הפועל תל-אביב 14/15: רעידת אד(ו)מה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Hapoel_Tel_Aviv Member

לא רשום שם, יש שם התבטאות של מכבי על 500-600 אלף יורו "תקנו שחקנים בליגה השנייה".

2. סמואל אטו Member

ישחררו אותו בסכום הזה רק אם הוא ממש יהיה אומלל. הערך של שחקן כזה, בגיל הזה, עם הפוטנציאל שלו, המעמד שלו במכבי והעובדה שהפועל מנסה לקנות אותו דרך הכפשת מכבי - מכבי יכול לדרוש עליו סכום שהפועל לא תשלם עוד הרבה זמן עבור שחקן ישראלי.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב כל כך מטופש מצד הפועל לשים מחיר שחרור לאלטמן על סך 100 אלף יורו. הוא יכול לתת עונה גדולה, מכבי תבוא תרצה להחזיר אותו אליה, ובום הפועל השביחה אותו בשבילה, למעשה עבור כל קבוצה ביקום.

מכבי לא ישחררו אותו בפחות ממיליון יורו לדעתי, אם הפועל רוצה? בבקשה, שתשים את הכסף, מכבי בטח לא תשחרר אותו בחינם והוא יכול גם לעשות טרמפולינות באוויר, יש לו חוזה.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלוף של בקרה, אל תתרגש.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה בורר בראש שלך? הוא לא יכול ללכת לבורר גם אם הוא רוצה. יש לו חוזה! זה לא שהקבוצה הודיעה לו שהוא משוחרר או שהחוזה שלו נגמר ומכבי צריכה לקבל דמי השבחה, זה לא שכונה, כל אחד שבא לו או לא בא לו יכול ללכת לבורר...מכבי פתחה לו את החוזה והכפילה לו אותו, וזה בתמורה שהוא יושאל ויחזור, אין פה היתממות של רייכרט או מקורביו. מכבי יכולה לדרוש איזה סכום שהיא רוצה, גם 2 מיליון ורייכרט לא יכול ללכת לבורר גם אם הוא יישב ביציע 3 שנים.

6. Hapoel_Tel_Aviv Member

@עומר
    לגבי אלטמן - אני מקווה מאוד שז הלא בדיחה 100 אלף יורו, אלא שזה רק 100 אלף ליורו לחו"ל, לא מובן לי.
    לגבי מה שכתבתי זה ציטוט מוואלה , אם באמת היו רוצים אותו היו קונים ב 25% כמו שסוכם בחוזה ולא עשו את זה.
    הוא כן יכול ללכת לבורר ולמעשה כל שחקן יכול ללכת הבורר, אם הבורר יפסוק נגד מכבי זה שאלה אחרת, הוא יכול לטעון שמתנכלים לו ויכול לטעון כל מיני דברים, אם הפועל הייתה קונה 25% ב100 אלף יורו זה היה אומר שהבורר היה מתמחר אותו בערך במשו כזה אולי קצת יותר גבוה.

לגבי ההתאחדות @DRORIKO
    "בהתאחדות הבהירו להפועל תל אביב כי לא ניתן יהיה לרשום את אמיר כבירי כבעלים, מאחר שהוא אדם פרטי. לכן, בדיוק כמו בפורמט שהיה עם חיים רמון בשעתו, הוא ייחשב ליו"ר הדירקטוריון, יחזיק בשלב הראשוני ב-30 אחוז ממניות הראל אחזקות. בעקבות זאת תועבר אליו הקבוצה ללא כל בעיה ביום ראשון הקרוב.":

