הפועל תל-אביב 14/15: רעידת אד(ו)מה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשביל מגן מחליף אפשר וצריך לתת לשחקן שסיים נוער להיות.

2. Telkiyski Member

אנחנו חייבים חלוץ ובלם ברמה.
    הבנתי שטוטו תמוז רוצה חצי מליון דולר. כולם יודעים מי הקבוצה היחידה בארץ שתהיה מוכנה לשלם סכום כזה.
    כדאי מאוד לצרף גם קשר התקפי נוסף.

כל ההחתמות של אלגרבלי, גומברג ואלה. הם אמורים להיות מחליפים. לא הרכב.
    ההחתמה היחידה שמפריעה לי היא של ורטה. יש כבר את אבו עביד ואבו אל היג'א. למה עוד מכן ימני?
    אני ממש מחזיק מאבו אל היג'א וחבל מאוד שכנראה לא סופרים אותו.

3. Raulito Madridista

פותחים עונה בטדי. ההתאחדות לכדורגל פירסמה הצהריים את לוח משחקי ליגת העל לעונה הקרובה 2015/16. ההגרלה זימנה להפועל משחק פתיחה קשה ומאתגר במיוחד - עולים לטדי בירושלים כבר במשחק הראשון, כפי שהיה בעונת הדאבל 2009/10(אז הסתיים המשחק בתיקו 0:0). כמובן שמדובר במשחק אמוציונלי במיוחד עבור אריאל הרוש שצפוי להיות הקפטן של הפועל. הפתיחה הקשה ממשיכה כשגם המשחק הביתי הראשון לא פשוט בכלל - נגד ק"ש שסיימה אשתקד במקום השלישי. בהמשך יש רגיעה ולוח משחקים מאוזן עד המחזור התשיעי אז הפועל תארח את מכבי ת"א לדרבי הגדול(נובמבר). שני מחזורים אחר-כך הפועל תארח גם את מכבי חיפה של רוני לוי לעוד משחק מרתק. בעונה שעברה הפועל פתחה את העונה במשחק בית נגד מכבי נתניה(ניצחון 1:0) והעונה היהלומים יגיעו לבלומפילד במחזור השלישי. שימו לב שהפועל יוצאת לווסרמיל למשחק קשה מאוד רגע לפני הדרבי. עוד סרייה: שני משחקים רצופים נגד העולות החדשות - נגד בני-יהודה בדרבי הקטן(בית) ומייד אחר-כך במחזור השישי בלויטה נגד כפר-סבא.

- מדד המנויים: 6500 מנויים כבר נמכרו, כל המנויים לשערים 4-5 ו-7 כבר אזלו. הציפייה בהפועל - 9000 מנויים.
    - טוטו תמוז מתרחק מהפועל לאור פערים כספיים גדולים. הפועל מוכנה לשדרג את הצעתה לקצת יותר מ-300 אלף.
    - מסר שהועבר לבן רייכרט - אנשים עסקים יממנו את העברתך ממכבי ת"א.
    - ישראל זגורי הודיע להפועל שהוא מוכן לקצץ 30% משכרו העומד על 180 אלף דולר לעונה. זגורי צפוי להפוך לשחקן רוטצייה.

4. Telkiyski Member

תכלס אין לי בעיה שזגורי יישאר אם הוא מוכן לקצץ, אבל בטח לא בתור איזה שחקן שבונים עליו יותר מדי.
    חילוף ראשון דקה 60 זה בסדר ואולי אפילו יעשה לו טוב קצת להיות שחקן ספסל אבל אני מקווה שרייכרט או אנטל, שאחד מהם יהיה במשבצת הקשר ההתקפי בהרכב.

לגבי מחזור ראשון בטדי, מצד אחד לא סימפטי, אבל מצד שני על הנייר אמור להיות מהנה יותר מחזור ראשון בטדי מאשר מחזור 20 כשאנחנו אמצע טבלה/תחתית.

5. Raulito Madridista

שלושה עדכונים מ-ONE מהשעות האחרונות:
    - שחקנים שיגיעו עם עודף משקל יקנסו ע"י המועדון.
    - היו"ר כבירי שילם כבר 3.5 מליון שקלים מחובות המועדון.
    - השוער צליל חתוכה מלוד מצטרף ויהיה הגיבוי להרוש.

זגורי רשם עונת בכורה מוצלחת בהפועל. יש לו כדורגל, הבעיה היא בעיקר מנטאלית. מצד אחד הכל היה מחורבן בעונה שעברה אז גם הוא נקלע למערבולת, ומצד שני הוא היה אחד השחקנים הבכירים בסגל. יש לי בעיה עם זה שהוא לא יודע לשחרר את הכדור בזמן, הוא גם לא מודע לעצמו - אין לו מהירות. בתור גיבוי מהספסל הוא יכול להיות בסדר גמור.

בן רייכרט, אם יגיע, וזו תהיה סאגה שתוכרע על הבאזר של חלון ההעברות לדעתי - לא מיועד לעמדת הקשר ההתקפי, בכלל לא. אני גם לא חושב שהוא מתאים לשם בכלל. הוא מחלץ כדורים ומפעיל לחץ. אבל לא מספיק טוב כדי להיות 'מס' 10' של הפועל. אנטל מתרחק מאוד מהפועל וכך גם טוטו תמוז. בן-שהר הוא אופציה הרבה פחות טובה מטוטו אבל זה עדיף על משהו אחר אני מניח. מקווה שהגיבוי יהיה שלומי אזולאי שאף-אחד לא מדבר עליו בינתיים, ולא דודו ביטון. מחזק את דעתך בנוגע לורטה, רכש מיותר.

