבטחה הרבה יותר גדולה".
    - על המאמן: "הידע שלו אדיר. התמהיל שלו ושל הצוות שלו מתאים למה שהפועל ת"א צריכה. יש לו יחסי אנוש מצויינים, לא יהיו הדלפות מחדר ההלבשה. היתה החלטה עקרונית להוציא את חדר ההלבשה מהעיתונים. בשנים האחרונות היו הרבה הדלפות והגענו למסקנה שאחת הסיבות למאמן ספרדי היא שינוי של הנושא הזה. הוא(המאמן) מאמין בשיתוף צעירים ויש לו כל מה שאנחנו רוצים מהמאמן שלנו. אנחנו מאמינים שהוא יצליח, אי אפשר להבטיח את זה. אנחנו לא מחקים את מכבי אבל הם עשו דברים יפים ומותר לנו ללמוד מדברים יפים שהם עושים".
    - על המטרות לעונה הבאה - "ברור שאנחנו רוצים פלייאוף עליון וכרטיס לאירופה, אבל לא הצבנו מטרה. לנו יש סבלנות. אנחנו רוצים לראות שינוי מהשנים האחרונות. כדי להביא לשינוי צריך שילוב של מספר דברים, ניהוליים ומקצועיים. זו קבוצה חדשה לחלוטין ואין פה הוקוס - פוקוס".
    - על בן-רייכרט - "אין משא ומתן מולו. הוא אמר במפורש שהוא לא רוצה להישאר במכבי, ואם תחליט לשחררו - צריך לקבוע את המחיר ולראות אם יהיה לנו מספיק כסף. סיבכו לו את החיים וצריך לא לפגוע בו. מה שהוא עבר עם המעבר למכבי ואז המעבר אלינו זו התעללות. אם גם לנו יש אחריות בזה, אנחנו מצטערים. אני חושב שמכבי צריכה להסתכל לא על הכדורגל, אלא על הנשמה של הבן אדם ולא להרוס לו את הנשמה".
    - על התביעה שהגיש סלים טועמה נגד המועדון - "הפרשה הזו כואבת לי מאוד. אני מוכן להגיד שנפגשתי איתו ועם העו"ד. אנחנו לא רצינו מלחמה. העו"ד שלו מנסה להשיג החלטה עקרונית על פיצויי פיטורים לשחקנים, על הגב של הפועל ת"א. לא מגיע לו אפילו 50 אחוז ממה שהוא דורש. כשיש תביעה לא הגיונית, אפילו שזה שחקן שאני מעריץ, כואב לי ששחקנים מעיזים להתנהג ככה נגד המועדון שבנה אותם. יש שני צדדים למטבע הזה".

דבר המאמן - הנק' המרכזיות:

http://images.one.co.il/images/d/dmain/ms/gg1203435.Xxx

- למה דווקא הפועל? - 'החלטתי לאמן את הפועל ת"א מהרבה סיבות. הראשונה היא שמדובר במועדון עם היסטוריה מפוארת. השנייה, מכיוון שהציעו לי לנהל פרויקט יפה ומאתגר מאוד ולהחזיר את המועדון להיות מנצח. הסיבה השלישית היא שככל שאני מכיר יותר לעומק את המועדון, אני מגלה שמדובר בכזה עם אופי ייחודי ופתוח מאוד. אין שום מחסום, כל שחקן יכול לשחק כאן - מכל דת ולאום, וזה ערך חשוב מאוד עבורי".
    - 'המנטרה היחידה שתשמעו ממני היא לנצח'.
    - דמיון בין הפועל לקבוצות באירופה: אתלטיקו מדריד וסביליה - 'הן עושות החתמות חכמות מאוד, מפתחים היטב את מחלקות הנוער ובאמצעות עבודה קשה וללא הוצאות ענקיות השיגו הצלחה רבה בכדורגל הספרדי'.
    - 'נעבוד קשה מאוד כדי להחזיר את המועדון למעלה', אני יכול להבטיח את זה'.
    - 'יש לנו את האוהדים הכי טובים בישראל וזה חשוב. האוהדים הם היחידים שנותנים הכל ולא מבקשים דבר בתמורה. הם זוכים בשמחה כשהקבוצה אלופה וזהו-זה'.

