הפועל תל-אביב 14/15: רעידת אד(ו)מה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

יחסית לסגלים שנבנים לליגה זה בהחלט נראה שהפועל ת"א תסיים בפליאוף העליון .

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

נחכה לספטמבר בשביל לקבוע איפה הפועל תהיה. חוץ מזה, למרות הרכש המרשים, אני מאוד בספק אם הם יצליחו, וזה בגלל המאמן. יש לו רזומה של ליצן.

3. Doritoz FCBJ - RMCF

מדהים שהוא השווה את עצמו למוריניו בקטע הזה, גם בחצי צחוק.. פשוט אל...

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הזוי בשבילי לראות את הרוש באדום ועוד כנראה קפטן.
    עזבו את הקטע המקצועי כי אני יודע שהרבה כאן לא מחזיקים ממנו, הסיבות שבגללן הוא נזרק מבית"ר הזויות ומעוררות כעס לפחות מבחינתי כאחד שיודע להעריך שחקני כדורגל מעבר לפס או לבעיטה לשער. וכעת אחרי שהרוש נזרק מהמועדון שלו ע"י הבעלים והחלק המסריח בקהל של בית"ר יהפכו אותו לאויב האומה בירושלים ואנחנו מדברים על אחד שהיה קפטן בית"ר וגדל בקטמון אולי מעוז אוהדי בית"ר בירושלים, גם מי שמכיר את הרוש יודע גם כמה הוא אהב את בית"ר והמעבר שלו להפועל היה מוזר גם בשבילו.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי ממש קשה לסיים בליגת קקה הזאת בפלייאוף העליון...מכבי פ"ת עשתה את זה, רמת השרון עשתה את זה. קריית שמונה עושה את זה באופן קבוע. אני לא רואה אותן מחתימות בקיץ 14 שחקנים, אפילו לא 4.

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

"קיבלתי הזדמנות להגיע להפועל ולקחתי אותה, אני אוהד שלה והגיע הזמן שמישהו יעשה בה דברים טובים. יש למועדון פוטנציאל ברמה הכלכלית, ולא רק מקצועית. אני לא רוצה להגדיר מטרות, כי זה לא יהיה נכון עכשיו, אבל כמובן שאנחנו רוצים הכי גבוה. אני כאן כדי להישאר יחד עם בארי, אבל אם יגיע מישהו עם יותר אמצעים משלי וירצה את הקבוצה, אפנה את מקומי בתוך 3 דקות".

לא לא, כבירי הזה לא אמיתי. הבן אדם בקושי יום הבעלים של הפועל וכבר מדבר על אם יבוא מישהו יותר אמיד ממנו...

אגב מצחיק לראות את אי יכולתה של שירי אלג'ם להתעלם מאהדתה להפועל ולהיות קונקרטית ומקצועית בידיעות שלה. זה קיים בכתבים נוספים, סטייל תומר לוי (במיוחד בכתבות קיץ! "פגענו בינגו ב-X" "מכבי חיפה מצוינת, השנה יראו בלה בלה בלה") ושירלי בר דיין, רועי זריהן, פשוט עצוב לראות את הכתבות האלה. עיתונאי הוא עיתונאי - לא אוהד, מטרתו לסקר, באובייקטיביות, לא להראות אהדה בטור סטייל ארי שמאי, שאני אגב אוהב את הטורים העוקצניים שלו.

alexshw אוהב/ת את זה.
  7. סמואל אטו Member

אתה כרגיל מתפזר מנושא אחד לאלף אחרים.
    המחירים נקבעים בהתאם להרבה משתנים, אחד מהם זאת העובדה שהתחרות על שחקנים ישראלים טובים היא גדולה, לכן המחיר ״מנופח״.
    אם הפועל לא הייתה מציעה לו את מה שהוא קיבל, חיפה כן הייתה עושה את זה ואז היא הייתה מפסידה את אחד השחקנים המוכשרים בליגה, בשביל מה? שליחות מוסרית?

כשיש תחרות המחירים גבוהים, אם אתה לא מבין את זה אתה בבעיה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/7/15
  8. alexshw Member

בגלל זה בין היתר שחר לא בעניינים כבר די הרבה זמן

9. עידן444 Member

הפוך גוטה, הפוך!
    בגלל שהוא לקח כל שחקן שהיה טוב בקבוצה קטנה הוא נמצא איפה שהוא נמצא... עם הרבה שחקנים בינוניים וחוזים חסרי פרופורציה שהוא לא יכול להיפטר מהם...