כמו שכתבתי, בדק אפשרות להתגבר על הדבר שנקרא הראל אחזקות, בסוף יהיה בהראל אחזקות, עניין טכני ושולי.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם 100 אלף יורו לחו"ל זו בדיחה. מה זה 100 אלף יורו? קבוצה מפלסטין יכולה להחתים אותו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני חושב שבהפועל צריכים לדבר דוגרי ולהבהיר לאוהדים שלהם שאם לא תהיה רכישה מאסיבית של מנויים, הסיכוי שהקבוצה תיםול גבוה יותר. הפועל העונה הלכה על כל הקופה, ועדיין אני חושב שהיא לקחה סיכונים מאוד גדולים. מצבה מבחינת סגל קשה, ואני לא חושב שהחיזוק שהיא עשתה עד כה יהיה כל כך משמעותי. מין הסתם לא נראה את הפועל הבזיונית של העונה שעברה, אבל אם הספרדי יהיה בינוני כמו שאני אישית חושב שהוא יהיה, זו יכולה להיות עונה קטסטרופלית בגזרת הפועל.

9. Raulito Madridista

[​IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xft1/v/t1.0-9/11393121_10152797524876076_1095493381028851516_n.Xxx?oh=5456b908a0c9b7d8bc84584fe0fd9d03&oe=561A5086&__gda__=1445601652_f05786d0fbfefbdfdc3fdc490eb8b49b

עוזר מאמן קבוצת הנוער: דני בונדר. המגן הימני שגדל בהפועל ושיחק 5 עונות בקבוצה הבוגרת לפני המעבר לחו"ל, חוזר הביתה וישמש כעוזר מאמן לאלי חייט בקבוצת הנוער. בונדר הודיע השנה על פרישה מכדורגל בגלל פציעות. בונדר פירסם הודעה נרגשת לקראת הצטרפותו: "פנו אליי על מנת לשוב למועדון הזה, שגידל אותי כשחקן ובנה אותי כבן אדם, אני מאמין, טוב יותר. ביקשו ממני להצטרף למחלקת הנוער בתור עוזר מאמן". עוד הוסיף - "אין מאושר ממני לחזור מהדלת הקדמית למקום היקר הזה ולתת לבחורים הצעירים את הכלים הדרושים כדי לעשות את קפיצת המדרגה לקבוצה הבוגרת. אני מאמין שיש לי את הניסיון והידע הדרושים ואעשה הכל כדי לשפר את הצעירים. שיהיה לכולנו בהצלחה ויאללה הפועל".

- מתוך הפייסבוק של הפועל: נמכרו היום עוד 1100 מנויים, סה"כ 2500 מנויים ביומיים, לא רע בכלל.

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg1203681.Xxx

- איאד אבו-עביד חתם רשמית בהפועל. המגן בן ה-21 שרשם עונה טובה מאוד במדי מכבי נתניה חתם על חוזה לשנתיים עם אופצייה לשלוש עונות נוספת. אבו-עביד שיכול לשחק גם כמגן סיפר שהוא אוהד הפועל מילדות והנה תמונה מהיציע שפורסמה באתר הרישמי. אבו עביד אמר היום לאתר הרשמי - "הגשמתי חלום היום, אני אוהד הפועל ת"א מילדות והייתי הולך ביחד עם כל המשפחה למשחקים. עכשיו תפקידי הוא להמשיך את החלום הזה ולנצל את ההזדמנות שקיבלתי פה. באתי לעבוד קשה ביחד עם כל השחקנים בהפועל, שעם הרבה מהם אני משחק באולימפית ומכיר במשך שנים מהנבחרות. בונים בהפועל תל אביב משהו חזק ורציני מאוד ואין היום שחקן בארץ שלא רוצה להגיע לכאן, אני כבר לא יכול לחכות לאימון הראשון ובטח למשחק הראשון בו אעלה עם החולצה האדומה לבלומפילד"

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/15
  10. Hapoel_Tel_Aviv Member

על פי מספר דברים שקורים בימים האחרונים ושמועות יש כנראה אפשרות שהמועדון מנסה לצמצם את שיתוף הפעולה עם ONE עד כדי חרם על האתר ויש סיכוי שהאתר ימשיך לפזר כתבות על הפועל.

