הפועל תל אביב 2016/17: אחרי 27 שנים רצופות יורדים ללאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

כל חלוץ שנביא בכסף קטן במצב הנוכחי יהיה מועמד להצטרף לרשימה. נקווה שלפחות אחד יפתיע.

2. HapoelRG Member

אם אתה שואל אותי סיטון טוב בהרבה מכל השחקנים ברשימה למעלה. (למרות שרן יצחק בקושי קיבל הזדמנות שם, ומתי לעזאזל דיאמנט שיחק שם?)

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

על סמך מה סיטון טוב בהרבה מהם? על סמך זה שכל שחקן שהפציץ בלאומית הפך לסתם שחקן בליגת העל? או שיש סיבה אחרת?

הפערים בין הלאומית לליגת העל עצומים. את רכישת ברשצקי, שחקן מוכשר וצעיר, אני מבין, אבל שוואט וסיטון? סתם בזבוז כסף שאין, העיקר להגיד הבאנו רכש.

4. עידן444 Member

יש גם דוגמאות אחרות והפוכות ואפשר למצוא הכל מהכל.
    לא ראיתי פערים עצומים בין אשדוד לבית״ר ת״א-רמלה השבוע ועוד שהכוכב הכי גדול שלהם כבר נמצא בק״ש ועשה להגנה של ב״ש לא פחות כאב ראש ממה שהוא עשה להגנות בלאומית.
    לפעמים הכל עניין של התאקלמות בקבוצה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Telkiyski Member

שוואט עוד לא חתם. אבל מאיפה לך שסיטון זה מכסף שאין?

החובות נמחקו למעט אלה שנפסקו בפיפא, ואל תשכח שאף אחד משלושת הסטארים עוד לא נמכר.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

משחקי גביע זה לא אינדיקציה לשום דבר, כי מדובר במשחק נתון ובמשחק כזה הכל יכול לקרות. מבחינת סגלים, קצב משחק (הזוי אבל כן) וכל הדברים מסביב הפערים עצומים. עם מי מייקל סיטון מתמודד בלאומית? עם בלמים כמו של מכבי פ״ת? רואדה? טיבי? צדק/סוארז/טהאא?

יש מקרים נדירים של שחקנים שמגיעים מהלאומית ומצליחים להשתלב היטב בליגת העל, כמו שלומי אזולאי הקשר. אני לא הייתי בונה על זה, למרות שזו עדיין לא החתמה גרועה כמו ההחתמה של טוטו תמוז.

7. HapoelRG Member

לא להתנפל אני רק חוויתי את דעתי על סמך צפייה במשחקים.
    ולידיעתך סיטון בגיל של ברשצקי.

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אז התבלבלתי עם חלוץ אחר. טעות שלי, מחילה.

9. HapoelRG Member

אה ועוד משהו, טוב בהרבה מהרשימה שנתת לא אומר שאני מתכוון לכך שהוא הולך להיות כוכב עכשיו עם 15 גולים עד סוף העונה.
    פשוט הבאת רשימה של שחקנים ממש נוראים.

10. עידן444 Member

לאורך כל ההסטוריה שחקנים הגיעו מליגה שניה והשתלבו היטב.
    לא המצאתי את זה.
    צריך להיות חד הבחנה בשביל זה כי ברור שלא כולם מתאימים.
    שלומי אזולאי הוא שחקן שהיה בליגה שניה ונהיה *כוכב* בליגת העל.
    וכך גם רועי קהת, וקאיודה, ואצילי, ואחמד סבע היה מלך שערים בליגת העל וזה מחדל(!!!) שעד גיל מאוחר כל כך הוא היה בליגה השניה.
    אז תחשוב כמה שחקנים יש שיכולים להשתלב מצויין(אולי לא להיות כוכבים כמו הרשימה למעלה אבל בהחלט להשתלב) גם בליגת העל האימתנית עם קצב המשחק המסחרר(לפני כמה שבועות @amn היה במשחק של נתניה עם קטמון ואמר שהיה שם קצב שבהרבה משחקים בליגת העל אין).
    יש פערים וצריך לדעת את מי לשלוף. יש שחקנים שהגג שלהם זה ליגה לאומית. יש לא מעט שחקנים שממש לא ולפעמים מביאים אפילו זרים שהם פחות טובים.