10. עידן444 Member

א. לא מבין מאיפה הבאת קטע של שליחות מוסרית... מי דיבר על שליחות מוסרית?
    ב. לתת לרוקי חוזה כזה זה בעיני השתוללות. אתה לא חייב להסכים.
    ג. אבו עביד רצה ללכת להפועל ת"א בלי שום קשר לכסף בגלל הרגש שיש לו למועדון.
    ד. כשג'ורדי משכנע שחקן תחת חוזה לבוא אליו אנשים כאן מדברים על דורסנות. אני טוען שגם מה שקרה עם אבו עביד זו דורסנות.

11. alexshw Member

לא נכון. הוא הביא מלא ברירות מחדל ושילם להם במקום להיאבק על מספר שחקנים בכירים שדרשו קצת יותר שכר

12. סמואל אטו Member

אני לא מבין מה אתה מנסה לטעון, שהוא היה חותם גם בחצי מזה? זה שקר שאתה מוכר לעצמך.

לא יכול להיות שאתה באמת מאמין לזה.

13. Raulito Madridista

לא ראיתי את מסיבת העיתונאים בלייב וחבל, מחכה לשידור בחדשות הספורט, אבל קראתי כמה מהציטוטים בתקשורת. קודם כל עושה רושם שעשו הצגה תקשורתית יפה וגם זה משהו ביחס להפועל של פעם. ועכשיו לתוכן עצמו:
    לסבר על אליפות זו אחיזת עיניים, אולי רק 'בסוף התהליך', מנדיונדו אולי מכיר את הפועל אבל לא מכיר כנראה את היריבות. בואו נלך על השיטה ההפוכה, מי תסיים לפנינו - מכבי היא רמה אחת מעל כולם; באר-שבע עם סגל חזק מאוד; ק"ש תמיד מוציאה מים מהסלע אבל נניח שהיא סימן שאלה; מכבי חיפה עם סגל שחקנים טוב יותר ומאמן טוב יותר נכון לעכשיו. כמובן שיש גם את עניין הקבוצה שנבנית מאפס, המהפכה הכי גדולה שהייתה בהפועל מאז שאני רואה כדורגל אולי ואף-אחד לא מבטיח שהעסק יתחבר. המטרה היא פלייאוף עליון. עם כל הכבוד לעובדה שהקבוצה התחזקה בקיץ בצורה יפה - הכל עניין של ציפיות. הסגל עדיין לא הושלם, חסר לנו חלוץ ועוד שחקנים, ולא רק זה - אין לנו אף שחקן אחד שהוא קראק אמיתי, עומר דמארי כזה, גילי ורמוט כזה או אם נלך אחורה לימים יפים יותר - גם אניימה כזה ודה-סילבה כזה. כולם בסטטוס של זרים(הרומנים), שחקנים צעירים(אלטמן) או שחקני ליגה טובים וזהו(הרוש).

- מצד שני, כל אלה שמדברים על מהפכה של 12-13 שחקנים - להפועל לא הייתה ברירה, תבינו, המועדון היה מלא בשחקנים שלא ראויים ללבוש את החולצה. אפשר היה להשאיר את סאשה, פאלאח, דודו ביטון\שלומי אזולאי וליאור לוי+הצעירים. אין מקום לשי אבוטבול, אין מקום למשה אוחיון ויכול להיות שישראל זגורי יישאר.

- לא צריך לחפש את הפועל בקטנות, בין אם מדובר בציטוט פה לשם(כבירי), הוצאה כספית לפה או לשם. אני חושב שטבעי שבמעמד מרגש של מסיבת עיתונאים ראשונה ייפלטו דברים, אומרים 'אתה לא מבטיח דברים למישהו כשאתה במצב-רוח טוב'.

- מילה אחרונה שלי על סוגיית הקפטן: אריאל הרוש - נניח ולא. אז מי כן? כולם עם פז"ם אפסי במועדון. ניתן לרמזי ספורי כי הוא גדל בהפועל? נשאיר את אבוטבול רק בשביל זה? או שנחזיר את וואליד באדיר מפרישה? אגב, אני מצדיק את הרוש בטריליון אחוז בכל הסיפור עם בית"ר ירושלים ותמיד אמרתי את זה.

14. קשר שמאלי Member

15. Butragueño מנהלים

אבו עביד טען בתקשורת שהוא בא מכפר (או עיר, אנערף..) שבה כולם אוהדים את הפועל, וככה גם הוא.
    גם אם זה לא נכון, וזה סתם בשביל התקשורת, זה חוסם אותו לעתיד (ראה ערך בן רייכרט) - ככה שאני מעדיף להאמין לו.

הפועל ת"א הציעה 230 אלף יורו, גולסה סירב
    זה כבר מתחיל להיות בדיחה.

זה כמו ילד בחנות צעצועים. כל דבר ששחקן שזז מקבל חוזה מכבירי.
    אין מדיניות? אין סקאוט? אין מערך מיועד לקבוצה? למאמן אין say בעניין?

מצב נושא:
הנושא נעול.