הפועל תל-אביב 14/15: רעידת אד(ו)מה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

ובחזרה לכדורגל: בן רייכרט החרים את אימון מכבי. לפי וואלה ספורט הוא שלח הודעה לגורם במכבי - "הלכתי עם הלב, מקווה שתבינו אותי". לא אומר שזהו הוא שחקן שלנו ולא בטוח שזו הדרך הנכונה. אבל הילד יודע טוב מאוד מה הוא עושה ואני בטוח שבמכבי יטפטפו רעל על הפועל "שמפעילה עליו לחץ". אני יש לי רק שאלה: איפה כל הגאונים ויפי הנפש שאמרו בכזה ביטחון: "רייכרט לא רוצה לשחק בהפועל"?

עומר בחייאת לא מבין מה אתה רוצה. כבירי מבין בכסף קצת יותר ממך לדעתי. רו שגם אתה יושב על קרוב ל100 מליון דולר? תודה רבה על הדאגה, ממש ריגשת. אמא ואבא של כבירי לא דואגים לו(ולכיסו) כפי שאתה דואג לו. אולי תיהיה היועץ הפיננסי שלו? ומה הקטע להתווכח פה על השקל?

ואגב: חולצות פיו-פיו זה פאתטי. אתם פאתטיים.

2. alexshw Member

שיצהיר מה שהוא רוצה. שימו את הכסף שדורשים עבורו או לפחות תגיעו עם מכבי ת"א להסכמה על סכום העברה והוא שלכם. ככה פשוט

oFiRzZz ו-עומר אוהבים את זה.
  3. Drama Guest

ברגע שאבו עביד נמכר ב1.8 מיליון זה שם תג מחיר מינימלי לרייכרט של 2.5 מיליון

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/6/15
    עומר אוהב/ת את זה.
  4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. משפחת כבירי היא לא משפחה נקייה. לא רוצה להיות היועץ הפיננסי שלו זה לא מעניין אותי, אותי מעניין שהבעלים בכדורגל יהיו אנשים רציניים, כבר באו כל כך הרבה אנשים שנראו רציניים ובסוף התבררו כליצנים, תסתכל לראות על כל מי שניהל את בית"ר והפועל בעשור האחרון, את אלי שגב, לוני כישלוני ועוד...
    ב. כל עוד השחקן לא אומר תאכלס מול המצלמה, אי אפשר לדעת מה הוא רוצה. אני לא מאמין למקורבים אני מאמין למה שהשחקן אומר, ועד עכשיו הוא לא אמר כלום. שוב, אין לי בעיה שישחק בהפועל, להיפך אני אפילו מעדיף לא לראות אותו במכבי כי כמו שהוא עכשיו ככה הוא יתנהל בבעייתיות עם הקריירה שלו, אז שהפועל תבוא ותשים כסף על השולחן וגם תחסוך לנו משכורת מבוזבזת וגם תביא לנו קצת כסף לא מבין מה הבעיה.

5. Hapoel_Tel_Aviv Member

6. סמואל אטו Member

''איימו עלי, הכריחו אותי להתבטא בניגוד לרצוני"

פיצות, שמעון-ג'ורדי, דורסנות וכו,.

תמיד הקרבן.

orimor2212 ו-עומר אוהבים את זה.
  7. Raulito Madridista

לדבר פה עם אנשים זה יותר גרוע מלדבר לקיר, אני מקווה שאתם נהנים מעצמכם.
    ברור שמכבי יכולה לדרוש על רייכרט תיאורטית כל סכום שתרצה ואף-אחד לא מסתתר מאחורי זה, מדובר בקשר צעיר עם פוטנציאל גדול וכמובן שהעובדה שאנחנו הפועל לא עושה לנו 'הנחות'. אבל הויכוח כאן הוא לא על האם הפועל פועלת נכון - כי היא לא, אלא האם רייכרט רוצה או לא רוצה לשחק בהפועל. איפה כל הגאונים, איפה כל אלה שחשבו שהם יודעים יותר טוב מכולם, לאן נעלמתם?
    שלא נדבר על זה שמכבי חוצפנים, משקרים בלי הפסקה כלפי חוץ, כאילו הפועל 'ממציאה' או 'אוכלת לו את הראש', או שבן אמר לקרויף שהוא רוצה לשחק במכבי, נו באמת.
    תעשה לי טובה(עומר), אל תיתמם. אם היה רוצה להמשיך לשחק במכבי - היה מגיע לאימון, הכי קל מבחינתו. אולי גם בגלל זה אוהדי מכבי 'חמים עליו'. מה מצפים ממנו שיעשה, הכריחו אותו לעבור להפועל, על זה אין ויכוח. הוא לא רצה להגיע בהתחלה וכעת הוא כן רוצה להישאר. עאלק 'אי-אפשר לדעת מה הוא רוצה'. גם הסברתי לך אתמול מה הסיכון מצד רייכרט להגיד בפה מלא שהוא לא רוצה לשחק במכבי, אחזור על זה: מכבי יכולה לדרוש תג מחיר גבוה שהפועל לא תוכל לעמוד בו ואז הוא יהיה קירח מכאן או מכאן, גם ככה האוהדים 'חמים עליו'. ואני לא חושב שבן בחר בדרך הנכונה עם מה שעשה היום עם כמה שאני כביכול מבסוט מזה.