סיטון שחקן פיזי מאוד!(אני חושב שהכי חזק שראיתי בלאומית)
    אם זה מה שהפועל צריכה- ימים יגידו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏27/1/17
    amn אוהב/ת את זה.
  11. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מבין שלושת הכוכבים, על שניים הפועל לא שילמה את כל מה שהייתה לשלם ולא כיבדה את מלוא החוזה איתם, ועם השלישי, שהגיע בהעברה חופשית, היא רק לא כיבדה את מלוא החוזה.
    אין שום סיבה הגיונית שהיא תוכל למכור אותם ולהרוויח.

12. Telkiyski Member

אתה מוזמן לפנות לשופט אורנשטיין ולנסות לשכנעו.

13. Raulito Madridista

הפועל חייבת למלא את הסגל שלה כדי שלא תתבסס בעיקר על שחקני נוער שמרביתם לא בשלים(דווקא שולימייסטר בסדר, לא נפסול אותו בגלל פנדל מפגר אחד בגביע), וברור שהאמצעים מוגבלים ולדעתי מחצית מהשחקנים לא רוצים להגיע. אני הכי תומך בשחרורים של שוינפלד ואלטמן וזה כבר דיון שחוק. מצד שני יש תחושה שלא פועלים מספיק בשכל, ממהרים מידי, דיברו על הרבה שחקנים יותר מוכרים כמו איסמעיל ריאן למשל ולא יצא מזה הרבה. גם יובל שבתאי לא הגיע. בפורום 'שדים' כתבו לא מזמן על השחקנים הגרועים ביותר שהיו בהפועל ולא במפתיע בחמש השנים האחרונות היו הרבה 'כוכבים כאלה'. מקווה שהזרים החדשים הם לא העתק של אמילו בלאדה. חסר לי קשר התקפי ראוי וחלוץ בקבוצה הזו.

14. Butragueño מנהלים

מסתבר שפיפ"א לא אשרה לשובשיץ' לשחק בקבוצה שלישית העונה, והוא יאלץ להישאר בשורות האדומים. או לא לשחק כלל באף מועדון.
    דווקא מכל הזרים ששחקו פה בשנתיים האחרונות, הוא נראה הטוב ביותר.

EO11 ו-Telkiyski אוהבים את זה.
  15. Raulito Madridista

שובושיץ' יושב על שכר של מאה אלף שקל בחודש וזה המון. כמובן שהוא לא 'אשם' בכך והייתי רוצה שיישאר, הוא יכול להוסיף לנו הרבה לקבוצה אבל זה בעייתי. כנראה שגם הוא יצטרך לפנות לבוררות, אם בכלל.

אני אתעסק בשניים אחרים: עומרי אלטמן וארון שוינפלד. יאללה, שתיגמר הסאגה. אי-אפשר להחזיק אותם בביצים. לא נשלם לאלטמן מיליון שקל, זו הייתה מציאות אחרת, מציאות בדויה. מבין אותו, יאללה, שיילך, אירופה או לא. מישהו גם צריך להגיד לו שהוא לא ניימאר. כנ"ל לגבי שוינפלד, חבל להתעכב, חלון ההעברות נגמר. צריך לנסות למכור אותם במחיר סביר, הרי לא נקבל עליהם את שווי השוק המלא שלהם - ולהמשיך הלאה.

חלון ההעברות תיכף נגמר ואולי היה עדיף שהפועל הייתה רוכשת 4-5 שחקנים בינונים+ במקום עשרה, ושאר הסגל היה מתמלא בשחקנים צעירים. אליאס למשל היה גרוע מאוד אתמול, סתם שתדעו. בכל-מקרה, הפועל לא אמורה לצרף עוד והמצב רע. אנחנו לא קבוצת כדורגל. האמצע שלנו יותר חזק משאר התחתית וכך גם ההגנה, אבל אין פעולות בסיסיות בהתקפה כמו יציאה של מגנים קדימה, הנעת כדור מצד לצד, בעיטות מחוץ לרחבה. אין שחקן שיעשה פעולה מעניינת. אני שמח שתמוז בטוח בעצמו אבל זה לא מספיק. אני אומר לעצמי מצד שני, גם עם גיא לוזון בכל המשחקים הגענו בקושי לשער, אולי 3-4 מצבים לגול להוציא את ההופעה הטובה בטדי, כך שאין הבדל גדול. אבל כל שער שהפועל תכבוש יהיה נס. לדעתי, ירדנו.

מצב נושא:
הנושא נעול.