הפועל תל-אביב 14/15: רעידת אד(ו)מה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן כשדיברתי על משכורות, כמובן דיברתי נטו, אז בהכרח צריך להכפיל את הכל כי זה ברוטו, אז אם אמרתי 10 מיליון שקל, אז כמובן זה הופך להיות כבר 20 מיליון שקל וזה מבלי שהזכרתי את השאר, עדיין לא ברור איך מדברים של על תקציב של 30 מיליון, כי לפי מה שאני רואה התקציב ינוע בין 40 ל-50 מיליון.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפוך גוטה. היה פסק דין שאמר שקבוצת כדורגל היא לא מלכ"ר, כי יענקלה רצה להפוך את חיפה לחברה פרטית. קבוצת כדורגל היא עמותה.

3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה התייחסת למשכורות רק של בומבה, פנטילי והצוות הספרדי ובמקרה שלהם באמת אין דבר כזה ברוטו-נטו כי הם זרים עם פטור ממס.

כל מי שציינת(בומבה, פנטילי, הצוות הזר, קלמן, הרוש, גוטליב, אבו עביד, שיימן, לינגנה) יצאו לי בערך 14 מיליון ש"ח.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שזרים פטורים ממס, אולי יש להם מס מופחת, פטור בטוח לא. 14 מיליון בנטו? או בברוטו? אני מניח שבנטו, אז בוא נגיד שהברוטו זה משהו באיזור של בין 20-25. אבל כמו שאמרתי, למועדון כדורגל יש הרבה הוצאות שלא קשורות בכלל למשכורות. אבטחה, מגרש, מתקני אימונים, קנסים ורדיוסים, רופאים ואנשי צוות רפואי נוספים, מחנה אימונים, ועוד ועוד ועוד.

5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

14 בברוטו. וכל ההוצאות שציינת היו גם בשנה שעברה עם תקציב של 27 מיליון(טוב, חוץ ממחנה).

6. Hapoel_Tel_Aviv Member

שהוא במימון מלא של מני וייצמן.

7. Drama Guest

צודק. שחקן זר מקבל מעמד של תושב חוץ ובזכות זה זכאי ל2.25 נק' זיכוי בחישוב מס

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך ברוטו, לא נשמע לי הגיוני 14 מיליון בורטו...נשמע כמו נטו ואחרי ברוטו זה אמור להגיע לאיזור של 22-28 תלוי בזרים וזה. לא נשמע הגיוני בכלל. הרי זה בדיוק העניין במכבי, מדברים על תקציב גדול אבל הרבה מאוד ממנו זה בכלל נושא של מיסוי וזה.

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתמטיקה. קח את המספרים מהעמוד הקודם ותמיר אותם בברוטו לשקלים.

10. Drama Guest

זה תלוי בשכר החודשי, בנק' זיכוי/מעמד תושב, זה לא עובד ככה. אי אפשר לחשב על הסכום כולו, צריך פר משכורת.

11. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

חישבתי את זה לפי זה שזרים פטורים ממס כי ככה הכרתי את זה. בכל מקרה מחיפוש מהיר בגוגל מצאתי שהשכר עד 12 אלף דולר פטור ממס שזה תופס לכולם חוץ מהרומנים ואולי מנדיונדו עצמו, וגם אז יש להם הקלה משמעותית. אז תוסיף עוד 2 מיליון, לא משמעותי.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

השכר הוא ברמה שנתית לא חודשית...

13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה? 12 אלף דולר בחודש, ליגנאנה, קלמן וכל צוות האימון חוץ מאולי מנדיונדו בטוח מרוויחים פחות מזה.

14. Drama Guest

קלמן מרוויח 5 אלף יורו בחודש. לינגאנה גם לא עובר את החצי מיליון ש'ח שנתי (לפי 12K דולר)

ואני די בטוח שהשכר הוא חודשי, כי זה מה שמתבצע בפועל. לא משלמים "במכה".

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

התכוונתי שהמיסוי ברמת השכר הוא שנתי, והמיסוי הוא כמובן ברוטו. אז אם שחקן מרוויח 5 אלף בחודש, אז למעשה המיסוי נלקח מהברוטו שהוא הרבה יותר גבוה. כנ"ל מישהו שמרוויח 12 אלף, הברוטו שלו הוא הרבה יותר גבוה מזה

מצב נושא:
הנושא נעול.