הפועל ת"א הנוכחית מאוד-מאוד תלויה בפתיחת העונה שלה, ואני לא מדבר על מנויים אלא על יחס מהתקשורת, קור הרוח של המועדון והשקט, ועוד. אבל אני לא חושב על התסריט הפסימי. לפתוח עונה בטדי זה בהחלט כיף ויש זכרונות נעימים. מה שכן, אני לא אוהב שיש שני משחקים קשים ברצף, זה לא טוב. העונה אני מאמין שבלומפילד יהיה ביתי.

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אתה לא יכול לקנוס שחקן על עודף משקל אחרי הפגרה מבלי שהכנסת אותו למסגרת ובנית לו תוכנית. זה אידיוטי.
    נכון שלא צריך לחזור בעודף משקל, אבל יש גבול.

7. Raulito Madridista

אני מנסה לא להגיב לכל העקיצות הקטנות האלה. כל מה שהפועל עושה מגוחך בעינייך. הכי קל לשחקנים לשחק אותה ראש קטן. "לא אמרו לי, לא בנו לי(תפריט)". אם אני מתאמן לתחרות פיטנס ואין סטיות באוכל ועלייה במשקל גם בלי שיגידו לי, ואני חובבן - אז בטח שזה מה שמצופה מהשחקנים שמקבלים שכר ואמורים להיות מקצוענים. אני מניח שזה יכנס לתוקף החל מהפגרה הקרובה, הרי כל שחקן הגיע מקבוצה אחרת ולא ניתן לדעת מה הסטייה. גם הקנס יהיה סמלי.
    יאללה, מחכה לעדכונים מעניינים סביב כדורגל בלבד. שיגיעו להחלטה לגבי ההתקפה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זו לא עקיצה, אלא היגיון פשוט, וזה לא משנה מי עושה את זה.
    זה לא רק בניית תפריט לפגרה, אלא גם תוכנית אימונים עם מעקב. זה באחריות המועדון לא פחות משזו אחריות השחקן.

9. Turgi Guest

הכל נכון ויפה.
    הבעיה היא שהכל התחלף בהפועל.
    לא הצוות ולא השחקנים משנה שעברה נשארו.
    אז מי אמור להכין למי תפריט?

10. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אין בעיה, שלא יקנסו שחקנים.
    שחקן מוחתם בקבוצה ומקבל קנס על עודף משקל? מה עשו בבדיקות?

11. Telkiyski Member

אורימור אל תדאג, לא ננסה לקחת לכם את פוזת המועדון האירופי, אתה יכול לשחרר מאיתנו.

oranfu ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  12. Telkiyski Member

טוטו תמוז הודיע שהוא לא יבוא וכי הוא מעוניין להישאר בחו"ל (או שיקבל את החצי מליון שלו בריץ').
    גם את בן שהר לא הייתי מביא כי לדעתי הוא לא שווה 300-350 אלף בעונה.

הייתי הולך על בלם וחלוץ זר (לא נשארה ברירה אחרת), ובקישור ההתקפתי הייתי הולך ישראלי או שניים.

13. Raulito Madridista

חדשות מאכזבות - למי שציפה יותר מדי. בהפועל האמינו שתמוז כבר סגור אצלם משום מה(אני הייתי די סקפטי למען האמת) ואני מאוד מקווה שיש 'תוכנית מגירה'. על אנטל - קשר התקפי מצויין - כבר לא מדברים בכלל. קודם כל להשאיר את שלומי אזולאי שהוא החלוץ הכי טוב שהיה לנו בסגל בעונה שעברה, הוא יהיה הגיבוי. בן-שהר? גם הוא יישאר בחו"ל לדעתי, אתם יודעים מה אני חושב עליו - הוא אוברייטד עצום. הבעיה היא שעם כל ההחתמות, עדיין הפועל זקוקה לחלוץ טוב, בלם נוסף וקשר אחורי(לא בטוח שזה יהיה רייכרט) להשלמת הסגל. עדיין יש לנו חורים בהרכב הראשון. המיליון שקלים ששילמנו על עופר ורטה נראים לי מאוד מיותרים, אני מקווה שאבו-אביד לא הולך לשחק כבלם.
    - בספורט 5 הודיעו שישראל זגורי, סארי פאלאח ושי אבוטבול לא מוכנים לקצץ בשכר, זכותם המלאה. הייתי משאיר את זגורי כגיבוי. בינתיים הספסל שלנו כולל רק את שגיב יחזקאל ורמזי ספורי(מתכוון על העמדות מקדימה והלאה).

14. alexshw Member

לדעתי אם שהר היה משחק כל השנים בליגה שלנו הוא היה מגיע כבר לאיזור ה - 70 שערים אם לא יותר

oranfu ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קלאודיו בומבה - ״הכריחו אותי לעבור להפועל בגלל המצב הכלכלי בטרגו מורש״.

קצת מוזר לי שטאלנט כזה גדול, או לפחות זה מה שעושים ממנו, הגיע להפועל ולא למועדון בבלגיה או הולנד, במיוחד כשהמועדון שלו במצב כלכלי קשה.

מצב נושא:
הנושא נעול.