בארי לא מתעסק בקקה, אני קצת יותר אופטימי ומחכה להשלמת הסגל.

9. alexshw Member

http://images.one.co.il/images/d/dmain/ms/gg1203580.Xxx

בן עדיין חי

*/aaarofl

10. סמואל אטו Member

פשוט בושה איך מכבי פונה לורמוט תחת חוזה בהפועל, סליחה, הפועל פונה לרייכרט שהוא תחת חוזה במכבי ומנסה לשכנע אותו לעבור בכל מיני תרגילים מסריחים.

orimor2212 ו-Jakur אוהבים את זה.
  11. Raulito Madridista

על הפועל אף-אחד לא אומר שהם 'ניהול אירופאי' וכל מיני דברים כאלה, בניגוד למכבי, זה א'. ו-ב' - אם אתה לא מבין את ההבדל העמוק בין שני המקרים אז יש לך בעיה חמורה. אבל הכי קל לשחק אותה יפה נפש. ככה בקצרה: ורמוט היה הקפטן של היריבה העירונית, היא חפרה לו במוח עוד מהקיץ שיגיע, הלחץ עליו הפך לכבד בינואר והם דיברו איתו גם שתי דקות לפני שיש דרבי. רייכרט שחקן של מכבי, וזה נכון, אבל עובדה שהוא הושאל להפועל, הוא נמצא בסיטואציה לא קלה אל מול הקהל והוא כן רוצה להישאר בהפועל.

- הבלם סדריק קמבון(דיברנו עליו אתמול) מעוניין להגיע להפועל, כך לפי 'ישראל היום'. הפועל ערכה שיחות ראשוניות עם הבלם שהביע נכונות להגיע לישראל וייתכן שיצורף בהעברה חופשית. מה שכן, הפעם נכתב שהפועל היא זו שלוקחת את הזמן ואולי תנסה למצוא שחקנים איכותיים ממנו בשוק.

http://images1.ynet.co.il/PicServer4/2014/08/12/5519692/5519682196051183103no.Xxx

עריכה:
    רכש חם מהתנור! אבו עביד סגר בהפועל ת"א בינתיים דווח רק ב-Ynet.
    אם זה נכון אני מאוד מרוצה. שחקן צעיר עם הרבה מוטיבצייה, ורסטילי, יודע להגן, והוא גם שווה מינוס נק' לבית"ר ירושלים בעונה כשנגיע לטדי(ציניות).

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  12. סמואל אטו Member

תמשיך להצטדק, לפחות בזה אתם אלופים.

ד״א, מי במכבי טוען שהם ניהול אירופאי?

13. Hapoel_Tel_Aviv Member

לא ראיתי את זה בשום מקום במדיה שהוא לא וואן, יש מצב שאיזה מישו הזוי בקבוצת ווצאפ או של מכבי עשה את זה
    שירדו כבר מהניסיונות האלה לקחת את רייכרט, הוא במכבי וכל ניסיון כזה מביך.

14. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

סתם רוצים לצייר את מכבי כרשעים וגרסה של מכבי בכדורסל שגונבת לעצמה את כל הכשרונות בכדורגל הישראלי.

אגב בונגע לבלם קמבון נראה שבית"ר בעניין שלו.

15. Telkiyski Member

אני לא כזה מחזיק מרייכרט אבל אני מקווה בשבליו שלא יישאר במכבי.
    הוא גם יחטוף שם קללות וגם לא ישחק כך שלא יוכל להבקיע שער שיגרום לאוהדים להפסיק לקלל אותו.
    מהמר על הפועל חיפה.
    מי שבאמת אפס מאופס בכל הסיפור הזה הוא (שוב) אדון ג'ורדי קרויף שמעביר שחקנים כאילו הוא משחק פוטבול מנג'ר.
    הוא חשב בכלל על מה שהולך לעבור על שני הבחורים האלה?

את אבו עביד אני לא ממש מכיר.

מצב נושא:
הנושא נעול.