יש עוד חודשיים לסחוב את כל הבלאגן הזה אבל מבחינת הפועל כמובן שזה לא טוב כי מייעדים לו תפקיד משמעותי בניגוד למכבי שם הוא לא אמור להיות שחקן הרכב כשיש את אלברמן ואיגבור וראדי ומי יודע מה השיטה של המאמן החדש בכלל. מקווה שהפועל חושבת על חלופות.

- אבו-עביד עלה מליון שקל. והיו כאן כל מיני סכומים שעפו לאוויר - רייכרט לא שווה מליון יורו.

8. סמואל אטו Member

באופן אישי, אני לא מתווכח, רק מציב מראה מול הפנים הנאורות של חלק מהמשתמשים כאן שחושבים שהם יותר "מוסריים" או לא משנה מה משאר המועדונים, ודואגים להכפיש אנשים ומועדונים על פעולות שהמועדון שלהם מבצע בעצמם.

9. Turgi Guest

קטע, הפועל מייעדת לו תפקיד משמעותי אבל עדיין לא הציעה עליו שקל.

10. Drama Guest

זאת התנהלות נכונה במו"מ. ברגע שמישהו יורה מחיר העניין יתנהל סביב אותו מס'.

צריך לחכות לבוררות.

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  11. Hapoel_Tel_Aviv Member

מעבר לזה שהצעה של הפועל יכולה להתפרש כהתערבות, הפועל הרשמית נוקטת בגישה שזה מלחמה של רייכרט במכבי, במקביל מעבירים לו מסרים שאי אפשר להוכיח, אני מקווה שעושים את זה אנשים שהם מקורבים ולא חברי הנהלה רשמיים
    וחבל שבארי בן זאב מתערב והתראיין, זה קצת הרס.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

דור אני מנסה להבין מה אתה רוצה? דבר מאוד פשוט: לי, ולכל אוהדי מכבי, ממש לא איכפת אם רייכרט יהיה במכבי, להיפך קחו אותו, מבחינתנו לא רוצים אותו, לא רצינו אותו כשהוא הצטרף ואנחנו לא רוצים אותו עכשיו. אבל מה אתה רוצה, שמכבי תיתן אותו בחינם? שתיתן אותו בפחות כסף ממה שקנו אותו שזה 700 אלף שקל? מה? אין לי בעיה עם זה שרייכרט לא רוצה לשחק במכבי, הוא זה שמפסיד, לא מכבי. גם ככה אני מתקשה לראות אותו מקבל הרכב במקום שיש את אלברמן, ראדי, איגיבור, מיטרוביץ' ואולי אזולאי. איפה הוא ישחק, במקום מי? אם הפועל כל כך רוצה אותו, שתבוא, תשים הצעה נדיבה של מיליון יורו ובבקשה תיקח אותו. אם היא הרי מחזיקה ממנו כזה פרוספקט שהיא אחרי זה תוכל למכור אותו בפי 2-3? בבקשה.

13. Drama Guest

גיא גומברג מראשל''צ חתם. מגן שמאלי שנתן עונה שעברה את עונת הפריצה שלו.
    גיבוי ראוי לשיימן, ממשיכים ברכש הטוב.

14. Hapoel_Tel_Aviv Member

יכול לשחק גם בימין? או רק בשמאל?

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרוב רכשים לא רואים את היער מה שנקרא. הפועל הביאה לא פחות מ-11 שחקנים, עכשיו צריך לחבר אותם. להגיד שהרכשים טובים? זה רק הזמן יגיד. להתלהב משחקנים שרכשת כשהקבוצה לא שיחקה דקה יחד, זה כזה מכבי 2005!

מצב נושא:
הנושא נעול.