11. Raulito Madridista

הצטרפתי לשידור של 'מגרש פתוח' כמה דקות מאוחר מדי אבל ראיתי את רותם גרוסמן(לבוש בחולצה אדומה I love Hapoel) כשנשאל על כל הסוגייה התקשורתית. בספורט 5 'נעלבו' כשהראיון הראשון של מנדיונדו היה דווקא ל'ידיעות אחרונות'. לא יודע מה קרה עם אתר One אבל ברור שבהפועל הבינו שמה שהיה בשנה שעברה כשברקוביץ' העביר מידע יומי על המתרחש במועדון בשל החבורת עם אופירה - לא תקין בעליל. בעבר הפועל גם היו בחרם על מעריב בגלל סכסוך של מוני הראל עם רון עמיקם(ובמוסף פתיחת עונת 2010/11 מוני קיבל כתבת שער וראיון נרחב והבעיה נפתרה). אגב, רק לפני כמה ימים One הכתירו אותנו לאלופים. בסופו של דבר כל כלי התקשורת הם כמו ילדים קטנים. אבל אין לי בעיה אם הפועל תצמצם למשל את השיתוף פעולה עם ידיעות אחרונות, צנציפר ממש יודע על כל צעד ושעל במערכת.

ועוד באותו נושא, מתוך 'ישראל היום' הבוקר: למערכת כי אנשי ההנהלה, וככל הנראה גם עובדים אחרים של הפועל ת"א, עברו אתמול (ג') בדיקת פוליגרף. גורם המקורב לראשי המועדון סיפר כי בדיקת הפוליגרף המדוברת הוזמנה לאור ריבוי ההדלפות שיצאו בתקופה האחרונה מתוך המועדון. לא ידוע אילו שאלות נשאלו הנבדקים בפוליגרף ומה יהיו ההשלכות של מי שנכשל באותן שאלות.

12. Hapoel_Tel_Aviv Member

עושה רושם שהעניין של רייכרט נהיה רציני יותר אחרי ההתבטאות של יוסי שפרלינג (שם מוכר שכבר שמעתי כמה וכמה פעמים בהקשר של הפועל, צריך לחפש ולשאול אוהדים ותיקים מה בדיוק הקשר)

לא שמעתי את הרעיון אבל אני מבין שהטענה היא רצון חופשי (כמו הטענה של החיילם בצהל) וזה מעניין, בניגוד לחיילים כאן אני לא יודע אם יש כזה קייס, שווה להשתמש בקייס שאוהדים קיללו אותו ו"מתנכלים" לו וכד'.

13. alexshw Member

אם הפועל רוצה אותו שישימו כסף. איך הוא בדיוק יכול להשתחרר בלי תמורה?

14. Raulito Madridista

קצת חדשות:

- גיא אסולין - "50% שאשחק בהפועל ת"א". הקשר יחזיר תשובה עד סוף החודש ואמר שהוא צריך לקבל החלטה קשה כזו יחד עם משפחתו.
    - משה אוחיון שחתום גם לעונה הבאה - ידרוש פיצוי גבוה יותר מ-100 אלף שקל, הסכום אותו הפועל מוכנה לשלם לו על התרת החוזה.
    - הפערים מול הרומני אנטל הצטמצמו לאחרונה והוא קרוב לסגור בהפועל. כרגע הוא מחכה עדיין לפיצויים כבדים שמגיעים לו מקבוצתו התורכית.
    - עומק לסגל: הבלם בן אלגרבלי מרמת-השרון סיכם את תנאיו בקבוצה וצפוי להצטרף. מנגד, שוער המשנה תום אלמדון רוצה לשחק במדי ראשל"צ מהלאומית.
    - היריבות בגביע הטוטו שייצא לדרך באוגוסט: מכבי ת"א, בני-יהודה ומכבי פ"ת.

15. Hapoel_Tel_Aviv Member

ושוב פעם זה נראה כמו בדיחה

מצב נושא:
הנושא נעול.